Gražiausi biblijos tekstai


PAVASARIU KVEPIANČIOS VESTUVĖS

Pavasarį visų veidus puošia platesnės nei bet kada šypsenos ir visa tai dėl atgimstančios gamtos, kuri žadina jausmus, kviečia atsibusti ir vėl šėlioti. Net dabar širdį kutena ta lengva euforija, aplankanti mane kiekvieną pavasarį, kai tik užuodžiu šiltą, žiedais kvepiantį vėją...
Keista, tačiau Lietuvoje pavasaris nėra labai populiarus tarp besituokiančių. Tačiau aš tikiuosi, kad tik kol kas, nes tai yra idealus metas kelti dideles savo svajonių vestuves. Kodėl? Tuoj sužinosite, pasistengsiu išvardinti visus pliusus ir vieną mažą minusą. Labai viliuosi, kad tai bus naudinga ir privers jus pasvarstyti apie savo vestuvių datą dar per šią Šv. Valentino dieną.

Kodėl pavasaris?

Balandį–birželio pradžioje kur kas daugiau galimybių pasirinkti tiek tuoktuvių vietą, tiek susitarti su atlikėjais, vedėjais, fotografais ir kitais paslaugų teikėjais. Kitais žodžiais tariant, pavasarį vestuvėse galite turėti visą savo svajonių komandą, nes dar ne sezonas.
Labai tikėtina, kad vasarą – švenčių sezono metu – kainos aukštesnės nei pavasarį. Verta apsvarstyti.
Po žiemos pailsėję visi kūrybininkai būna pasiilgę darbo. Sezono pradžioje jie dar nenuvargę ir darbas smagesnis, geriau sekasi vasarą, kai kiekvieną savaitgalį vargina karštis ir apkvaitę vestuvininkai... Verta apsvarstyti.
Nuo balandžio iki birželio pradžios žydi gražuoliai bijūnai! Vasarą jų jau nebus…
Balandžio mėnesį ir net gegužę žydi beržai, kurių motyvai ypač madingi 2013 metų vestuvių dekoro tendencijose.
Nuostabios nuotraukos! Visa gamta bunda, kvepia, žydi – taigi yra tiesiog nuostabus fonas nuotraukoms.
Oro temperatūra pavasarį tokia, kad būti lauke daug geriau ir maloniau nei bet kurią karštą vasaros dieną, kai visi tik ir ieško pavėsiuko ir kondicionieriaus. Maistas tyžta, gėrimai šyla, atsigaivinti šaltu šampanu tikrai sunku!
Jūsų pasirinkimas švęsti pavasarį gali būti labai patogus ir jums, ir jūsų svečiams: ne sezono metu švenčių mažiau, didelė tikimybė, kad renginiai nesidubliuos. Dėl vasaros populiarumo įvairių renginių datos sutampa, todėl žmonės patiria daug streso rinkdamiesi, į kurį eiti.

Rizikos faktorius pavasarį:

Taip, oras gali būti permainingas ir vakarai gali būti tikrai vėsoki. Tačiau stebint ilgametes prognozes pastebėta, kad balandžio pabaiga ir gegužė yra labai gražūs ir net lepina šiluma, lietaus nedaug.
Linkiu sekmės ieškant sau tobulo metų laiko ir mėnesio, o albume rasite daugybę pavasariu dvelkiančių vestuvių nuotraukų... Gražios dienos.

Loveit.lt pavasario vestuvių idėjų albumas 

Daugiau visko www.vysnios.com arba el paštu: vysnios@vysnios.com.
Daugiau Editos tekstų skaitykite jos eksperto skiltyje
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai