Viskas, ką reikia žinoti apie vestuvių vaizdo įrašus


DESERTŲ STALO IDĖJOS

Šiandien dalinamės pačiomis saldžiausiomis ir skaniausiomis idėjomis. Kokie desertai Jūsų šventės svečiams į atmintį įstrigs ilgam? Atsakymą padėsime sužinoti šiame straipsnyje.

Keksiukai arba cupcakes

Mažučiai pyragėliai yra tikri saldūs meno šedevrai – jų dekoras gali būti pats įvairiausias ir visada be galo dailiai atrodo. Cupcakes būna dviejų rūšių – vieni yra tikra maža torto kopija, t. y. biskvitas su kremo pertepimu. Tokių minitortukų kaina Lietuvoje nuo 5Lt/vnt. Kaina priklauso nuo puošybos technikos ir sudėtingumo. Kita cupcakes rūšis – įprasti keksiukai, tik labai dailiai papuošti. Tokių galima rasti ir nuo 3Lt/vnt. (kaina vėlgi priklauso nuo puošnumo). Ir vieni, ir kiti yra labai skanūs ir gražūs. Jei nuspręsite sutaupyti ir pasigaminti tobulo skonio keksiukus, siūlome pasižiūrėti vaizdinę pamokėlę.

Macarons

Burnoje tirpstantys prancūziški sausainukai macarons idealiai tinka tiek vestuviniam desertų stalui, tiek svečių dovanėlėms. Įvairiaspalviai trapūs sausainiai gardūs ir dailiai atrodo. Lietuvoje parduodami arba sveriami (nuo 6Lt/100g.), arba vienetais (nuo 1Lt/vnt). Skonis nuo prancūziškų macarons skiriasi kaip žemė ir dangus, bet ir lietuviški verti dėmesio. Jei susigundysite mesti sau iššūkį pavaišinti vestuvių svečius savo gamybos macarons, tai linkime didžiausios sėkmės ir pridedame vaizdo pamokėlę.
Idėjų desertų stalui semkitės Loveit.lt albume

Tortas

Jei nusprendėte vaišių stalą puošti tortu, taip pat neprašovėte pro šalį, mat tortai šiais laikais būna tobulo grožio ir skonio. O viską, ką apie juos reikia žinoti, rasite straipsnyje apie tortą. 
Saldžių Jums vestuvių ir viso vedybinio gyvenimo. Sėkmės!
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai