Kokio zodiako ženklo atstovės tampa geriausiomis žmonomis? Ar tai tu?


KONKURSAS LOVEIT.LT IDĖJOS MANO VESTUVĖMS

Logotipas iš apievestuves.lt archyvo
Mielosios,
Mes kasdien su jumis dalinamės įvairiomis idėjomis jūsų vestuvėms iš www.loveit.lt. Kuriame didžiausius albumus ir integruojame juos į straipsnius. Norime pamatyti, kokias idėjas vertinate jūs, kur jas randate, taigi skelbiame

KONKURSĄ

Tema: Loveit.lt idėjos mano vestuvėms
Ką reikės daryti? Svetainėje www.Loveit.lt sukurti savo svajonių albumą arba kelis jų ir atsiųsti nuorodą el. p. redakcija@apievestuves.lt. Tame pačiame laiške nepamirškite nurodyti savo vardo, pavardės, telefono numerio.
Trukmė: konkursas truks dvi savaites. Pradedame šiandien 2012 09 22 ir baigsime 2012 10 14.
Taisyklės: nuotrauka turi būti įkelta naudojant Loveit.lt mygtuką. Jei nuotrauką kelsite į sistemą rankiniu būdu, o ne su Loveit mygtuku, šiame konkurse ji nedalyvaus. Konkurse gali dalyvauti visos merginos. Bus išrinktos trys laimėtojos. Konkurse gali dalyvauti tik tos merginos, kurių albumuose yra ne mažiau nei 30 nuotraukų. 
Rinksime tris nugalėtojas. 
  • Pirmoji vieta laimi 30 stiklainiukų medaus dovanėlių svečiams. Medaus dovanėles kuria ir jums dovanoja Raimundo Grigaičio bitynas.
  • Antroji ir trečioji vieta laimi dovanų čekius medui įsigyti, kuriuos  kuria ir jums dovanoja Raimundo Grigaičio bitynas.
Apie bityną
Medaus dovanėles kuria ir jums dovanoja Raimundo Grigaičio bitynas, įsikūręs Kėdainių r. Bityne darbuojasi apie 60 bičių šeimų, aviliai stovi gražioje nuošalioje sodyboje, esančioje pamiškėje. Aplinkui plyti pievos. Garantuojame medaus kokybę ir natūralumą.
Susisiekti su bitynų galite el. paštu: rgrigaiciobitynas@gmail.com arba telefonu 8 685 30 047
Daugiau informacijos apie dovanėles svečiams STRAIPSNIS
Kas yra Loveit.lt?
Tai naujas idėjų lobynas ir VESTUVĖMS. Mielieji, dalinamės gražiu puslapiu, kuriame Jūs patys esate kūrėjai ir keičiatės idėjomis. Paspaudę nuorodą pateksite į Loveit.lt puslapį.
Loveit.lt naudingas visiems, planuojantiems vestuves, nes naršydami internete randate gausybę idėjų, kurias norisi saugoti. Su Loveit.lt galite tai padaryti tik vieno mygtuko paspaudimu. Spauskite Loveit.lt „mėgtuką“ (projekto sumanytojai taip vadina mygtuką) ir saugokite savo vestuvių idėjų galeriją. Kuo Loveit.lt naudingas vestuvių verslo segmentui? Jūs, mieli fotografai, suknelių salonai, floristikos ir kitų sričių atstovai, čia galite dalintis savo idėjomis su būsimais jaunavedžiais. Loveit.lt leidžia vartotojams kurti savo vaizdų kolekcijas ir dėti jas į albumus vienu „mėgtuko“ paspaudimu.
Kaip nauodotis Loveit.lt?
1. Drąsiai junkitės per Facebook‘ą, jokių jūsų duomenų nesisavinsime.
2. Įsidėkite Loveit.lt mygtuką į įrankių juostą.
3. Atsidarykite pvz., www.apievestuves.lt ir spauskite Loveit.lt mygtuką, kuris jau pūpso jūsų įrankių juostoje, ir atsidarys langas, leidžiantis jums priskirti savo nuotraukas albumams (jei neturite albumų, iškart galėsite juos sukurti tame pačiame lange).
Detalesnė informacija, kaip naudotis Loveit.lt
ir
Sėkmės!!!
Jei kils klausimų dėl konkurso, rašykite el. p. redakcija@apievestuves.lt
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2012-10-08 15:28
boorboolas
jau dvi konkurso salygos spejo pasikeisti :(
pradzioj buvo taip:
konkursas trukti turejo iki spalio 6d. (2 savaites nuo rugsejo 22d.)
primine salyga - nuotrauku ne maziau nei 100 vnt ikeltu su loveit mygtuku, dabar gi ne maziau nei 30

kodel?


2012-09-23 18:36
Ingrida
Dalyvauju
2012-09-23 13:55
Liepa
Dalyvauju!:)