Vestuvės su trupučiu magijos


ERDVĖS METAMORFOZĖS: BALTAS SKRYDIS

Nuotraukos iš asmeninio Linos archyvo
Jaunieji, nusprendę susituokti po dešimties draugystės metų, savo meilės šventei pasirinko skrydžio tematiką ir norėjo, kad dekoras neužgožtų erdvės, o subtiliai ją papildytų ir atspindėtų pasirinktą idėją.
Bendrauti su organizatoriais pradėjome anksti – drauge kūrėme kvietimus. Apsisprendėme, kad tiek kvietimams, tiek vėliau dekore naudosim neutralias spalvas ir medžiagas (balti ir rudi atspalviai, paprastas rudas popierius, rafija ir pan.). Pasiūliau originalią skaitmens 10 formą; kvietimai puošti paukščių motyvais.
Švenčiama buvo tiek viduje, tiek lauke, bet ankstyvas rudeniškas oras nugalėjo – lauke teko pasitenkinti tik minimaliu dekoru. Tarp medžių kamienų pakabinti rėmai pritraukė norinčius nusifotografuoti, dėmesio centre – baltas rėmelis su baltais vėjyje besiplaikstančiais popieriniais paukščiais. Ant tolėliau pastatytų lauko staliukų „nutūpė“ po skaidraus stiklo butelį, apvyniotą šiaudine juostele (rafija) su ryškesnėmis gėlėmis ir smilgomis.
Svečius pasitikę vakaro vedėjai kiekvienam įteikė po „bilietą“ į meilės šalį, ant kurio nurodyta svečio vieta prie stalo – alternatyva įprastai svečių susodinimo schemai.
Jau vakarėjant besirenkančius svečius salė pasitiko jaukiu ir šiltu baltu spindesiu. Jaunųjų staliuko akcentas buvo viršuje kabanti baltų įvairaus dydžio burbulų kompozicija. Po didesnį ir du mažesnius burbulus kabėjo ir virš apvalių svečių stalų. Vardų kortelėms buvo pasirinktas netradicinis variantas – paukštelis su rudu kaspinėliu ir rudu šriftu užrašytu vardu, dedamas ant taurės. Susidarė įspūdis, kad salėje nutūpė būrys išskristi besirengiančių mažų paukštelių...
Kompozicijoms ant stalų buvo pasirinktas žodis „MEILĖ“. Svečių stalų kaip tik buvo penki, tad ant kiekvieno atsirado po centrinę kompoziciją su viena iš šio žodžio raidžių, išpjautų iš rudo storesnio popieriaus, ir mažų vazelių su gyvomis gėlėmis bei žvakidėmis. Jaunųjų stalą puošė jų inicialų raidės.
Salėje traukos vieta tapo fotosesijos aksesuarų kompozicija. Įvairių užrašų girliandos, ūsai, lūpos, kortelės su linkėjimais, dideli skaitmenys 1 ir 0 buvo dėliojami senų lagaminų viduje, kabinami ant molberto. Svečius intrigavo ir čia pat stovinti dėžė su paruoštomis dovanėlėmis – medaus stiklainiukais su padėkos kortelėmis, puoštomis paukštuku ir skaičiumi 10.
Taigi iš pirmo žvilgsnio dekoro lyg ir nebuvo daug, bet kaip tik toks kiekis ir pasirinkti dekoravimo motyvai kuo geriausiai „susigyveno“ su šventės vieta ir puikiai atspindėjo jaunųjų sugalvotą idėją.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai