Pagal DESPACITO sušoktas nuostabus pirmasis šokis


IDĖJOS MERGVAKARIAMS: MERGVAKARIS LAIVE

FOTO: Eigirdas Scinskas www.e-s.lt
Jei nusprendėte mergvakarį švęsti audringai, bet nesiekiate dėmesio ir nenorite stebinti praeivių savo išvaizda, „Mergvakaris laive“ – kaip tik Jums. Tai puiki alternatyva toms, kurios svajoja šėlti iki paryčių, bet nenori, kad svetimi ir dažnai skeptiškai nusiteikę žmonės būtų netoliese linksmybių metu.

Tik siautulingiausios draugės + fotografė

Šiam mergvakariui tinka viskas, ko užsigeidžia būsima nuotaka, juk pašaliniai nematys. Tad jei norite striptizo šokėjo – pirmyn. Ir, žinoma, be linksmo merginų būrio, nepamirškite pasikviesti fotografo. Juk tai išties labai išskirtinė proga, todėl būtinai įamžinkite linksmybes. Vėliau pačioms bus įdomu sužinoti, ką veikėte savo mergvakaryje.

Aprangos kodas

Dar įdomiau būtų, jei mergvakariui parinktumėte temą, pagal kurią visos apsirengtumėte. Galimų variantų – milijonai, tad mes pateiksime tik kelis.
  • Rožinis vakarėlis. Dominuoja seksuali, bet miela rožinė apranga. Tai tikra mergaitiška svajonė, kuri nuotraukose atrodys puikiai.
  • Retro. Vyrauja juoda, balta ir raudona spalvos, mirga žirneliai, burbuliukai ir taškeliai, plaikstosi pūsti plaukai. Jūs – retro karalienės.
  • Jūreiviškas stilius. Pasirenkami trumpi balti sijonėliai ir baltai–mėlynai dryžuoti marškinėliai. Tobulai dera laive, be to, atrodo labai patraukliai.
  • Havajietiškas mergvakaris. Aloha havajietiškiems sijonams ir gėlių girliandoms ant kaklo. Puiki proga pasimėgauti kokteiliais su skėtukais.
  • Pilvo šokio šokėjos laive. Pasidabinkite seksualia rytietiška apranga ir žavėkite vienos kitas stulbinamais pasirodymais.
Patikėkite, tokį mergvakarį ir Jūs, ir Jūsų draugės atsimins visą gyvenimą. Būkite savimi ir drąsiai eksperimentuokite. Sėkmės.
Aprangos idėjų ieškokite www.loveit.lt albumuose MADA
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai