Pirmieji žingsniai registruojant santuoką Civilinės metrikacijos skyriuje


2013-ŲJŲ METŲ VESTUVIŲ DEKORO TENDENCIJOS

Fotografė Lina Ruokienė
Ateinančiais metais vyraus gaivus, lengvas, linksmas ir nenutolsiantis nuo gamtos motyvų dekoras.

Spalvos ir temos

Pirmiausiai apie dominuosiančią spalvą. Tai pranašaujama šviesiai turkio (melsvai žaliai ar žaliai melsvai), taiklesnis tikriausiai yra angliškas pavadinimas – „mint“. Šią spalvą galite pildyti visais pasteliniais atspalviais, tačiau rinkitės ne daugiau dviejų papildomų tonų. Tai gali būti švelniai rausva, gelsva, kreminė, šviesiai pilka. Papildykite spalvinę gamą ir medžiagiškumu – blizgiais paviršiais, įvairiomis faktūromis ar kitąmet populiariu medžio žievės motyvu.
Pastarąjį galite naudoti visur – nuo kvietimų iki šventinio stalo dekoro. Toks medžiagiškumas tiks „rustic“ stiliaus vestuvėms, taip pat visoms, kurias nuspręsite švęsti gamtos prieglobstyje.
Dar vienas 2013-ųjų motyvas iš gamtos temos – paukšteliai, „love birds“. Paukštelių motyvas atskleidžia itin plačias dekoro galimybes. Galite naudoti dviejų paukštelių simbolius kvietimuose, vardų kortelėms rinktis paukštelius, jais papuošti tortą, įvairiais užrašais dekoruoti šventės erdvę ir t. t.

Dekoro elementai

Papildoma detalė, taip pat būsianti populiari kitais metais, – narvelis arba tinklelio motyvas. Tinkleliu galima aptraukti vazas, kuriose bus sumerktos gėlės, o narvelius naudoti stalų kompozicijoms (pavyzdžiui, pakabinti stalo numerį). Narveliuose taip pat galite patiekti skanėstus arba kabinti prie jų vardų korteles ar linkėjimus.
Kiekvienais metais vis populiaresnės tampa ir fotostudijų svečiams erdvės. Neatsiejama jų dalis – fonas. O jis gali būti kuo įvairiausias. Iš rankų darbo detalių, karpinių, girliandų, kurios taip pat bus itin populiarios, gėlių, užrašų, tuščių rėmų ir pan. Foną galite kurti ceremonijos vietai, saldžiam stalui, už jaunųjų nugaros...
Apšvietimui ir, žinoma, dekorui puikiai tiks patys įvairiausi popieriniai šviestuvai ir žibintai. Vienspalviai ir margi, dekoruoti ir ne, įvairaus dydžio ir formos. Juos galite derinti kartu su girliandomis, kabinti įvairiomis kompozicijomis ir akcentuoti svarbiausias šventės erdvės vietas.
Žinoma, tai pranašaujamos tendencijos, bet ne viena iš išvardintų temų jau buvo naudojama ir šiemet. Svarbiausia, kad patiktų ir būtų artima jauniesiems.

Daugiau dekoro idėjų rasite Linos Jums surinktame albume  www.loveit.lt: Albumas

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai