Pasigrožėkime: žymių žmonių vestuvės 2015 metais


MILDOS IR ANDRIAUS KAREIVIŠKA MEILĖS ISTORIJA

Kada, kur ir kaip vyko Jūsų vestuvės? Kaip sekėsi planuoti?

Planavome dideles vestuves, tad sunkiausia buvo rasti vietą, kur galėtų nakvoti daug žmonių. Be to, nenorėjome tradicinės kaimo sodybos aplinkos: medžiu dekoruoto interjero, medinių suolų ir pan. Tarp draugų ir giminių yra daug mėgėjų šokti, tad reikėjo tokios vietos, kur būtų nemaža erdvės ir patalpos nebūtų išklotos kilimais. Vietos paieškos buvo tikrai nelengvos, bet planuoti pradėjome anksti, daugiau nei prieš metus, tai vietą radom.
Didžiuosius darbus pasidarėme anksti: radom ir rezervavom vietą, fotografą ir vakaro vedėją (tai buvo atlikta iki metų pabaigos), o visa kitą atidėjome porai mėnesių iki vestuvių. Sunkiausia buvo susodinti svečius prie stalų (rinkomės atskirus staliukus, o ne vieną stalą), kadangi publika buvo labai įvairi (giminės, draugai, buvo užsieniečių), reikėjo ypač gerai apgalvoti, kad niekam netektų nuobodžiauti ir visi prie stalo rastų bendrą kalbą.
Labiausiai norėjome, kad visiems būtų smagu ir niekam netektų vargintis, todėl atsisakėme piršlių, porų ir fotosesijos su visa svita. Per vestuves fotografavomės tik dviese dar prieš ceremoniją, o svečiai neskubėdami rinkosi į šventės vietą, galėjo įsikurti, pailsėti po kelionės. Ceremoniją taip pat suplanavome po pietų, kad visi galėtų išsimiegoti ir vakare nepritrūktų energijos.
Iš tikrųjų vestuvės buvo puikios.

Kaip rinkotės fotografą? Į ką atkreipėte dėmesį? Kodėl išsirinkote būtent Giedrių Jankauską?

Fotografų atranką pradėjome internete. Peržiūrėjome daugelio fotografų darbus, atsirinkome kelis, kurių nuotraukos mums patiko. Tai buvo lengviausia dalis – fotografų netrūksta – kiekvienas ras tokį, kurio nuotraukos atitinka ieškančiojo skonį. Tada vyko pasimatymai su atrinktais fotografais. Vertinome siūlomų paslaugų ir kainos santykį, bet svarbiausias atrankos kriterijus buvo fotografo asmenybė. Susitikę su visais atsirinktais fotografais neabejotinai žinojome, kuris mums labiausiai patiko kaip žmogus. Turint galvoje, kad su fotografu vestuvių dieną tenka praleisti daugiausiai laiko, svarbu, kad gerai jaustumeisi jo draugijoje ir nebūtų problemų bendraujant. Giedrių pasirinkome įvertinę jo profesionalumą, bendravimo stilių, humoro jausmą. 

Kaip vyko bendravimas ir fotosesijos planavimas? Ar specialiai ruošėtės? Kaip ir kodėl rinkotės vietas?

Kadangi prieš vestuves buvo aibė darbų, kuriuos reikėjo atlikti, tai priešvestuvinę fotosesiją vis atidėliojom, kol galiausiai nebebuvo kur trauktis. Fotografavomės likus maždaug savaitei iki vestuvių. Pačios fotosesijos labai detaliai neplanavom. Andrius su Giedriumi pasitarė, kad būtų įdomi fotosesija su ginklais. Vietą rinkomės arti miesto, tam puikiai tiko apleistas Raudondvario dvaras netoli Vilniaus – neketinome belstis per visą Lietuvą dėl kelių nuotraukų.
Sutarėme fotosesijos datą ir laiką – vidury savaitės, po darbo, Andrius gavo ginklus, Giedrius susitarė su stiliste Laura, pakeliui užsukome į Lietuvos kino studiją paieškoti kostiumų (turėjom valandą iki uždarymo), tada į parduotuvę šampano, kurio taip ir neišgėrėme, ir maisto, kurio taip ir nepalietėme. Gal toks mūsų gyvenimo stilius – nieko per daug neplanuoti. Viskas gana neblogai klostosi savaime :)

Kokie buvo tądien įspūdžiai: papasakokite, kaip jautėtės, ar patiko (nepatiko) fotografuotis. Visus savo įspūdžius apie tą dieną ir įamžintas akimirkas.

Fotosesija buvo iš fantastikos srities, niekada anksčiau nieko panašaus nebuvome darę. Pradėjome pasiruošimu gryname ore stebint aplinkiniams gyventojams, įsijautėm į vaidmenis, susidraugavom su fotoaparatu, o baigėm karstymųsi griūvėsiais su aukštapadėmis basutėmis, apsupti spiečiaus uodų ir bendrauti ištroškusių vietinių (tikriausiai galvojo, kad kokią reklamą fotografuojame, vienas net pats panoro tapti žvaigžde). Tos valandos prabėgo labai greitai ir nė trupučio neprailgo. Vis dėlto pozavimas nėra lengvas darbas, todėl labai pravertė Giedriaus ir Lauros patarimai, ką daryti, kad nuotrauka išeitų kuo gražesnė.

Jūsų linkėjimas būsimiems jaunavedžiams ir savo fotografui :)

Būsimiems jaunavedžiams linkime mėgautis kiekviena pasiruošimo akimirka ir nesureikšminti smulkmenų – vestuvės yra tik vienas mažas lašelis Jūsų bendrame gyvenimo kely, o Giedriui linkime gerų klientų, gerų kadrų ir kad nelūžtų nei rankos, nei technika :)
Milda ir Andrius

Nuotraukų filmukas

 
Tel Nr:. +37062917104
Adresas:. Fotostudijos, Naugarduko 41, Vilnius
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
8
Komentarai
2013-01-18 13:55
agne
Labai sauni ideja. Tikrai smagiau,kai ne balionai, gelytes ir nuvalkioti drugeliai. Ne taip banalu. O nuotraukos superines :)
2013-01-15 20:53
Gerute
na man tai nieko visai. tikrai idomiau nei visi balionai bucinukai ir spalvoti sijonukai.
2013-01-15 20:52
Fantastika
na man idomi fotosesija - ne tokios kaip visos saldzios valentinines. respects
2013-01-15 18:31
rita
bet su kostiumu natidirbta .... jei neisigauna visko isbaigti ,tai gl geriau nedaryt... uniforma kaip is siukslyno istraukta ,be sagu ,nevalyta ,per didele... radom bet kokia ir galvojam ,kad sueis... visa vaizda sugadino :(
2013-01-15 16:26
Vilte
na nezinau drasus sie zmones, saunuoliai, foto grazios, bet as nenoreciau tokios
2013-01-15 16:25
Toma
saunuoliai. lb grazu. bus fotkino irgi sis fotografas
2013-01-15 16:25
Inetuks
As nenoreciau senoves savo fotkese, po to po 10 m ziuresiu ir matysiu save tadien :D kam sendinti save is anksto?
2013-01-15 16:24
Gabbukas
na nezinau ar as noreciau tokios retro sesijos bet paziuret grazu saunuoliai zmones kad isdriso