GRAŽIAUSIŲ FOTOSESIJŲ VIETOS KAUNE


IDĖJA VESTUVĖMS: NAKTINĖ „A-PHOTO“ FOTOSESIJA

Naktinė vestuvių fotosesija skamba neįtikėtinai? Retai kas taip sugalvoja ir išdrįsta, tačiau vėliau džiaugiasi. Šiandien dalinamės su Jumis nauja, negirdėta ir nematyta idėja vestuvių fotosesijai. Jūsų vestuvės vėjuotą rudenį ar šaltą žiemą – fotografuokitės naktį. Nebūtina fotografuotis vestuvių naktį: galima iš anksto ar jau po vestuvių. Jei dar turėsite energijos, po pokylio išsiruoškite į mistišką naktinę fotokelionę po Jūsų mylimą miestą ar kitas vietas.

Kodėl verta pasirinkti naktinę vestuvių fotosesiją?

Dėl išskirtinumo: greičiausiai nepamatysite panašių nuotraukų pas kitus. Prisiminkite savo draugų vestuvių nuotraukas, dažniausiai fotografuota dieną, tiesa?
„Naktį galioja kitokios taisyklės, – pasakoja vestuvių fotografė Ana. – Kai pirmą kartą teko daryti naktinę fotosesiją, buvo labai neįprasta, sugaišome laibai daug laiko, bet rezultatas taip uždegė, kad mes tiesiog įsimylėjome naktines fotosesijas“, – įspūdžiais dalinasi fotografė.
Dieną viskas įprasta, o naktį tos pačios vietos atrodo paslaptingai, romantiškai, kartais net pavojingai. Naktis ne tik aplinką apgaubia paslaptingumu, bet ir jaunavedžiams kelia ypatingas emocijas. Geriausia vieta naktinei fotosesijai – miesto gatvės su žiburiais ir šešėliais. Tuomet jūsų nuotraukose atsispindi nakties mistika, miesto siela bei jūsų emocijos.
Dažnas jaunavedžių klausimas: ką daryti, jeigu vestuvės žiemą arba ankstyvą pavasarį ir aplink pilka, šlapia ir nyku? Ogi išeikite į naktinį miestą, pažiūrėkite, kaip atsispindi žiburiai balose, koks spalvingas arba nostalgiškas atrodo miestas būtent tokiomis dienomis. Todėl naktinė fotosesija ypatingai tinka vestuvėms žiemą arba rudenį, kai anksti temsta arba šlapia, o į gamtą net kojos kelti nesinori.

Nepamirškite užfiksuoti saulėlydžio

Daugelis sutinka, kad romantiškiausias paros laikas – saulėlydis. Deja, vestuvininkai dažniausiai šią romantišką minutę leidžia pokylių salėje, todėl šios akimirkos prarandamos – neįamžinamos nuotraukose. Jei nepakartojamą vestuvių vakarą trokštate drauge ramiai, su taure vyno palydėti saulę, planuokite pokylio laiką taip, kad tą pusvalandį būtumėte laisvi nuo svečių dėmesio. Ir mėgaukitės.
Mylėkite vienas kitą taip, kad visi saulėlydžiai būtų Jūsų.
Fotografai „Aphoto“ Anna ir Audingas www.a-photo.lt  El. p. info@a-photo.lt Tel. nr. +370 617 26 307
Daugiau jų nuotraukų rasite ApieVestuves.lt KATALOGE 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
9
Komentarai
2013-01-23 22:07
to ReadyMariage
ačiū už Jūsų nuomonę :) daugiau naktinių fotosesijų rasite www.facebook.com/aphoto.tai.Jausmas
2013-01-17 16:54
Tomas
Astunta foto ir desimta foto - paziurekite i veida.
2013-01-15 20:54
readyMariage
faina ideja bet norisi arba daugiau foto arba daugiau tos nakties nes kelios foto nieko doro nerodo is desimt foto tik trys tamsoj ir tos pacios su ta pacia poza
2013-01-12 15:48
aniuk
fotografai atsibudo :)
2013-01-12 02:50
xem
bent fotkint ismokit
2013-01-12 02:48
Algimantas
" nauja, negirdėta ir nematyta idėja vestuvių fotosesijai. "
gal nejuokit taip stipriai
2013-01-11 08:00
Svajune
o mes va planuojam nakti, t.y. paryciais fotkintis kai rugpjucio danguj kyla saule, lauksim ruko ir sviesu
2013-01-11 07:59
Gugulis
Faina fotosesija noreciau ir as nakti kooookios svieseles riomantika
2013-01-11 07:59
Krista
Grazi fotosesija. Bet nezinau ar nakti po vestuviu ar pries jas noreciau fotkintis o ne su brangiuoju leisti laika. Nezinau idomu grazu ... Gal