EKSPERIMENTAS: vestuvėse su planuotoja Liucina Rimgaile


BALIONAI VESTUVIŲ DEKORE

Fotografas Eigirdas Scinskas www.e-s.lt
Klysta manantys, kad balionai gali puošti tik vaikų gimtadienius. Patekę į kūrybingo žmogaus rankas balionai gali tapti įspūdinga vestuvių dekoracija, kuri anaiptol neatrodys pigiai, nors ir kainuos palyginti nedaug. Taip pat balionai gali tapti puikia pramoga ar fotosesijos atributu.

Puošyba balionais

Nepatikėsite, kaip tinkamai spalviškai suderinti ir sukomponuoti balionai gali papuošti Jūsų šventės vietą. „Balioninės“ gėlės, arkos ir kitos kompozicijos yra puikus būdas puošti tiek restoraną, tiek pokylių salę, tiek kaimo turizmo sodybą. Lietuvoje yra keletas įmonių, užsiimančių dekoravimu balionais, bet jeigu sugalvosite patys puošti šventės vietą balionų kolonomis, Jums pravers trumputė vaizdinė pamokėlė

Fotosesija su balionais

Vestuvinę fotosesiją pagyvina atributai, kurie nuotrauką padaro žaismingesnę, spalvingesnę. Šiam reikalui puikiai tiks balionai. Daugybė helio dujomis pripildytų balionų, spalvomis derančių prie bendro vestuvių kolorito, jaunavedžių rankose atrodo labai gražiai. Ypatingai dailiai atrodo didesni (iki 1 metro skersmens) balionai.

Balionų leidimas

Dar viena balionų panaudojimo galimybė – po ceremonijos arba sutinkant vidurnaktį kiekvienam svečiui su geriausiais linkėjimais paleisti helio balioną į dangų. Padangė atrodys įspūdingai. Leidžiant balionus naktį, prie jų galima pririšti degančią šaltąją ugnelę, taip danguje kurį laiką matysite daugybę žiburėlių – vaizdas užburiantis. Viskas atrodys dar įspūdingiau, jei visi svečiai balionus paleis vienu metu.

Kainos

Įprastą, helio dujomis pripildytą balioną galima nusipirkti nuo 3 Lt (dažniausiai kainos svyruoja tarp 4–6 Lt). Didelis balionas kainuos ne mažiau kaip 8 Lt (dažniausiai kainos svyruoja tarp 10–12 Lt). Galima pirkti paprasčiausius balionus, kainuojančius vos keliolika litų už 100 balionų ir helio dujų balionėlį. Helio dujų balionėlis kainuoja nuo 200 Lt ir gali pripildyti apie 50 vidutinio dydžio balionų.
Idėjų, kaip panaudoti balionus savo vestuvėse rasite Loveit.lt albume
 
 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2015-02-27 10:29
Lauryna
Noriu pritarti Jurgitai, kad helio balionai pas PONASBALIONAS.LT (http://www.ponasbalionas.lt/paslaugos) - puikus atradimas.
Taip pat fotosesijose helio balionai naudojami (kaip šitoje foto http://eastonevents.com/easton-admin/resources/Blo... Laba gražu ir miela.
2015-01-08 15:57
Jurgita