Kaip pasipiršti? Idėja Nr. 2


11 IDĖJŲ, KĄ IŠGRAVIRUOTI VESTUVINIUOSE ŽIEDUOSE

 
Fotografas Eigirdas Scinsks www.e-s.lt
Daugelis nori vestuvinius žiedus dar labiau suasmeninti – ką nors itin svarbaus užrašyti jų viduje. Save gerbiantys vestuvinių žiedų pardavėjai net siūlo tai padaryti nemokamai, bet jaunavedžiai dažnai sutrinka: o ką išgraviruoti? Mes pateiksime vienuolika idėjų, ką galima įamžinti žiedo viduje ar išorėje, užrašyti lietuviškai ar net lotyniškai.
1. Klasikinis sprendimas – data ir vardai arba inicialai. Tai populiariausia, ką graviruoja jaunavedžiai, pavyzdžiui: „Roma ir Šarūnas 2011 11 11“.
2. Meilės prisipažinimas: „Mylėsiu tave amžinai“, „Mūsų meilė – begalinė“ ar paprasčiausias „Aš tave myliu“. Tokį užrašą visuomet gera perskaityti ir pagalvoti apie savo sutuoktinį.
3. Pravardės. „Tavo kačiukas“, „Mano barsukui“ ir panašūs šmaikštūs kreipiniai, kuriais vadinate vienas kitą, gali būti įamžinti ir žiede. Pagalvokite: sėdėsite abu senučiukai, švęsite auksinių vestuvių metines ir vis dar vienas kitą meiliai pravardžiuosite.
4. Dainos žodžiai. Nuo angliškų „I will always love you“ iki lietuviškų „Meilės nebus per daug“ (grupė „Foje“) ar „Su tavim kartu būt, su tavim kartu“ („Rebelheart“). Taip pat tinka eilėraščiai, ištraukos iš Šekspyro sonetų... O gal turite savo sukurtą meilės dainą ar eilėraštį?
5. Vieta. Originalu ir netikėta, nes galite įrašyti, ką tik norite, o taip pat visuomet galite papildyti. Galite įrašyti susitikimo vietą (Kaunas, pajūrys ar klubo pavadinimas), vėliau prirašykite vestuvių vietą, o dar vėliau – medaus mėnesio vietą, vaikų gimimo vietą ir panašius dalykus. O gal turite šiaip svarbią vietą jums abiem ir ją norite įamžinti?
6. Poros ir jų vaikų vardai. Tai puiki idėja ne pirmoms vedyboms arba kai tuokiamasi susilaukus vaikų. Arba galite dabar įrašyti savo vardus, o vaikų vardus pridurti vėliau, kai jų susilauksite.
7. Įspėjimas. „Neliečiama“ ar šmaikštus „Gintarės nuosavybė“ visuomet prajuokins.
8. Piršto atspaudas. Naujoviška ir originalu, tad jaunavedžiai dažnai renkasi šią idėją. Bėda, kad jei tai atlikta nekokybiškai, ilgainiui atspaudas nusitrina, o atnaujinti jį sunkiau nei užrašą.
9. Frazė. Ne bet kokia, bet prasidedanti viename žiede, o užsibaigianti kitame. Pavyzdžiui: ant vyriško žiedo užrašyta „Aš daug ko nežinau…“, o ant moteriško: „...bet žinau, kaip tave myliu.“ Galite sugalvoti šimtus sakinių, kuriuos gražu įamžinti. „Bučkis?“ – „Bučkis!“
10. Juokelis. Labiausiai tinka juodojo humoro mėgėjams – „Suvalgyk snikersą“ ar „Nebūk savo motina“ suprantamas ne visiems, bet yra žmonių, kuriems patinka ir tokie užrašai.
11. Paslaptis. Vidinėje žiedo pusėje galima įstatyti vieną ar net kelis deimantukus, o apie jų buvimą žinosi tik tu ir tavo naujai iškeptas vyras. Kam to reikia? Ogi, kad būtų smagiau!
Apibendrindama norėčiau pridurti, kad svarbiausia, jog užrašą sugalvotumėte kartu ir jis patiktų abiem. Kaip ir visuomet sakau, jog renkantis žiedus svarbu prisiminti, kad juos nešiosite visą gyvenimą, tad su graviravimu tas pats – į tą užrašą reikės žiūrėti visa likusį laiką.
Nuoširdžiai Jūsų
Julija
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2012-10-02 16:42
Ignete
La la la mes irgi data ir zuikucius savo :) mazybinius zodelius :)
2012-10-02 11:49
J&P
Mes graviravom vienas kito nickus (kadangi susipažinom internetu) ir vestuvių datą. :)
2012-10-01 18:26
Laisve
kad vytas nepamirstu kada sveikint?:)
2012-10-01 18:26
Ineta
mes graviravom data
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS