Vestuvių idėjos: perlų įkvėptos vestuvės


VESTUVIŲ DEKORO TENDENCIJOS 2013 METAIS

Snieguotos metų šventės jau ne už kalnų, Kalėdiniais sausainiais kvepia iš visų kepyklėlių ir namų. O būsimos 2013 metų nuotakos jau laužo savo žavias galveles spręsdamos vestuvių klausimus: kas madinga, kokia suknelė, kokia tema, spalvos, gėlės, kur ir kaip... Aš bandysiu pagelbėti visoms su karščiausiomis 2013 metų vestuvių dekoro tendencijomis, išskirdama pagrindines penkias. Brangios nuotakos, nepamirškite, jog visada madingiausia yra savitumas ir originalumas.

2013 metų vestuvės kvepės mėtomis...

Mėtomis plačiąja prasme! Nuo švelnios mėtinės žalsvos spalvų paletės iki lengvų ar tamsesnių smaragdo tonų. Ši vasara bus išties labai labai gaivi ir pasteliška... Jau laukiu nesulaukiu, kada pamatysiu šią spalvų gamą, įpintą į Lietuvišką kraštovaizdį. Spalva iš tiesų nuostabi, lengvai derinama su kitomis spalvomis: balta, rausva, raudona, persiko, švelniai ar ryškiai geltona... Mėtų žalsvos gali būti tiesiog vienas akcentas: jūsų bateliai, rankinė, papuošalai, kvietimai, pamergių suknelės ar dekoras. Štai keletas pavyzdžių.

Beržo bei jo kamieno motyvai

Raižyti savo ir mylimojo inicialus beržo tošyje – amžina romantika. Ko gero, nemaža dalis romantikių svajingai nukreips akis į šoną prisiminusios savo vaikystės vasaras kaime... Beržo motyvai labai labai madingi 2013 metų vestuvėse. Tad nesidrovėdamos galite visą vasarų kaime romantiką grąžinti: pasirinkite vestuvių temą arba tiesiog maloniai širdį kutenančias užuominas. Madingas natūralumas ir viskas, kas atitinka šūkį „atgal į gamtą“. Ultramadingiems miestiečiams beržo motyvais gali tapti balti ir juodi brūkšneliai ar kokia kita moderni beržo interpretacija. Kai peržiūri pavyzdžius ir kaip kūrybiškai motyvai gali būti naudojami, nelieka jokių klausimų, ar gražu. Gražu. Tik ar norėsite juos naudoti savose vestuvėse – kitas klausimas. Lygiai taip pat kaip ir mėtų žalia spalva, beržo motyvai gali būti lengvai panaudoti, priderinti praktiškai bet kur jūsų šventės metu: žieduose, kvietimuose, dekore, nuotraukose... Žemiau pateikiu kelis pavyzdžius, kurie, manau, sužavės ir jus, suteiks naujos inspiracijos ruošiantis savo dienai.  

Lazeriu pjaustytos popierinės detalės

Šios vintažu dvelkiančios detalės atrodo kaip vitražas, suteikia lengvumo, gaivumo, skatina susidomėjimą. Tokių jau yra ir Lietuvoje, tad belieka išsirinkti labiausiai patinkančias sau. Tokios detalės gali puošti kvietimus, vardų korteles, viską, ką rašysite ant popieriaus.

Popierinės girliandos, dekoracijos

Jos visada yra smagus ir geras dekoro sprendimas erdvei pagyvinti. Šiais metais dėl mados tendecijų reikia tikėtis, kad ir Lietuvos parduotuvėse jų bus įvairesnių, įmantresnių ir spalvingesnių.

Paukšteliai ir viskas, kas susiję su paukščiukais

Nuo pačių paukščiukų iki jų užuominų: plunksnos, kiaušinėliai, lizdeliai, paukščiukų motyvai, kaip dviejų įsimylėjėlių simbolis, narveliai dekore...
Kaip jau supratote 2013 metų dekoro tendencijos labai smagios ir tikrai gražios. Belieka jomis pasinaudoti. Jei reikia patarimo ar profesionalo pagalbos, kreipkitės į savo dekoratores arba į mane el.paštu: vysnios@vysnios.com
www.vysnios.com – kiekvieną savaitę daug ir įdomių idėjų bei patarimų jūsų šventei.

Dalinamės idėjų albumu  ALBUMAS

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
13
Komentarai
2013-01-23 08:52
Edita
Ramune, mini sijonukai jau irgi buvo daug kartu madoje, taciau kazkuri sezona jie tampa YPAC madingi...taip ir su dekoru, ir spalvos ir motyvai, tu esi teisi, jau naudojama, bet si sezona YPAC madingi :)
2013-01-06 17:39
ramune
mano nuomone sis straipsniukas apie dekoravima gerokai prasove pro sali:). Nejaugi tik dabar i mada atejo narveliai ir paukstukai? Jai sventes dekoruojame gal jau 6 sezona:), galima sakyti jau gerokai pabode sie dekoro elementai. Taip pat berzas.. na atleiskite, bet jokia naujiena, paziurekite praeitu 3 sezonu jei ne LT, tai uzsienio dekorus. Girliandos... neneigiu, puosia, priduoda zaismes, sarmo, linksmumo, bet juk taip pat toookia seniena:) Kam rasyti bet ka, kad tik rasyti?:)
Nepiktai, Ramune.
2012-12-07 17:28
Gelele
Man atrodo kad zmones nesuvokia kad dekoratoriu darbas lb sunkus. Mano mama dirba jau 20 m. dekoratore, kai sventes buna dideles as jai padedu, griztam taip pavarge kaip bulves kase
2012-12-06 13:55
Vyšnios
Merginos, dekoro kainos dažniausiai skaičiuojasi taip: už kūrybinį ir fizinį darbą + medžiagos, bei reikalingų aksesuarų, indų, žvakidžių, vazų nuoma, kuras...

Labai dažnai didžiausia diskusija iškyla dėl apmokėjimo už nepamatuojamą dalyką "darbą ir kūrybą" :) Pirmiausiai, juk reikia viską gražiai susidėlioti vizualiai galvose, kompiuteryje, kaip atrodys erdvė, kurią dekoruosime, čia yra vienas didžiausių darbų - pamatyti skoningą dekroą erdvėje jo dar neįgyvendinus. Na o tada juk prasideda priemonių paieška, nuoma, užsakymas, supirkimas... Darbas? Taip. Tada gėles juk irgi kažkas turi jums užsakyti, atsivežti į patalpas, susitvarkyti ir "užkonservuoti" iki šventės, kad nesuglebtų, sukarpyti reikiamais ilgiiais, sudėlioti kompozicijas... Ir čia tik apie gėles... O yra juk dar begalė kitų elementų, kuriuos daro dekoratorės, ne tik gėlės. Kas įsivaizduoja, kad dekoratorių darbas yra vestuvių rytą nuvažiuoti į Kalvarijų turgelį ir nupirkti 100 rožių ir jas atvežti iki restorano, labai klysta. Gerų dekoratorių darbas yra sunkus, be galo detalus, reikalaujantis labai gero iš ankstinio planavimo ir pasiruošimo. Skirtingi dekoratoriai, skirtinga darbo praktika: jei per eilę metų pamato, kad jų klientams psichologiškai lengviau gauti bendra dekoro samatą be išskirtų punktelių "darbas, kuras, gėlės, vazos..", tuomet dirba taip, kitų dekoratorių klientams suprantamiau yra gauti išskaidytą samatą už kiekvieną žalumyną ir žvakidėlę, bei kopėčių nuomą.
2012-12-06 13:16
Angela
Mums puose viska dekoratore, per google radom ir viskas buvo puikiai :)
2012-12-05 18:54
To Skaiste
O kas yra kosminiai pinigai?
2012-12-05 18:52
Ineta
Kaip tik siuo metu ieskojome dekoratoriu savo vestuvems, ir jau issirinkome. Jie skaiciuoja kaina uz darba, o po to viskas papildomai pliusuojasi- medziagos, geles ir t.t. Patare tiesiog nusimatyti preliminaria suma, kuri bus skiriama dekorui, tai mes tiesiog jiems ivardijome skaiciukus, ir sake paruos samata su siulymu. Bet man ju darbai nerealus.
2012-12-05 15:37
Skaiste
Mane irgi domina kainos - kas ir kaip skaiciuojasi. Vienos merginos uz baznycios puosima ir erdves dekora paprase kosminiu pinigu
2012-12-05 09:15
Elmyra
Mane taip pat domina dekoratorių kainos Kaune
2012-12-04 18:47
Indre
Mano vestuvese nebuvo dekoratores ir as labai gailiuosi nes vestuviu vakara praleidau dekoruodama o vyras vestuviu ryta raisiojo pask papuosimus - prisimenam kaip kosmara jei dabar reiketu tai butinai samdyciau dekoratorius