RentBoutique.com konkurso mamoms laimėtojos


VAMP MADOS NAMAI: 2013 M. KOLEKCIJA

Nuotrauka iš Vamp mados namų archyvo
Mielosios, pristatome Jums naujausią VAMP mados namų kolekciją nuotakoms. Interviu su VAMP mados namų kūrėju Arvydu Videika. 

Kokiai nuotakai skirta naujoji kolekcija?

Kuo toliau tuo labiau kolekcijas skiriame elegantiškoms, glamūrinėms, vertinančioms prabangius audinius ir saikingą, bet brangų dekorą nuotakoms. Taip, meluočiau jei sakyčiau, jog mūsų klientės – studentės, svajojančios apie pūstą suknelę ir šimtą svečių... Nesakau, kad tokių neapsilanko, tačiau didžioji dauguma – kosmopolitiškos, dirbančios ir, nepabijosiu pasakyti, uždirbančios, daug keliaujančios moterys, tad tenka atlaikyti palyginimus su geriausių pasaulio mados namų suknutėmis. Kita vertus, tokios reiklios klientės įkvepia kurti dar įspūdingesnius, dar unikalesnius mados kūrinius. Tai rafinuota prabanga, apsupta Bentley automobilių prie Kempinski viešbučių ir medaus mėnuo Bvlgari resort’e. Taip, aš tuo didžiuojuosi, nes toks buvo mano tikslas – kurti prabangą ją vertinantiems ir suprantantiems žmonėms.

Kokios medžiagos dominuoja?

Audiniai – labai svarbūs! Praėjusiais metais Italijos Como regione pasirašėme sutartis su dviem fabrikais, tiekiančiais audinius tokiems grandams kaip Vera Wang ar Prada, šioje kolekcijoje jau naudojome specialiai mums išausto šilko taftą, o vasarį užsakysime nėrinius Paryžiaus parodoje Premiere Vision, kurioje didžiausi ir brangiausi nėrinių gamintojai pristatys naujausias savo kolekcijas.

Kodėl tiek daug ilgų suknelių ir tik viena trumputė?

Nors pristatėme tik vieną naują trumpą, salone jų turime ir galime pasiūlyti 16 skirtingų modelių.

Kokie siluetai ir kodėl parinkti šiai kolekcijai?

Turbūt visi siluetai kolekcijoje įmanomi, nes čia ne pret-a-porter kolekcija, kur būtinos tendencijos ir bendras ilgis. Čia svarbiausia – pasiūlyti nuotakai būtent TOKIĄ suknutę. Tokią su kuria jaunoji atrodys geriausiai: kuri paryškins privalumus ir kai ką paslėps. Tad siluetai ir kirpimai „visiems gyvenimo atvejams“ – aukštoms ir žemoms, smulkioms, turinčioms per siaurus klubus arba gražią moterišką krūtinę, o gal tik kuklią A dydžio ir t. t.

Papasakokite plačiau apie naujosios kolekcijos suknutes.

Papasakoti... na jas reikia pamatyti, ir svarbiausia – pasimatuoti. Galiu valandų valandas pasakoti apie sudėtingiausius kirpimus, apie dešimtis metrų audinių sunaudotų tai „paprastai“ suknutei, apie 15 metų tobulinamą vidinį korsetą, kuris nuotaką paverčia supermodeliu, apie sukurtas šiai kolekcijai 24 suknutes ir 8 išmestas, kurios nepavyko, apie „stebuklingas“ žuvytės formos suknutes, visiškai nevaržančias ir tuo pačiu priglundančias prie kūno kaip antra oda... bet ar verta apie visa tai rašyti, juk svarbiausia rasti TĄ suknutę, o jau kaip ji pasiūta, iš ko – koks skirtumas, ar ne taip?

Kokius aksesuarus rekomenduotumėte nuotakai šiam sezonui?

