A. Rinkevičiūtės kolekcijos „Išskridimai“ pristatymas


RESTORANAS „MEDININKAI“ – ARISTOKRATIŠKAI IR JAUKIAI VESTUVIŲ ŠVENTEI

Nuotrauka iš restorano archyvo
Švęsdami su artimiausiais žmonėmis dažniausiai laiką norime leisti jaukioje aplinkoje, ypač per savo vestuves. Porai ši diena – naujo gyvenimo pradžia, atmintyje liekanti ilgam, tad norisi, kad ir artimiems žmonėms, su kuriais jaunieji dalinasi savo švente, ji būtų jauki, įsimintina bei asocijuotųsi tik su ta pora, kuri tą dieną susieja savo gyvenimus. 
Jeigu svajojant apie vestuvių šventę iškyla aristokratiškos ir prabangios puotos vizija – yra vieta, kurioje ši vizija gali tapti realybe. Vilniaus senamiesčio širdyje įsikūrusiame keturių žvaigždučių viešbutyje „Europa Royale Vilnius“ yra vienas seniausių miesto restoranų „Medininkai“. Apsuptas barokinio Vilniaus miesto skliautų, restoranas primena apie senovės lietuvių istoriją ir kviečia trumpam pasijusti jos dalimi. Restoranas „Medininkai“ įkurtas dar XVI amžių menančiame pastate, kuriame galima jausti aristokratiškų namų dvasią.
Pasirinkta vieta vestuvių šventei atspindi jaunųjų būdą, požiūrį į gyvenimą ir santykį su artimais žmonėmis. Ne visi nori vestuves švęsti taip, kaip kurį kitą savo gyvenimo įvykį – norisi ko nors visai naujo, kitokio ir įsimintino. Restorane „Medininkai“ vestuvių šventė gali virsti karališku pokyliu, primenančiu pasaką, kurios pabaigoje parašyta: „Jie gyveno ilgai ir laimingai...“ Tokioje vietoje drąsiai galima kurti teminę šventę, pritaikant karališkos puotos stilistiką ar kaukių baliaus motyvus.

Jaukios erdvės – aristokratiškoms vestuvėms

„Medininkų“ restorane įrengtos skirtingų dizainų salės įtiks net išrankiausiems jaunavedžiams, kurie turi galimybę rinktis vieną iš trijų ar visas tris ten esančias sales: baltąją, didžiąją bei vyno rūsį.
„Baltoji salė“ – tai šviesi ir jauki erdvė, kur sukurta itin romantiška aplinka. Salėje išlikę autentiški arkiniai langai, šviesūs sendinti baldai, baltomis, dekoruotomis staltiesėmis padengti stalai erdvei suteikia dar daugiau šviesumo ir šilumos.
„Didžiojoje salėje“ įkurdintas aristokratų valgomasis, puoštas sidabro, bronzos ir krištolo dirbiniais, tapytais skliautais.
„Vyno rūsys“ yra vienas seniausių Vilniaus miesto vyno rūsių, įrengtas XIV amžiuje. Tokioje aplinkoje kiekvienas šventėje dalyvaujantis svečias jausis jaukiai ir maloniai.
Galimybė rinktis vietą jaunavedžių artimiesiems ir svečiams leidžia jaustis jaukiai ir laisvai – šios erdvės yra atskirtos nuo pašalinių žmonių žvilgsnių. Autentiškumu spinduliuojanti aplinka skirta išskirtinėms vestuvėms, kurias ilgai prisimins ne tik jaunieji, bet ir jų svečiai.
Pasirinkus šią vietą jauniesiems tikrai nereikia jaudintis dėl oro: jei lyja, visą šventę galima organizuoti pastato viduje, jei oras puikus – vidiniame kiemelyje. Šioje lauko erdvėje galima pasigrožėti XVIII amžiaus pastatu ir jame išlikusiomis sgrafito piešinių detalėmis, kurios dar labiau papuoš šventinę aplinką.

Gardžios ir estetiškai patrauklios vaišės

Vestuvių šventei pasirinkta vieta privalo derėti ne tik su vestuvių tema, bet ir su patiekiamomis vaišėmis, kad jos gražiai įsikomponuotų į bendrą visumą. „Medininkų“ restorane galima rasti gurmaniškų, aristokratiškoms vaišėms tinkančių patiekalų. Restorano šefė pasirūpins, kad net patiekiamas maistas leistų šią dieną jaustis tikrai ypatingai ir nekasdieniškai. Vien tik čia uosti kvapai primins Jums ypatingus gyvenimo pokyčius žymintį momentą. 
Jaunavedžiai iš gausaus, elegantiško meniu gali rinktis tai, kas jiems labiausiai patinka, o virtuvės šefė visada patars ir padės šventinį stalą paruošti taip, kad patenkinti liktų visi šventės dalyviai.
Restorano „Medininkai“ šefė Barbora Šafranavičienė pataria vaišes rinktis pagal tai, kokius svečius kviesite. „Kiekviena vestuvių šventė yra skirtinga, tad ir vaišes galima rinktis įvairias: kam norisi didelio ir gausaus stalo, o kam lengvų, itin estetiškai paruoštų užkandžių. Vestuvėms stengiamės pateikti kuo įvairesnį meniu, kad būtų didesnė pasirinkimo galimybė“, – pasakoja B. Šafranavičienė.
Vestuvių meniu tendencijos kasmet keičiasi, atsiranda vis daugiau naujovių, atsisakoma sotaus ir perkrauto stalo. „Medininkų“ restorano virtuvė siekia neatsilikti nuo naujausių tendencijų, bet supranta, kad ir senosios vaišių tradicijos vis dar gyvos. Pasak restorano šefės, jaunimas dažniausiai renkasi įdomesnius ir įvairesnius patiekalus, dailias užkandėles, tuo tarpu vyresnieji linkę pasitikėti tradicijomis – gausiai nukrautu vaišių stalu. „Norintiems lengvų vaišių, visada galime pasiūlyti įvairių vieno kasnio užkandėlių, suktinukų, paštetų. Mes patys gaminame įvairių rūšių paštetus, todėl jie bene dažniausiai pasirenkami iš gausaus valgiaraščio. Vestuvių šventei siūlome ir kasdienybėje labai retus patiekalus, tokius kaip stirnienos, ančiuvių ir kiaušinių pyragą, sterko paštetus su daržovėmis ir pan. Siūlome daug skanių ir akiai patrauklių užkandėlių: mažuose indeliuose pateikiame mažus aštuonkojus su saulėje džiovintais pomidorais, maža bulvyte ir pipiriuku; įvairių sumuštinukų bei vėrinukų. Siekiame išlaikyti kuo geresnį estetinį patiekalų vaizdą – tai labai svarbu, ypatingai per vestuves“, – pasakoja Barbora Šafranavičienė.
Restorano meniu gausus ir įvairus, siūlomi europietiškos bei tradiciniai lietuviškos virtuvės patiekalai, puošnūs šventiniai desertai. Kiekvienas patiekalas – tarsi šedevras, išsiskiriantis savo skoniu bei originaliu pateikimu. Per savo vestuves galite pasijusti lyg puotautumėte su pačia Marija Antuanete...
Daugiau informacijos apie restoraną ir nuotraukų rasite ApieVestuves.lt kataloge 
Užsakymai priimami: 
Mob. tel. +370 600 86491
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2013-01-17 13:54
Asta
Labai geras restoranas ir labai patogioje vietoje. Galima sau leisti skaniai ir gan prabangiai atšvesti, nes vien sutaupai nuo mašinos nuomos, kadangi restoranas yra centre ir viskas nuo jo apeinama pėstute -bažnyčios, parkas, restoranas... Jau nekalbant apie tai kad jei šventi šventę ten, tai spec pasiūlymas kambariams ir jaunavedžiams!!! ;)
2013-01-17 12:24
Dovile
Kai man reikėjo tai sėdėjom su restorano darbuotojais ir skaičiavom. kainas tikrai geras davė, o patiekalų kokybė stulbinanti. Kas kelia kainą tai alkoholis, bet galima įvairius variantus dėl jo susitarti, kad būtų pigiau
2013-01-16 15:01
Egle
Manau kad koks 100-150lt zmogui, pagrindine kaina priklausys nuo karstu patiekalu ir vynu pasirinkimo.
2013-01-15 16:23
Gabbukas
Kokios ten kainos vestuvems, gal kas zino?
2013-01-15 16:23
Inesa
man irgi labai patinka medininkai mes ten ypatingas progas pazymime
2013-01-15 12:54
Sandra
Nuostabiai romantiška ir graži vieta. Visas metines pazymime cia. Labiausiai patinka tai kad nereikia niekur eiti ar vaziuoti toli - romantiska vakariene ir per kelias minutes jau gali megautis "desertu" didziuleje lovoje nerealiai gražioje aplinkoje.... Mmm..
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS