Ryčio ir Rimos kvietimai į vestuves – atvirlaiškiai


ŽVAKIŲ, ŠVIESŲ IR BALTŲ GĖLIŲ MAGIJA

Kurdama šventės dekorą būtinai atsižvelgiu į šventės vietą bei metų laiką. Vasarą ilgai šviesu, vėlyvą rudenį – dieną kaip vakare! Taip, ko gero, pavasaris ir vasara kiek lengvesni mėnesiai dėl ilgo šviesaus paros laiko. Grėsmės, kad kas nors nepamatys dekoro detalių arba jos atrodys labai prastai, mažiau. Tačiau kai tamsa varo visus į patalpą, apšvietimas kuriant dekorą yra labai svarbus. Yra tam tikros subtilybės, kurias pamiršus tiesiog aplankys nusivylimas.
Jei dekoras atrodo nevientisas arba ne toks įspūdingas kaip tikėtasi, tai dažnai ne todėl, kad planuotoja ar dekoratorė prastai atliko savo darbą (žinoma, būna ir taip), bet todėl, kad dekoras nebūna pritaikytas konkrečiai erdvei, nesuderintas su apšvietimu. Pavienės detalės gražios, tačiau jos netinka šiam konkrečiam atvejui ar erdvei. Siūlau būtinai iš karto aptarti galimus erdvės, metų laiko trūkumus ir privalumus.
Dekoras tikrai yra viena didžiausių investicijų rengiant šventę, todėl bendrai šventės sąmatai didėjant, kyla pagunda pataupyti. Pavyzdžiui, atsisakyti profesionalaus apšvietimo. Todėl į puokštes, vazas, detales investavus didelius pinigus ir atsisakius profesionalaus apšvietimo, vakare viskas atrodys „plokščia“, nebeliks akcentų.
Erdvė su vietiniu salės apšvietimu vakare atrodo kaip pasibaigus šokiams, kada salėje išjungdavo šviesas, kad visi eitų namo... Ir visa paslaptis dingdavo, viskas atrodydavo prastai. Juk pamenate?.. Tad investavus į dekorą, nebepagailėkite kelių šimtų apšvietimui bei profesionalo nuomonei. Deramai apšviestas gražus dekoras atrodys dar gražesnis.

Aš noriu pasidžiaugti smagia patirtimi ir pavykusiu dekoru ne vasaros mėnesį

Baltoje patalpoje, kurioje vieną šaltą ir tamsoką lapkričio vakarą kūriau baltų gėlių ir žvakių magiją, norėjosi sukurti tikrą pasaką, padovanoti neišdildomai jaukų ir šiltą šventės prisiminimą. Žinoma, šventės bendrą gerų prisiminimų visumą sudaro ne tik dekoras, bet ir kiekviena detalė: maistas, gėrimai, muzika, makiažas, vedėjas, svečių šypsenos ir žodžiai, oras... Daugybė detalių, iš kurių vienai nepavykus, bendras įspūdis apie šventę krenta... Tačiau, kaip sakoma, tam ir samdome profesionalus, kad kiekvienas gerai atliktų savo darbą.

Grįžkim prie baltos salės baltos dekoro idėjos…

Patalpa nelabai didelė, balta, tačiau tamsūs langai darė šią patalpą liūdną, o ir vietinis vos rusenantis apšvietimas nekūrė jokios šventiškos nuotaikos. Man tikrai šioje patalpoje nebūtų užtekę tik daug gražių gėlių ir žvakučių. Viskas tiesiog būtų dingę prieblandoje... Papildomas profesionalus apšvietimas suteikė visai kitą jausmą patalpoje ir mano dekoras buvo matomas (kaip ir žmonių veidai). Kadangi rinkausi daugybę smulkių vazelių su baltomis gėlėmis, kurias dėliojau į kompozicijas su skirtingų aukščių žvakėmis ir žvakidėmis, jas būtinai reikėjo papildomai apšviesti, akcentuoti.
Mano kurtame dekore, kurį matote žemiau esančioje nuotraukoje, jaukumą suteikia šiltas apšvietimas languose ir daugybė žvakių.
Jaukios šviesos languose ir baltos gėlės papildė vienos kitas, kūrė pasakiškai jaukią atmosferą. Atmosfera buvo tokia gera, kad teliko šokti, šypsotis ir atsipalaiduoti. Kai bendras interjeras ne maišo, o padeda kurti magišką vakaro nuotaiką, tai aš vadinu pavykusiu dekoru. Jis ne užgožia, o padeda atsipalaiduoti, jaustis laimingiems. Jauku, gera, šilta, estetinis pasigėrėjimas... Ko daugiau reikia?
Beje, gėles rinkomės sezoniškas, jei taip galima pasakyti, nes dabar Olandijos šiltnamiuose šių gėlių sezonas: tulpytės, frezijos ir rožės. Visos baltutėlės.
Naudojome daugybę įvairių dydžių ir aukščių vazų, vazelių šioms gražuolėms sumerkti. Kiekvienas stalas – skirtinga kompozicija.
Man asmeniškai buvo labai gražu, patiko tamsiam metų laikui sukurtas kontrastas, nes viduje buvo šilta, šviesu ir jauku. Dirbant su meile, viskas tiesiog geriau pavyksta. Linkiu ir jums sėkmingai kurti vakaro atmosferą, o jei reiktų patarimo, būtinai kreipkitės: vysnios@vysnios.com.
Dekoro idėja: www.vysnios.com
Apšviesti padėjo: www.djagentura.lt
Vazeles bei žvakides išnuomojo: www.decorprojects.lt
Gėlėmis aprūpino: „Nijolės gėlės“
Fotografė: Rūta Bruželė www.rutosfoto.lt
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2012-12-13 06:32
edita
:) buvo labai smagu priimti issuki ir kurti! Aciu uz pasitikejima. Dar karteli nuosirdziausi sveikinimai Simonai ir Mindaugui :)
2012-12-12 21:09
Simona
Cia musu vestuviu dekoratore ;) Sios foto dar neatspindi viso grozio. Palaukit pasidalinsim kai turesim visas foto. Kai iejom i sale issiziojom - buvo taaaip grazu. Sviesos, zvakes, geles ir kitos detales ... visi kalbejo dar ilgai kad dekoras superinis

aciu Editai
2012-12-11 13:13
Silva
Visiskai netradicine erdve vestuvems as ten nedaryciau bet grazu
2012-12-11 13:12
Ingrida
Jetau kiek daug zvakiu kazin kiek joms isleido :)
2012-12-11 13:11
Toma
Grazios veliaveles ir geles
2012-12-11 13:11
Gintare
ir mes ten buvom kaip grazu buvo akiu neatitraukiau