Idėjos mergvakariams: „Tikrų damų vakaras“


VESTUVIŲ TRANSPORTAS: AR TIK LIMUZINAS TINKA VESTUVĖMS?

Foto: Rimantas Steponavičius www.fotor.lt
Kas sakė, kad vestuvėms tinka tik limuzinai ar kiti prabangūs automobiliai? Ar niekada nesusimąstėte, kad vertėtų išbandyti ir kitas transporto priemones? Juk jų – daugybė. Tereikia pasirinkti tą, kuri geriausiai atspindėtų Jūsų gyvenimo būdą ir pomėgius.

Riteris ant balto žirgo per vestuves - kodėl gi ne?

Į vestuvių iškilmes galite atvažiuoti žirgais kinkoma karieta. O gal atjoti skirtingais žirgais? Jaunikis ant balto žirgo tarsi karalaitis, o jaunoji ant juodbėrio - žavinga nuotrauka prieš akis. Karieta gal ir nėra pati greičiausia, tačiau ištroškusiesiems romantikos tiks idealiai. Tokia pramoga nėra viena pigiausių – atvažiavimas į santuokos rūmus ar bažnyčią bei pasifotografavimas gamtoje kainuoja apie 2 000 Lt, o jeigu norėtumėte, kad Jus lydėtų ir raita palyda, kaina padidės dar keliais šimtais litų. Norintiesiems pasirinkti būtent šią transporto priemonę verta gerai apgalvoti vietas, kuriose norėtumėte fotografuotis: juk arkliai į ją nenurisnos 100 km/h greičiu...

Oro balionu, o gal sraigtasparniu?

Vestuvių dieną jaunieji bei jų svečiai gali pakilti ir į orą. Žinoma, jeigu planuosite užsisakyti ne tik pokylių salę, bet ir orą, ji Jums tiks. Tačiau ir oro balionai, ir kiti skraidymo „aparatai“ nepalankiu oru gali ir nepakilti... Bet jeigu Naglio Šulijos ar ko nors kito paprašėte gero oro, verta užsisakyti ir oro pramogas. Maždaug 1 valandos trukmės skrydis oro balionu vienam asmeniui kainuoja apie 400 Lt. Į šią sumą yra įskaičiuotas keleivio draudimas, taip pat parvežimas į starto vietą. Prieš užsisakydami šią transporto priemonę gerai apgalvokite ir pasitarkite su žinovais ne tik apie vietas (ar jose galės pakilti ir nusileisti oro balionas), bet ir apie laiką, kuriuo norėsite palikti į orą: vasarą balionas kyla tik ryte arba tik vakare.
Tačiau jeigu oro balionas, Jūsų nuomone, per lėta oro transporto priemonė ir norite daugiau adrenalino, rinkitės lėktuvą ar sraigtasparnį. Lėktuvu, kurio skrydžio maršrutą galite pasiūlyti patys arba išsirinkti iš populiariausiųjų, skraidinamos iki 12, o sraigtasparniu – 7 žmonių grupės. Toks pramoginis skrydis, trunkantis maždaug 1 val., kainuoja apie 2 000 Lt. Žinoma, galima pasirinkti ir trumpesnį skrydžio laiką, pavyzdžiui, 20 minučių. Tuomet 12 asmenų kaina sumažėtų iki maždaug 900 Lt.

Leisti balandžius virš vandens

Labiau mėgstantiesiems ne oro, bet vandens pramogas, siūlome išbandyti burvaltes. 1 valandą trunkantis pasiplaukiojimas 12 vietų burvalte kainuoja apie 150 Lt, o 30 vietų – maždaug 200 Lt.
Pažintinis 1 val. plaukiojimas (iki 8 žmonių grupė) jachta kainuoja panašiai kaip plaukiojimas burvalte. Šių transporto priemonių privalumas – iš burvaltės ar jachtos į dangų paleisti balandžiai atrodo daug įspūdingiau nei, pavyzdžiui, kokioje nors aikštėje. Be to, juk galima plukdyti ir gėlių vainikus, balionus, ko nebūnant prie vandens telkinio tektų atsisakyti. Tokie intarpai suteikia šventės dalyviams papildomų įspūdžių.

Tikslas – nepamirštama pramoga

Kokią transporto rūšį pasirinksite pramogauti – Jūsų fantazijos reikalas. Nesvarbu, kas tai būtų – ar už keliasdešimt litų išnuomoti dviračiai, ar kelis šimtus dienai kainavę motociklai, valtis, autobusas, traukinys ar lėktuvas. Svarbu, kad visos kelionės detalės būtų labai apgalvotos ir Jūsų pasirinkta transporto priemonė ne gadintų, o keltų vienos svarbiausių gyvenimo švenčių nuotaiką.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
5
Komentarai
2014-03-13 16:08
Kestutis
MB VIANO,VITO NAUJI NUOMA VESTUVEMS.
WWW.AUTOEURAS.LT
TEL+37065081477
2011-11-07 13:45
Vitalij
Nuomojamas prabangus Chrystler 300c automobilis 60 Lt./val + nuolaida. tel. 8 65 311 393
2010-04-02 16:33
Iveta
tai ir miniukyje vietos nedaug
2010-03-14 19:35
Agne
Jeigu jaunosios suknute kukli, ne tortas ir be lanku, tada i Smartuka galima tilpti. Bet priesingu atveju..nelabai..
2010-02-10 19:55
Kęstutis
Aš tai norėčiau su Smart į savo vestuves :)