APIEVESTUVES.LT SVARBIOS NAUJIENOS. LAIŠKAS JAUNAVEDŽIAMS

 
Šiandien skaičiuojame iki rudens likusias dienas. Galvojame apie 2012-ųjų vestuvių sezoną... Po daugiau nei aštuonių savaičių dauguma porų jau bus sutuoktos. Liks vos kelerios vestuvės vėlyvą rudenį ir mes šildysimės jų laimės spinduliuose. Kiekvieno jūsų vestuvės – gražiausia meilės istorija.
Artėja ruduo, kai visi grįš į kino sales grožėtis švelniausiomis meilės istorijomis, vakarus leis po šiltais pledais, žiūrėdami į židiny šokančią ugnį ar už lango lyjantį lietų. ApieVestuves.lt su jumis jau tris sezonus. Kai prisimename, kiek švenčių įvyko per šiuos metus, pasidaro saldu... Kai kurie iš jūsų jau sūpuojate mažylius. Sveikiname! Ir ApieVestuves.lt komandos nariai susilaukė kūdikio – naujo portalo merginoms www.loveit.lt, kurios myli idėjas. Jame, žinoma, yra didelė skiltis VESTUVĖS, kur visos besituokiančios ar svajojančios ištekėti suloveino vestuvines svajones.
Mielieji, norime padėkoti jums už šiltus laiškus su klausimais ar padėkomis, ačiū už jūsų istorijas, kurios tampa puikiais straipsniais, už šiltus susitikimus ir skanią arbatą bei kavą. Šiemet vestuvių sezonas prasidėjo 2012-ųjų balandį. Suskaičiavome, kad jau gavome 1000 jūsų laiškų, kuriuose pateikėte įvairiausių klausimų, komentarų, prašymų ir kt. Buvome susitikę su labai mielais jaunavedžiais ir sprendėme jų dilemas, susijusias su vestuvių planavimu. Atrodo, šis sezonas dar nesibaigė, o mes jau planuojame 2013-ųjų darbus. Ar tik mums taip greitai laikas bėga?

Mielieji, ApieVestuves.lt rudenį ruošia jums daug staigmenų. Trumpas anonsas!

  • Atnaujinsime portalą. Keisis jo išvaizda, atsiras naujų rubrikų. Pakuždėsime paslaptį – turime nuotakų, kurios aprašys patirtus įspūdžius planuojant vestuves. Norite planuoti kartu su ApieVestuves.lt portalo skaitytojomis? Rašykite redakcija@apievestuves.lt.
  • Teiksime vestuvių planavimo konsultacijas ir koordinavimo paslaugas, apie tai skaitykite mūsų portale: PASLAUGOS PRISTATYMAS.
  • ApieVestuves.lt atidarys nuotakų forumą, kur galėsite diskutuoti įvairiomis temomis ir dalytis patirtimi.
  • Knygynus žiemą pasieks ApieVestuves.lt planuoklis. Dažais kvepės maža knygelė, kurioje dalysimės patarimais, kaip planuoti vestuves. Be to, jame galėsite surašyti viską, kas susiję su jūsų gyvenimo švente.
  • Dalysimės tikromis vestuvių istorijomis.
  • Saugosime gražiausias idėjas www.loveit.lt portale.
  • Apple produkcijos gerbėjus pradžiuginsime savo Appsu. Jį galite parsisiųsti ČIA.
Rengiame ne vieną naujieną, bet lai tai būna staigmena. Apie viską plačiau jau labai greitai.
Iki pasimatymo ApieVestuves.lt portale, brangieji.
Linkime gražaus rudens ir ramaus bei malonumo teikiančio vestuvių planavimo 2013-aisiais. 
ApieVestuves.lt komanda.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2012-08-25 02:12
Laisve
oj laukiam laukiam mes naujoviu laukiam
2012-08-24 10:59
Jurate
Sveikiname ir mes visus sulaukusius rudens
2012-08-24 10:15
Laima
As noreciau planuoti su visomis merginomis, kaip viskas vyks? Reikes rasyti? deti nuotraukas? ar kaip?