Spalvos, kurios dominuos vestuvėse 2017 metais


VESTUVIŲ PLANAVIMAS IR KOORDINAVIMAS

ApieVestuves.lt VESTUVIŲ PLANAVIMO KONSULTACIJA IR KOORDINAVIMO PASLAUGOS

Mielieji, susižadėjote? Nuoširdūs sveikinimai nuo ApieVestuves.lt komandos. Pats metas pradėti planuoti vestuves. Pradėjote ir puikiai sekasi – sveikiname ir linkime gerų emocijų, tikime, kad šventė bus puiki. Na, o jei reikalinga pagalba ir rekomendacijos, pristatome naują ApieVestuves.lt paslaugą – vestuvių planavimo konsultaciją ir / arba vestuvių dienos koordinavimą. Apie viską iš pradžių.

VESTUVIŲ PLANAVIMO KONSULTACIJA

Kas tai?
2–3 val. šilto, bet konstruktyvaus pokalbio su mūsų specialistais apie jūsų šventę, rekomendacijos, patarimai, sutarčių šablonai, atsakymai į visus rūpimus klausimus.
Kaip viskas vyksta?
Mes susitinkame su jumis jums patogiu laiku ir kalbamės. Po pokalbio per darbo dieną ApieVestuves.lt komanda elektroniniu paštu atsiunčia jums failą su visa informacija. Jei planuojant kyla klausimų, mielai padėsime bet kuriuo etapu.
Kodėl jums reikalinga tokia paslauga?
Pradėjus planuoti vestuves, Google ir draugų suteikiama informacija yra gausi ir nevienoda. Ką rinktis? Kada ir ką daryti? Ką samdyti vestuvėms? Kur ir kodėl švęsti? Kokią sutartį pasirašyti? Klausimų gali kilti labai daug, o atsakymus į juos sistemingai ir nuoširdžiai galime pateikti mes. Po ApieVestuves.lt konsultacijos jūs žinosite:
  • Kada ir ką daryti planuojant vestuves, nuo ko pradėti, kokius dokumentus ir kur tvarkyti, ką ir iki kada reikia būtinai padaryti.
  • Turėsite rekomendacijas, kaip ir kokių didžėjų, vedėjų ir fotografų ar kitų specialistų ieškoti vestuvėms, pasiūlysime savo srities profesionalus, pasidalysime kontaktais ir kartu pasirašysime sutartis.
  • Pasidalysime patarimais, kaip rinktis šventės vietą, kur siūlome daryti fotosesiją, pateiksime naujas ir gražias vestuvių idėjas, pasistengsime padaryti taip, kad vestuvių planavimas būtų malonus.

VESTUVIŲ KOORDINAVIMO PASLAUGOS

Kas tai?
Viską suplanavote, laukiate vestuvių dienos ir visai nenorite, kad jūs, jūsų mama ar draugė taptų vestuvių koordinatore ir spręstų visas problemas, mes mielai padėsime. Turime patyrusių merginų komandą, kurios gali tapti jūsų geriausiomis draugėmis ir viską išspręsti taip, kad jūs nepastebėsite nė vienos bėdos.
Kaip tai vyksta?
Kai turite vestuvių planą, kad ir preliminarų, būtinai susitinkame ir kalbamės. Visą informaciją gauname iš jūsų ir kartu rūpinamės šventės diena. Per vestuves jūs linksminatės ir mėgaujatės savo švente, o vestuvių koordinatorius sprendžia visus klausimus. Netgi svečius galite informuoti, kad visais klausimais turi kreiptis į Vardenį Pavardenį, pavyzdžiui, telefonu +3701234567.
Kodėl ši paslauga jums reikalinga?
Suplanavote vestuves, telieka laukti tos dienos, bet ramybės neduoda klausimas, kas rūpinsis jūsų šventės diena? Mama, draugė, pusseserė ar kiti svečiai – jei jie yra organizuoti, žinoma, gali padėti, bet pagalvokite, ar jūs norėtumėte, kad per artimiausio žmogaus vestuves reikėtų spręsti visas problemas. Jei galvojate, kad viskas vyks savaime, turime nuvilti, daug dalykų vyks ne pagal planą. Todėl jums, mielieji, teks rūpintis šiais reikalais. Jei neturite vestuvių planuotojo, rekomenduojame pasisamdyti vestuvių dienos koordinatorių.

KAINININKAS

Vestuvių planavimo konsultacija – 300 Lt (trukmė – 2–3 valandos). Vestuvių planavimas konsultacija gali vykti ir Skype programa, jei gyvenate užsienyje.
Vestuvių dienos koordinavimas – 500–1500 Lt (priklausomai nuo vietos, trukmės bei užduočių skaičiaus).

KONTAKTAI

Tel. 8 618 018 06
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2012-08-29 09:53
Martyna&Algis
mes pries gera menesi turejome sia konsultacija. Labai rekomenduojame ja visoms poroms, kurios tik pradeda planuoti vestuves. Jie mus isklause, uzvede ant kelio pagal musu norus ir labai siltai bendravo. Vietoj 3 h jie su mumis isbuvo daugiau nei 5 h nes mes turejome daug klausimu :) ai su jais net jauku tyleti buvo. Kol tylejom mastem ka norim daryti ir t.t. :) praejo menuo, o mes jau turime viska savo vestuvems susistygave, pasirase sutartis ir deriname mazas detales. Dekojame jums ir tikrai rekomenduojame ne tik savo draugams bet ir visiems kitu ar siu metu jaunavedziams. Aciu Martyna ir Algis, vestuves 2013 rugpjutis
2012-08-27 15:35
Svajunele
Mes pernai su jusu portalu kaip su biblija gyvenom kol planavom vestuves.
2012-08-27 15:31
Gretootia
Laba diena, ieskome zmogaus, kuris mums padetu atsakyti i daug klausimu, vedeja turim fotografa irgi, sventes vieta Gralis Kaunas, DJ su vedeju kartu, sutartis pasirasem, bet nezinom kaip toliau viska sudelioti, kas dekoruos, ar reikia dekoruti restorana, ka veikti diena, kur fotografuotis ir t.t. mes pasimete nuo google ir nuo jusu portalo straipsniu gausos