Pasipiršimo scenarijus Nr.10


DIDŽIAUSIA METŲ ŠVENTINĖ PARODA „MŪSŲ VESTUVĖS’13“ IR VĖL ATVERS DURIS!

Norite suplanuoti tobulą vestuvių šventę? O gal ieškote verslo partnerių renginių organizavimo sferoje? Vasario 9-10 dienomis Vilniuje ir vėl duris atvers prabangi ir šventiška paroda „Mūsų vestuvės’13“!
Vilniaus konferencijų ir renginių centre „Radisson Blu Hotel Lietuva“ organizuojama šventinė paroda pristatymų ir renginių gausa stebins ne tik svečius, bet ir dalyvius.
Jau penktus metus iš eilės organizuojamoje parodoje „Mūsų vestuvės“ bus pristatytos naujausios vestuvių ir švenčių organizavimo tendencijos. Parodos svečiai turės progą susipažinti su geriausiomis vestuvių ir kitų šventinių renginių organizavimo paslaugas teikiančiomis kompanijomis bei pradėti ruoštis asmeninėms šventėms. Parodos dalyviai ir organizatoriai svečiams pasiūlys ne tik stilingų naujovių, bet ir įvairių nuolaidų bei siurprizų!
Parodos „Mūsų vestuvės’13“ organizatoriai taip pat maloniai praneša, jog jau vykdoma dalyvių registracija, todėl visi specialistai, teikiantys įvairias su vestuvių ir kitų šventinių renginių organizavimu susijusias paslaugas, kviečiami prisijungti! Parodoje ne tik turėsite puikią progą susitikti su daugybe potencialių klientų ir gauti išankstinių užsakymų, bet ir užmegzti naujus partnerystės ryšius, įvertinti savo bei konkurentų teikiamus pasiūlymus.
Paversime šventės planavimą stebuklu! Iki susitikimo „Mūsų vestuvės’13“ parodoje!
Paroda vyks vasario 9-10 dienomis konferencijų ir renginių centre „Radisson Blu Hotel Lietuva“ (Konstitucijos pr. 20, Vilnius).
Visą reikalingą informaciją apie dalyvių registraciją rasite interneto svetainėje www.mūsųvestuvės.lt arba tel.: (8 5) 205 4611
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai