DVIGUBOS VESTUVĖS

 
Nuotraukos iš asm. archyvo
Visad kartu... Visad šalia... Mylintys, liūdintys, pykstantys ar besidžiaugiantys... Visad susikabinę rankom, širdim, jausmais... Kad ir kur būtumėm... Nusprendėm – VESTUVĖS. Kalbu ne tik apie savo vyrą ir save... Mano vyras, aš, vyro brolis ir vyro brolio žmona – DVIGUBOS VESTUVĖS! Originalu, gražu ar net vaikiška... Visokių nuomonių girdėjom, tačiau mes žinojom: visi esam tokie artimi, kad net šitą svarbią gyvenimo šventę švęsim kartu. PAVYKO! Buvo nerealu.
Vestuves planavome patys: rinkomės sodybą, sukneles, maistą, gėrimus, darėm dekoracijas, o paskutinius taškus sudėjom vestuvių išvakarėse, ir tik jaunosios! Tas vakaras buvo kaip iš filmo... (jaunikiai buvo išsiųsti namo, kad vestuvių rytas būtų kitoks). Žinoma, turėjome keletą pagalbininkų – vestuvių vedėjas, floristė, grožio specialistės. Jie buvo nuostabūs! O mūsų nuomonės visiškai sutapo. Žinojom: norim paprastos ir šiltos šventės sau. O kam nepatinka... velniop! Tai MŪSŲ diena!
Po ilgų liūčių ir škvalo dienų išaušo saulėtas mūsų rytas. Žengėme į bažnyčią kaip visada kartu. Jaunikiai jau laukė prie altoriaus. Stovėjome laimingi Dievo akivaizdoje. Meilės ir džiaugsmo dvigubai daugiau nei įprastose vestuvėse. Gal net dar daugiau... Klebono pamokslas buvo nuostabus, jis džiaugėsi, kad keturi skirtingi žmonės tokią dieną dalinasi. Ceremonija buvo kuo puikiausia. Iš bažnyčios visi keturi išėjom turėdami tas pačias pavardes! Taigi iš geriausių draugų tapome ŠEIMA!
Nuotraukos iš asmeninio archyvo
Kokia buvo pati šventė? Turbūt labiausiai ją apibūdinti tiktų žodis „paprasta“: nebuvo ilgų, ištaigingų, ašaras spaudžiančių padėkos ar sveikinimo kalbų, ilgų ir varginančių fotosesijų, nebuvo užduočių kaip aprengti kūdikį ar vienam kitą išbandyti dar kartą. Galbūt kam nors ko nors trūko, tačiau į viską tą dieną žvelgiant mūsų akimis netrūko nieko! Aplink visi linksminosi, visų veiduose buvo matyti šypsenos, tačiau didžiausias džiaugsmas mums buvo žinojimas, kad rytojus jau bus kitoks.
Todėl norintiems pasidaryti šventę sau – kitokią, neįprastą, galbūt kam nors nepriimtiną – patariam: pirmyn! Praėjus keliems mėnesiams po vestuvių nė karto, nė vienas iš mūsų nepagalvojom, kad kas nors buvo blogai! Viskas buvo kaip ir turėjo būti.
Vaida ir Edita Gedvilės
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2016-06-30 22:41
Vaida
Nelinkiu, bet labai daznai per dvigubas vestuves viena pora issiskiria :-)