Indrė + Nikolaj = „Vest Fest“


KĄ BARSTYTI VIETOJ ŽIEDLAPIŲ?

 
Fotografas Eigirdas Scinskas www.e-s.lt
Kiekvienas planuodamas vestuves galvojame, ką gi padaryti įdomesnio, kuo nustebinti svečius ir kaip patiems pasidžiaugti savo švente. Sulaukėme daug jūsų laiškų su klausimu, kuo pakeisti pabodusius žiedlapius? 

Jei vestuvės rudenį

Pririnkite klevo, beržo ar kitų medžių lapų, sudėkite juos į gražius sendintus kibirėlius, apriškite kaspinais arba sudėkite į dailias medines dėžutes, pastatytas prie bažnyčios laiptų, kad svečiai galėtų lengvai pasiimti jų į rankas.

Muilo burbulai – taip romantiška

Išdalykite svečiams muilo burbulų buteliukus. Jų galima įsigyti stilizuotų. Tereikės užrišti kaspinėlius ir štai jums žiedlapių pakaitalai. Ir svečiams linksma, ir jums gražu.
Nuotrauka iš www.loveit.lt

Jei vestuvės vyksta sutemus

Prisiminkime Naujuosius metus ir šaltąsias ugneles. Padalykite po dvi kiekvienam svečiui, rinkitės ilgas (jos būna pusmetrio ilgio ir ilgai dega). Lai svečiai sustoja į dvi eiles ir vienu metu uždega ugneles. Taip sudarys gražų ir romantišką ugnelių koridorių. Šis variantas idealiai tiks rudenį ir žiemą vykstančioms vestuvėms.
Foto iš www.loveit.lt
Nesvarbu, kas krinta jums ant galvų: žiedlapiai, snaigės, ryžiai, konfeti ar skrenda jūsų meilės burbulai, tiesiog džiaukitės savo meile. O gal jums pakaks artimiausių žmonių plojimų.

Daugiau idėjų vestuvėms www.loveit.lt

Idėjos iš www.loveit.lt
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai