Pirmąkart Lietuvoje paroda „Mamos vestuvinė suknelė“


IDĖJOS MERGVAKARIAMS: „TIKRŲ DAMŲ VAKARAS“

Foto: Eigirdas Scinskas www.e-s.lt
Tai puiki idėja toms būsimoms nuotakoms, kurios trokšta elegantiško ir rafinuoto mergvakario. Tokio, kuris spinduliuotų moterišku žavesiu ir seksualumu. Šiam „paskutiniam pasispardymui“ galite rinktis dailaus interjero restoraną, na, o jei norisi ko nors prabangaus, idealiai tiks menė su židiniu sename dvare (nuomojamų dvarų Lietuvoje ne vienas). Jei šventė ir nelabai pradžiugins, nuostabios senovinės nuotraukos, padarytos dvare, kels nuostabius jausmus.

Aprangos kodas

Juoda ir raudona. Šios spalvos puikiai tinka elegantiškai damai. Pasipuoškite skrybėlaitėmis arba į plaukus įsekite raudoną rožę. Nėriniuotos pirštinaitės, užtemptos iki alkūnių ar net dar aukščiau, atrodys labai elegantiškai. Į jomis papuoštas rankas pasiimkite dailią vėduoklę, raudonai pasidažykite lūpas ir mėgaukitės staigmenomis bei malonumais, kuriuos jums mergvakariui paruošė draugės. Beje, jei rūkote, rafinuotas kandiklis – būtinas jūsų išvaizdos akcentas.

Karaokė

Be abejo, šis dainų konkursas tinka beveik visiems vakarėliams, bet siūlau jį pritaikyti „Tikrų damų vakarui“. Dainuokite seksualumo ir elegancijos simbolio Marilyn Monroe dainas, taip pat tiks kitų praėjusio amžiaus atlikėjų kūriniai, pavyzdžiui, .... Juk šis laikotarpis spinduliuoja moteriškumą ir eleganciją, kurios Jūs siekiate savo mergvakaryje. O gal sugalvosite būsimam jaunikiui įrašyti vaizdo klipą, kuriame neįtikėtinai žaviai jam padainuosite „I wanna be loved by you“...

Burleska

„Tikrų damų vakarui“ puikiai tiktų moteriško seksualumo burtai, užkoduoti rafinuoto viliojimo šokyje. Jokių ypatingų šokio žingsnelių jums neprireiks, tiesiog viliokite ir būkite viliojamos pagal jums patinkančią muziką, skleiskite moteriškumą. Na, o jeigu improvizacijai jaučiatės nepasiruošusi, internete yra galybė vaizdelių, kurie turėtų jus įkvėpti.
Žodžiu, švęskite taip, kad būtų ką prisiminti. Na, o „Tikrų damų vakarą“ turėtų įprasminti nuostabios nuotraukos ir labai spalvingi prisiminimai. Sėkmės.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2017-05-11 17:22
xxx
Įdomiai skamba. :)