Ką gražaus pamatėme BARCELONA BRIDAL FASHION WEEK


IEŠKOME 2013 M. NUOTAKŲ

Ieškome 2013 m. nuotakų. Vestuvių planavimo patirtimi dalijasi skaitytojos

Mielosios, spalio 1 dieną portale ApieVestuves.lt atsiras Jūsų rubrika „Planuojančios nuotakos“. Kas vyks? Ogi mūsų ekspertus keisite jūs.
Ieškome net 9 merginų, norinčių per 3–4 kartus per mėnesį pasidalyti savo vestuvių planavimo patirtimi: ją aprašyti ir pateikti nuotraukų ar video.

Ką reikės rašyti?

Ogi kokių klausimų kilo ir kokios bėdos ištiko, su kuo susitikote, ką ir kodėl aptarėte, ką nusprendėte, kaip jaučiatės ir kodėl. Mielos merginos, aplankėte suknelių salonus – aprašykite, kas patiko, o kas suglumino. Išsirinkote vestuvinius žiedus? Papasakokite, kokiuose juvelyrinių dirbinių parduotuvėse lankėtės, kaip sekėsi, kiek kainavo žiedai ir kt. Pasidalykite savo džiaugsmais ir atradimais. Puikus pavyzdys mūsų skaitytojos laiškas: SKAITYTOJOS LAIŠKAS

Dovanos stiprina draugystę

Visą planavimo laikotarpį jūs, mielieji, dalysitės įspūdžiais ir atradimais, o mes jums padovanosime labai didelę vestuvių biudžeto dalį sudarančius prizus: fotosesijas, žiedus, suknelės modeliavimo paslaugų ir kt. Apie visus prizus jau spalio 1 dieną, o šiandien dalinamės pirmaisiais.

PRIZAI

VAMP Mados namai įsteigė net du  500 Lt vertės čekius suknelės modeliavimo paslaugoms

Sukneles rasite www.vamp.lt, o naujoji kolekcija jau labai greitai. 
Nuotrauka www.vamp.lt

Sija Felt veltos dovanos nuotakoms

2 dovanų kuponai po 300 Lt, kuriuos galėsite panaudoti veltiems mieliems daiktams: palerinoms, bolero, gėlėms, aksesuarams. 
Foto iš Sija Felt

Fotografas Giedrius Bubliauskas dovanoja  tris Love story fotosesijas 

Fotografas Giedrius Bubliauskas

Nori planuoti kartu?

Nori tapti ApieVestuves.lt planuojančia nuotaka? Rašyk mums redakcija@apievestuves.lt ir mes su tavimi būtinai susisieksime.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2012-10-11 14:29
Justina
Mane taip pat atrinko, labai tuo džiaugiuosi, jau parašiau keletą straipslenių, tik kol kas dar jų nėra, o ir kitų panelių laiškučių nematau :) na, bet, tikiuosi, kad jau greit galėsiu pasidalinti savo mintimis su kitomis ir pamatyti kitų būsimų nuotakų straipsnius :)
2012-09-11 22:20
Asta
man atrase :) valio
2012-09-11 13:57
Indrute
ir as parasiau
2012-09-11 12:42
Tomse
o jaunikiai gali?
2012-09-11 12:37
Zydrune
ir as parasiau :D laukiu kad atrinktu
2012-09-11 12:33
Gretootia
Labai noriu as :) as jau parasiau :D