SKAITYTOJOS LAIŠKAS: KIEK KAINUOJA GERAS ORAS?

Nuotrauka iš Rasos asmeninio archyvo
Lietuvoje po truputį baigiasi taip ir nespėjusi prasidėti vasara, o kartu su ja ir vestuvių maratonas. Tiesa, Lietuva dar turi auksinį rudenį ir sunkiai prognozuojamą bobų vasarą, tačiau dažniausiai poros santuokai renkasi birželio–rugpjūčio mėnesius. Nėra daug avantiūristų, pasiruošusių prisiekti amžiną meilę stebint seniui besmegeniui, o norinčių tuoktis per škvalą turbūt dar mažiau, kad ir kaip romantiškai tai skambėtų... O ką daryti, jei ypatingoji data nesuderinama su geru oru Lietuvoje?
Nusišauti tikrai neverta, liūdėti, beje, taip pat. Pati beveik prieš metus susidūriau su panašia situacija. Dienos vis trumpėjo, o susituokti norėjosi kuo greičiau. Vieną dieną atsiverčiau GoogleMaps ir ieškojau gražių vietų, į kurias bent virtualiai galėčiau nusikelti (dažnai taikau sau šią antidepresinę terapiją). Tą lemtingą dieną nusikėliau į Jamaiką. „Vaikščiodama“ smėlėtu Negril kurorto paplūdimiu „užtikau“ jaukų viešbutuką: visi nameliai ne aukštesni už palmes, kai kurie jų – tiesiog paplūdimy. Norėdama pasigrožėti nuotraukomis ne tik iš viršaus, atsidariau viešbučio tinklapį ir po kelių dienų naršymo, zyzimo vyrui ir skambučių į Užsienio reikalų ministeriją išsiunčiau duomenis santuokos sudarymui Bahamuose (pasirodo, norint susituokti Bahamuose tereikia užpildyti anketą ir atsivežti pasus). Po ilgo skrydžio su begale persėdimų ir kiekviename oro uoste vis šiltėjančiu klimatu atsidūrėme viešbutyje. Gyvenome kambaryje, iš kurio patenkama tiesiai į balto smulkaus it miltai smėlio paplūdimį, mėgavomės turkio spalvos šiltutėle jūra, golfu ir SPA malonumais, turėjom asmeninį liokajų ir savaitę laiko nesukome sau galvos absoliučiai dėl nieko. Lemtingą sausio 13-ąją, penktadienį (buvo beveik savaitė po pilnaties) likus dviem valandom iki vestuvių pakilom nuo savo gultų paplūdimyje. Susituokėm šviečiant saulei ir pučiant švelniam vėjeliui...
Turbūt galvojate, kad ištekėjau už turtingo vyro ir lengva man dabar šnekėti? Deja, esam patys paprasčiausi darbuotojai su didelėmis svajonėmis ir mažais poreikiais, mums nereikėjo ypatingų gėlių ar išskirtinio torto, pasitenkinome tuo, kas įėjo į viešbučio siūlomą nemokamų vestuvių paketą. Neturėjom fotografo, vizažisto ir stilisto, užteko mūsų pačių fantazijos ir aplinkinių pagalbos. Vienas kitam buvome patys gražiausi, o prisiminimai tokie ryškūs, kad norint juos atgaivinti pakanka ir paprastų, pačių darytų nuotraukų. Mes nesame priekabūs tinginiai (juk matėt „Nuotakas siaubūnes“?), mėgstam staigmenas, man nereikėjo prabangios vestuvinės šukuosenos, aš vertinu gamtos sukurtą grožį ir moku jį paryškinti, kaip, manau, ir kiekviena moteris, o santuoka užsienyje paprastam mirtingajam tokia pat įgyvendinama kaip ir žmonėms iš žurnalų viršelių. Tereikia tik noro, jo ir linkiu.
Mieli organizatoriai, norite pasidžiaugti savo darbais? Mieli jaunavedžiai, norite pasidalinti savo vestuvių akimirkomis? Siųskite nuotraukas ir informaciją el. p. redakcija@apievestuves.lt
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
5
Komentarai
2012-10-03 20:30
Liezuvautoja
Sveika, Rasa,
Norėčiau sužinoti, kiek skyrėte pinigėlių tokiai gražiai svajonei įgyvendinti tuoktis užsienyje? Žinoma, jei ne paslaptis :)) Svajoju ir aš kuklias vestuves atšvęsti ten, kur šilta ir nereikia sukti galvos dėl blogų orų.
2012-09-18 16:04
Angelina
Fainas laiskas
2012-09-18 13:32
birde
grazus laiskas, mane raminamai nuteike... nes vakar vakare taaaaaaaip susipykom del vestuviu kad hrrrrr
2012-09-18 12:07
Anonimė
Gabiems žmonėms tikrai fotografo nereikia :) Rasa, labai gražus tavo pasakojimas.
2012-09-18 11:15
Toma
fainas laiskas, grazi foto, tikrai fotografo nebuvo?