Tinkamiausias aksesuaras – jaunikis (tad nepamirškite ir jo gražiai aprengti), o toliau nepersistenkite – prabangūs auskarai, gal apyrankė, puokštė… ir gera nuotaikaJ Nevelkite į plaukus nėrinių – jie skirti dekoruoti suknutėms, taigi plaukuose atrodo pigiai ir neskoningai. Galvos papuošalai – atskira kategorija, o ne „nu ką nors į plaukus“… Vualiai, segės, plunksnos, skrybėlaitės, o jei abejojate – visada mažiau yra geriau.

Kokie spalvų deriniai madingi?

Visad buvau ir būsiu už švarią baltą, vadinamą pieno baltumo, spalvą! Ji tinka visoms, ji puikiai atrodo nuotraukose, švelni ir iškilminga. O jei kalbame apie detales ar spalvinį akcentą, pudros spalva, violetinė. Ypač madinga šį sezoną mėtų žalsva.

Kas buvo šios kolekcijos įkvėpimas? Iš ko sėmėtės idėjų?

Mūsų kuriamos kolekcijos dažniausiai neturi aiškaus įkvėpimo šaltinio. Anot „Valentino“ mados namų devizo, svarbiausia paversti moterį gražia; tad jei įkvėpimas būtų frazė, šią galėtume rašyti kiekvienos kolekcijos anotacijoje. Bet kolekcijos anonso fotosesijoje norėjau perteikti Holivudo 3-ojo dešimtmečio galmūrą ir spindesį, visiškai uždengiant kūną brangiausiu šilku ir paliekant vos keletą atvirų vietų, juk tai taip elegantiška ir kartu seksualu!

Kuris naujosios kolekcijos modelis populiariausias tarp 2013 m. nuotakų?

Na turbūt per anksti spręsti sausio mėnesį, bet kaip ir visuomet nuotakos mėgsta modelius su atviromis nugaromis.

Tai kokia gi turi būti suknelė: graži ar patogi?

Gal man sekasi, bet mūsų nuotakos beveik nepriešina šių sąvokų: jaukioms šeimos su artimiausiais draugais šventėms jos renkasi GRAŽIAS ir PATOGIAS suknutes, o iškilmingoms puotoms su pora šimtų svečių ištaigingame dvare – ĮSPŪDINGAS ir PRABANGIAS ceremonijos suknias, kurias susituokus ir „atbuvus“ oficialiąją dalį pasikeičia į GRAŽIAS ir ŽAISMINGAS likusiam ilgam ir nuostabiam vakarui.

Ko palinkėsite 2013 m. sezono nuotakoms?

Neapsigauti ir renkantis suknutę nepasitikėti dailiais katalogais, pigiais siuntimais ir gražiai kalbančiom siuvėjom, o apskritai kalbant apie suknelę (palinkėjimus apie gražų gyvenimą ir būrį vaikų paliksiu svečiams), tai tik suknelė, tad skirkite jai tiek dėmesio ir išlaidų, kiek galite skirti.
Daugiau informacijos apie VAMP mados namus rasite ApieVestuves.lt kataloge arba www.vamp.lt
Susisiekite su VAMP mados namais el. p. info@vamp.lt
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2013-09-13 09:38
G.S
ar galima nuomos kainą sužinoti 18 ir 20 foto esančių suknelių? :)
2013-02-01 11:55
Kristina
Įsimylėjau šio straipsnio suknelė, bet dievuliau kokia ji brangi..tiek kainuos beveik visa mano šventė. Kaip liūdna, kad ne visos nuotakos gali pasipuošti svajonių suknele pačią gražiausią jų gyvenime dieną.
2013-01-14 21:53
Greblys
ko jus cia panos svaigstat apie sukneles jei uz berno tekat :D
2013-01-14 21:53
Ilma
ziauriai grazios sukneles eina sauuuu as jau gailiuosi kad rankpinigius padaviau uz savo suknele salone.... jezau sita su pustu sijonu ledine suknia aaaaaaaaaaaaaaa mama mia
2013-01-14 21:52
Feja
As tekejau su VAMP suknele - jei dar reiketu kada teket rinkciausi tik juos - GRAZU pasaka
2013-01-14 21:51
Ausma
na jie kaip visad superrrrr