Fotosesija gali būti kitokia


IDĖJA VESTUVĖMS: FOTOERDVĖ ARBA FOTOKAMPAS

 
Fotografas Eigirdas Scinskas www.e-s.lt
Sparčiai plintant vakarietiško stiliaus vestuvėms Lietuvoje, labai populiarios darosi ir „fotoerdvės“, skirtos specialioms svečių nuotraukoms.

Kam ir kodėl reikalinga?

Tokios mobilios, teminės erdvės poreikis ir idėja atsirado iš švenčių organizatorių patirties. Vestuvės su šiek tiek humoro, linksmybių, konkrečia tema, apjungiančia visą šventės dekorą nuo kvietimo iki saldaus stalo ir dovanėlių svečiams. Žmonės labai greitai pajuto, kad smagu turėti savo vestuviniame albume linksmas ir temines visų dalyvavusių svečių nuotraukas. Be to, tai puiki pramoga.
Fotovieta padovanoja galimybę svečiams linksmai praleisti laiką belaukiant jaunųjų ar kokią kitą malonią akimirką, pakvailioti, atsipalaiduoti ir nekantriai laukti nuotraukų po šventės. Toks „kampas“ ar speciali vieta tiesiog kviečia visus nusifotografuoti tada, kada jie to nori.
Tokios fotovietos buvimas padeda išvengti nuoskaudų, kad kas nors liko neįamžintas... Supraskite ir fotografą: jis dažniausiai būna tik vienas, o svečių – daugybė! Kiekvienam iš 60-ies ar daugiau tikrai neįmanoma skirti dėmesio arba miniai sūkuriuojant pievelėje ar ūžiant kiemelyje išlaukti gražiausio, svečio nuomone, kadro.
Kad ir kaip galvotume, fotoerdvė turi tik pliusus ir tikrai nekainuoja brangiai. Viskas priklauso nuo jūsų norų, išmonės ir biudžeto. Pradedant nuo paprasto staliuko ir kėdutės su 1–2 jūsų parinktais aksesuarais, ir linksmo fono (pavyzdžiui, juokingas paveikslas ar langas) iki specialiai kurtomis dekoracijomis, atvežtais foteliukais, fototapetais ir panašiai...
Mielieji ir mielosios, žemiau esančioje galerijoje pateikiu pavyzdžių, kaip kūrybiškai ir originaliai įrengti nuotraukoms skirtą erdvę, tačiau čia tik idėjos, jūsų šventė – jūsų išmonė!

Loveit.lt albumas su idėjomis

Daugiau visko www.vysnios.com arba el paštu: vysnios@vysnios.com
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2013-01-21 16:29
Vysnios
Sodyba ar kita atvira erdve tikrai neapriboja, o tik padeda suskurti idomesne fotoerdve. Sodyboje galima naudoti viska, kas aplink, net nereikia irengineti speciailiai. Priklauso nuo temos, taciau manau, kad visiems bus smagu pasimatuoti kaliosus ir rankoje koki padarga... Arga tiesiog tegul fonu tampa sena obelis, o gal labai originalus sulinys su kibiru... Apsidairykite aplink ir pasinaudokite aplinka :)
2013-01-21 14:16
Zoja
labai kieta ideja
as dariau per mamos gimtadieni 50 m. labai sveteliams patiko
2013-01-21 14:16
Gitana
o kas man gali irengt ta foto kampa? as neturiu nei laiko nei noro...
2013-01-21 14:15
Frida
Fainas straipsnis
man labai patinka loveit albumai - ten tokiu fainu dalyku prideta
aciu
2013-01-21 14:15
Coliuke
Faina ideja reikes pagalvoti. tik pas mus sunku nes sodyba
2013-01-21 14:04
Tomse
mes darysim taip