Po lašelį meilės kiekvienam svečiui


PARODOJE „MŪSŲ VESTUVĖS” TUOKSIS AUKSĖ IR RIMVYDAS

Nuotrauka iš asmeninio poros albumo
Auksė Aleknaitė (25) ir Rimvydas Bendorius (28) tuoksis penktojoje parodoje „Mūsų vestuvės”. Pora laimėjo vestuves savo išradingu prisistatymu. O šiandien norime Jus visus supažindinti kas gi jie tokie ir kuo gyvena.

Kur, kada ir kaip susipažinote? Trumpai papasakokite savo meilės istoriją.

Susipažinome Anglijoje, Adomo vaisių plantacijoje, obuolių ūkyje, 2010 rugpjūčio 15 dieną. Rodos, lyg viskas būtų įvykę dar vakar. Tylūs pašnekesiai darbo metu, pirmas kavos puodelis, ilgi naktiniai pasivaikščiojimai, žvaigždžių skaičiavimas kartu... tai ir buvo mūsų draugystės daigelis :) Suradom artimas sielas! Jau net pirmomis dienomis atrodė, kad pažįstam vienas kitą nuo vaikystės. Todėl tas ryšys kasdien tik stiprėjo!

Kada pirmąkart pagalvojote apie vestuves? Kada įvyko piršlybos? Kokios jos buvo?

Piršlybos įvyko praėjus vos mėnesiui nuo mūsų draugystės. Kaip ir kiekvieną vakarą sėdėjome gamtos apsuptyje po pasakiško dydžio ąžuolu, tolėliau ganėsi minkštos avytės. Vos tik saulė pradėjo glostyti medžių viršūnes, Auksė buvo pakviesta pažiūrėti, ką radau, ąžuolo drevėje. Vakaras, gamta, saulė ir žiedelis, kuriuo buvo sutvirtinti mūsų santykiai. Tai buvo labai romantiškas ir pasakiškai šiltas naujų santykių žingsnelis.

Apie kokias vestuves svajojote iki idėjos tuoktis parodoje? Kur? Kada? Suknelė? Žiedai? ir kt. detalės. Trumpai papasakokite savo viziją.

Vestuvės, hmm... galvojome tuoktis Žemaitijoje šių metų liepos 13 dieną, Auksės gimtinėje, kur galima rasti begales gražių vietų vestuvių įamžinimui. Planavome sukviesti tik mums artimiausius žmones ir kuo daugiau draugų, nes mums artimųjų ryšys ir palaikymas yra be galo svarbus, o draugai ir artimieji niekada neapleidžia ir nuolatos domisi mūsų gyvenimu. Vizija: 2 dienų iškilminga mūsų santuoka gražioje sodyboje. Pamažu dėliojome eigą, kad apie viską būtų pagalvota ir nieko nepamirštume. Vienas svarbiausių dalykų, be abejonės, buvo mūsų apranga ir žiedai. Jaunosios suknelė – balta arba šampano spalvos, balerinos stiliaus (apnuoginti pečiai, lieknas liemuo, iki kelių), vyro kostiumas – būtinai nestandartinis ir gyvas: ne baltas ir ne juodas, bet kas nors kitoniško ir žaismingo, pvz., juodi ir raudoni langeliai :) Žiedai – unikalūs, sukurti mūsų vizijos, rankų darbo, su deimantukais, ant viršaus išgraviruota citata iš „Mažojo princo“: „Matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis“. Mūsų šokis taip pat netradicinis, tad valsui mes iškart sakėm veto :) Šokis turi atspindėti mūsų asmenybes. Žinoma, ir artimieji: tiek giminaičiai, tiek draugai, turėtų pasisemti tiek gerų emocijų, kad jų širdyse šilumos užtektų dar ilgam ilgam.

Kodėl nusprendėte, kad paroda bus ideali vieta tuoktuvėms? Kaip reagavo draugai, tėvai ir artimieji į jūsų viešas tuoktuves? Kokios nuomonės visų?

Dalyvauti parodoje nusprendėme dėl jau anksčiau minėtos priežasties – kitoniškumo, noro savo šventę padaryti įsimintiną ir nepakartojamą. O kartu tai buvo iššūkis mums! Norėjosi ko nors įdomesnio nei „pilkos masės“ atvejais. Manome, jog kiekvienos vestuvės yra tarsi besituokiančios poros išradingumo rezultatas, o išradingumo mums tikrai netrūksta. Reakcijos į greitai įvyksiančias vestuves buvo teigiamos ir netikėtos visiems, kaip sniegas vasarą :) Apie planuojamas jau vasario 9 d. mūsų vestuves tėvai ir kiti artimieji sužinojo per pačias Kūčias, kai visi susirinko pas Rimvydo močiutę ir buvo pakviesti dalyvauti mūsų šventėje. Tai buvo savotiška ilgai laukta „bomba“ artimiesiems. Kas aikčiojo, kas ašarojo, kas šokinėjo iš laimės ir nuostabos, kas spaudė ranką, apkabino... Visiems prasiveržė daug gerų ir šiltų emocijų. Tarsi butų gavę kalėdinę dovanėlę :) Kaip ir tikėjomės, artimieji palaikė mūsų sumanymą tuoktis viešai. 

