Vaidos ir Pauliaus sužadėtuvių istorija: vandens paveikslas


BANGOS IR VILIAUS VESTUVĖS

Fotografas Giedrius Bubliauskas www.gbphotography.lt
Esu Banga, mano vyras – Vilius. Mūsų didžioji šventė vyko šių metų spalio 13 d. Tai buvo labai jauki, paprasta,bet labai įsimintina šventė. Vestuvės vyko tik šeimos ir artimiausių draugų rate. Planuoti pradėjome prieš 2 savaites iki iškilmių. Turėjome bendrą viziją ir planą, kaip ta šventė turi atrodyti. Svarbiausia, norėjome, kad tai būtų nuoširdu, šilta ir jauku. Nusprendėme kurti nepompastišką jaukumą.
Iš pradžių norėjome susituokti užsienyje: mes ir keli artimiausi draugai, bet supratome, kad trūks tėvų, todėl nusprendėme iškart po tuoktuvių su draugais skristi į Sardiniją. Kelionės data nulėmė ir vestuvių datą :) Laiko buvo nedaug, 2 su puse savaitės. Išskyrėme tai, kas svarbiausia: žiedai, vestuvių apranga ir fotografas.
Pirmas žingsnis buvo žiedų rinkimai. Esu įsitikinusi, kad vestuvių žiedą nešiosiu visą gyvenimą ir jis turės didelę reikšmę visais mano gyvenimo tarpsniais. Nusprendėme netaupyti žiedų sąskaita: žiedą išsirinkti ne tik kaip simbolį, bet ir kaip aksesuarą. Išsirinkusi žiedelį išskridau lyg ant sparnų, nes tai buvo mano svajonių žiedas; gal jis netipiškas vestuvinis žiedas, bet niekada nemėgau to, ką turi visi. Ant žiedų graviravome ne datą ir vardus, bet 4 žodžių sakinėlį… Tą pačią dieną susitariau su vestuvinių suknelių nuomos punktu. Proginę suknelę nuomavausi ne pirmą kartą, todėl turėjau savo mėgstamą saloną, kur visuomet kreipiuosi, taigi nereikėjo daug svarstyti. Suknelei buvau paskyrusi tam tikrą sumą, kurios pasižadėjau sau neviršyti. Esu įsitikinusi, kad visos nuotakos per vestuves atrodo nuostabiai vien dėl to, kad jos ir yra nuotakos, bet rinktis suknelę buvo sunkiau negu įsivaizdavau :) Pasikviečiau porą labai patikimų draugių, kurios man padėjo galutinai apsispręsti. Vietoj nuometo ar gėlyčių į plaukus norėjau vualio (kaip skrybėlaitė). Pati dirbu grožio srityje, todėl dėl makiažo ir šukuosenos neturėjau nei abejonių, nei problemų :)
Na ir dar vienas etapas – fotografavimasis. Tai buvo sunkiausia planavimo dalis. Žinoma, mums labai pasisekė, kad rudenį vestuvių bumas jau praėjęs, todėl laisvą fotografą rasti buvo nesunku. Tačiau rasti tokį, kokio aš norėjau, ir už atitinkamą kainą, buvo laaabai sunku… Norėjome kuo neįprastesnių nuotraukų, jokių nešiojimų per tiltus, laikymo delne ir pan. Šnekėdami telefonu visi fotografai sakė tą patį, kad būtent taip ir fotografuoja – jokių banalumų… Bet kai pamatydavau nuotraukas, jos manęs nežavėdavo ir nė kiek nestebindavo. Siaubingai nusibodo: kiekvienam aiškinome tą patį, ko norime, kaip norime, bet tuo viskas ir baigdavosi, kol sutikau vieną pažįstamą, kuri yra taip pat fotografė. Pradėjau su ja tartis, bet ji pripažino, kad, tiesą pasakius, manęs fotografuoti visiškai nenori, o tada rekomendavo man savo vestuvių fotografą :)) Su juo pokalbis telefonu vyko visiškai kitaip nei su prieš tai buvusiais. Jis buvo kaip senas draugas: iš pusės žodžio mane suprato ir dar papildė. Nuotraukos, kurias pamačiau mane ne sužavėjo, o lengvai pribloškė. Tai buvo tikrai mano skonio nuotraukos iš įvairių renginių, švenčių ir fotosesijų… Ir visos jos buvo tikrai labai meniškos. Tada pamačiau šviesą tunelio gale, nes jau buvau visiškai praradusi viltį. Su fotografu susitikome tik vestuvių dieną, bet buvau visiškai rami ir labai pasitikėjau juo.
Labai džiaugėmės, kad ruduo vis dar ankstyvas ir šviesus, lapai tik gelsta ir krinta, o lašnojantis lietus mums nesugadino nei nuotaikos, nei fotosesijos. Fotografas patikino, kad tai smulkmena.
Pasirinkome 4 valandų fotosesiją: nuo mano pasiruošimo grožio salone iki tapimo vyru ir žmona. Abu buvome visiškai atsipalaidavę, nejautėme jokios įtampos, nes tai buvo mūsų dviejų šeimos kūrimo šventė,o ne puota draugams ar pasirodymas. Žiedai buvo nuostabūs, tokie, kurie mums labai patiko, apranga buvo vestuvinė, neįprasta mums patiems, šventiška, bet nevaržanti mūsų. Puikus puikios nuotaikos fotografas su puikiomis idėjomis. Svarbiausia, žinoma, buvo mūsų nuotaika. Mes puikiai jautėmės, todėl mums nebuvo nei sunku pozuoti, nei šypsotis per visą šventę ir bendrauti su draugais bei artimaisiais.
Būsimiesiems jaunavedžiams palinkėtume nekelti sau labai didelių reikalavimų, kainuojančių didelius pinigus, nes, mano nuomone, kuo didesnius norus turėsite, tuo sudėtingiau viską planuoti, organizuoti. Žinoma, mes netaikom šio patarimo tiem, kurie neskaičiuoja savo pajamų ir išlaidų ir tikrai gali sau leisti daug prabangos, bet imti paskolą vestuvių šventei tikrai neverta ir net kvaila. Švenčiant vestuves svarbiausia jūsų pačių jausmai ir nuotaika, supantys tikri draugai ir mylintys tėvai. Mes turėjome 3 pagrindinius kriterijus ir mūsų vestuvės juos maksimaliai atitiko. Po audringos šventės mes ir dar 12 draugų išvykome į nuostabią Sardinijos salą, kurioje ne tik pratęsėme savo šventę, bet ir nuostabiai pailsėjome :)
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2014-02-03 23:56
ausrine
mergyte saunuole, labai zavinga, bet kas nors istraukite vyro rankas is kiseniu!
2013-02-03 23:12
Ingrida
koks fotografas fotografavo?
kokia kaina?
kiek nuotrauku gavot?
2012-12-23 21:11
Toma
Silta pora :)
2012-12-20 09:59
Sofija
Grazu miela paprasta
2012-12-20 09:59
Greta
Merginos stilius liuks
2012-12-19 11:06
jura
Bachuriukas tai kaimo japas:))