Kaip vyksta pasiruošimas vestuvėms? Kuri dalis maloniausia? Kas buvo sunkiausia? Dėl ko dvejojate? Kuo labai džiaugiatės? Papasakokite plačiau, kaip atrodys Jūsų šventė. 

Esame dėkingi organizatorei Editai ir jos kolektyvui už šitą nuostabią galimybę susituokti kitaip. Visas pasiruošimas derinamas su ja, ir palaipsniui planai įgyvendinami: suknelės, kostiumo išsirinkimas, porų dalyvavimas ir stilius, studijoje sokiai.lt šokių pamokos, suteikiančios galimybę išmokti dar nebandytų žingsnelių šokių aikštelėje, šukuosenos pasirinkimas, transporto pasirinkimas. Visas pasiruošimo procesas tarsi darnaus, malonaus taktiškos komandos darbo rezultatas, kuris netrukus bus atskleistas. Mums ramu, nes dirbame su patyrusia komanda, kuri neleidžia sutrikti ir blaškytis. Mūsų šventė turėtų prasidėti Šv. Kryžiaus bažnyčioje, po jos keliausime į „Radisson Hotel Blu“ viešbutį, kuriame įvyks iškilminga viešų tuoktuvių ceremonija. Mus visur lydės gausus, spalvingas draugų ir artimųjų būrys. Paskui visi vyksime į sodybą ir maudysimės antroje gerų emocijų ir nuotaikų jūroje. Darysime viską, kad tai būtų įsimintina ir liktų visų širdyse kaip šilumos aukuras.

Kaip jaučiatės kai liko tiek nedaug iki vestuvių? Kokios mintys aplanko? Dėl ko nerimaujate?

Iki mūsų tuoktuvių liko vos mėnesiukas, bet mes tokie ramūs ir atsipalaidavę, nes niekas mūsų negąsdina, neverčia nerimauti, tiesiog žengiam žingsnelį po žingsnelio ir laukiam. Nebeturim to geno, kuris vadinasi stresas :)
Kaip manote, kaip jausitės tądien? Ar neblaškys svetimų žmonių minia parodoje? Tikime, kad viskas bus sklandu. Sceninė baimė mums taip pat svetima, su žmonėmis bendrauti nebijome, manome, kad didelių sunkumų neturėtų iškilti :) Gera žinoti, jog esame ta pora, kuri tapo šių metų renginio „Mūsų vestuvės“ nugalėtoja, tai pakankama priežastis išlikti stipriems ir parodyti visiems, kokie mes esame :)

Jūsų palinkėjimas visiems 2013 m. jaunavedžiams :)

Visoms šiais metais planuojančioms susituokti ir besituokiančiomsporoms norime palinkėti būti tvirtais, išradingais, nebijoti būti savimi ir laužyti nusistovėjusius standartus. Mėgaukitės kiekviena akmirka drauge, kad kartu parašyta gyvenimo knyga paliktų turtingą ir gilų antspaudą Jūsų gyvenime! Tegu meilė žydi Jūsų širdyse, akyse ir lūpose.
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2013-01-20 14:35
Bagyra
Bet džiaugiuosi dėl žmonių, verti nugalėjimo ir linkiu sekmės gyvenime :)
2013-01-20 14:33
Bagyra
Kas šiais laikais nemokama :D tikrai nemanau, kad čia jiems viską nemokamai davė, gal tik kokias nuolaidas suteikė ir vestuvių planuotoja nemokamai...
2013-01-08 21:40
c
Romantiskasis Sentinelis :) Sekmes, neblestancios meiles ir laimes Jums :)
2013-01-08 19:48
Laisve
nu ir as nesituokciau parodoj bet kai pagalvoiji kad viska gauni dykai tai gal ....
2013-01-08 19:47
Toma
as nesituokciau parodoj ne ne ne
2013-01-08 19:47
Giedre
Jauciu vieninteliai tikrai faini is tu visu besituokianciu parodoj
2013-01-08 19:46
Ineta
Faini zmones, sekmes jiems