Registruokitės į vestuvių planavimo seminarus


JURGITOS IR ROLANDO MEILĖS ISTORIJA

Nuotraukos iš asmeninio poros archyvo
Mielieji,
dalinamės jaunos poros istorija ir nuotraukomis. Norite savo Love story fotosesija ir meilės istorija pasidalinti ir Jūs? Rašykite redakcija@apievestuves.lt

Trumpai prisistakyte kas jūs tokie esate? Pristatykite trumpai savo porą. Vardai, amžius, iš kur esate, kuo gyvenate, kuo džiaugiatės ir t.t.? Kaip gimė meilė? 

Mes – jauni ir įsimylėję studentai Jurgita ir Rolandas. Su draugu esame bendraamžiai, abiems po 20m., gyvename Vilniuje. Mūsų pažintis nebuvo kažin kuo labai įspūdinga, įsimintina. Viskas prasidėjo dar mokykloje, o tiksliau, paskutiniais mokslo metais, t. y. 12-oje klasėje. Meilė gimė labai paprastai. Kai pradėjau žavėtis Rolandu, tuo metu jis turėjo kitą panelę, tačiau žinojau, kad jų santykiai jau buvo pašliję. Tuo metu abu buvome tiesiog geri draugai, nemažai laiko praleisdavome kartu, juokaudavome, juokdavomės drauge. Tada Jis man pasakodavo daug ką, taip pat ir apie savo pablogėjusius santykius. Žinoma, aš kaip draugė visuomet sakydavau, kad viskas bus gerai, jūsų bėdos išsispręs, tačiau mano širdis elgėsi visai kitaip, ji džiaugėsi.
Džiaugėsi, nes tikėjo, jog Rolandas tikrai gali būti mano. Aišku, negražu linkėti, kad draugas išsiskirtų su mylimu žmogumi, tačiau juk tokios moterys mes esam – jei mums „krito“ žmogus į akį, visomis jėgomis stengsimės jį užkariauti ir padaryti abu laimingus. Taigi, sulaukiau tos dienos, kai man patikęs žmogus tapo laisvas. Buvau šalia, kai jam buvo sunku, palaikydavau, patardavau ir, kaip žinia, nuo draugų iki poros labai mažas žingsnis, todėl pastebėjau, kad Rolandas labai greitai pradėjo man rodyti gražius jausmus. Praleisdavome dar daugiau laiko kartu, patyrėme daug gražių akimirkų, kol vieną vakarą jis atvažiavo pas mane su dideliu glėbiu rožių ir pasiūlė tapti jo panele. Tuo metu buvau laiminga iki pirštų galiukų. Nuo to vakaro esame labai laimingi ir dėl nieko nesigailim, kiekviena diena yra vis kupinesnė laimės. Šiuo metu dar tik kalbame apie vestuves, tiksliau – svajojame. Žinom, kad kada nors jos tikrai bus, siejame bendrą ateitį kartu. Pabaigsime mokslus, tuomet rimčiau planuosime savo gyvenimus, vestuves, nors kaip sako: neperšokęs griovio, nesakyk op :) Visko gali nutikti, gal viskas ateis greičiau nei mes manome ar šiuo metu planuojame.

Kaip gimė idėja daryti Love story fotosesiją? Jei tai buvo dovana - kodėl tokią dovanojo? Kaip jautėtės gavusi tokią dovaną?

Tiesą sakant, nemaniau, kad darysime fotosesiją; jokių planų nebuvo. Tačiau stebint kitų porų fotosesijų nuotraukas: kokie jie tuo metu būna laimingi, įamžina jausmus, natūralu, jog ir patys to užsinorėjome. Taigi sulaukiau 2012 m. vasario 14 d. Taip, Valentino dienos, kai sužinojau, kad reikia puoštis, važiuosime į parką daryti savo „Love story“ fotosesijos. Nors buvo dar žiema, daug sniego, tačiau oras – pasakiškas. Švietė saulė, jokio šalčio ir du laimingi žmonės, kurie tiesiog linksminosi per fotosesiją. Tuo metu buvome labai laimingi, ši Valentino dienos dovana buvo pati nuostabiausia ir tikrai įsimins ilgam.

Kaip ruošėtės jai? Koks vyko bendravimas su fotografu?

Fotosesijai daug tikrai nesiruošėm, nežinojom nei kaip tas nuotraukas darysim, nei kokios jos bus, žinojom tik vietą, kad fotografuosimės Sereikiškių parke. Viskas vyko iš širdies, daug kadrų „pagauta“ eksprontu, kai tiesiog vienas į kitą mėtėm sniego gniūžtes, maudėmės sniege ir panašiai. Fotografė buvo jauna panelė, taip pat studentė, tačiau labai nuostabi, labai šilta, draugiška, džiaugėsi kartu su mumis, per fotosesiją siūlė daug įdėjų.Visos nuotraukos buvo tiesiog tobulos. Mudu su Rolandu esame jai labai dėkingi, kad taip gražiai įamžino mums tą dieną, parodė, kokie esame gražūs ir laimingi žiūrint iš „šono“.

Trumpai papasakokite apie pačią fotosesiją - kaip viskas vyko nuo A iki Ž. Kaip jautėtės? Pasidalinkite savo įspūdžiais.

Fotosesija truko gal apie porą valandų. Viskas vyko labai spontaniškai, tiesiog vaikščiojom po parką, ieškojom gražių vietų, tinkamų fotosesijai. Džiaugėmės gražiu oru, mus supančia gamta ir vienas kitu. Sunku išsakyti žodžiais tuos jausmus, kurie tuo metu tvyrojo, kai negalvojome apie nieką, tiesiog linksminomės, negalvojom apie tai, kokios bus nuotraukos, kaip atrodysim, vis vien bus linksma į jas žiūrėti, prisiminti.

Kaip jautėtės gavę nuotraukas? Ar dažnai jas vis dar pažiūrite?

Labai laukėm, kada gi pagaliau gausim nuotraukas. Jos mus pasiekė labai greitai, fotografė mūsų ilgai nekankino. Pusę nuotraukų gavome tos pačios dienos vakarą, o likusias, kurias koregavo, atsiuntė kitą dieną. Pirmą kartą peržiūrėjus nuotraukas buvo labai daug emocijų. Visos nuotraukos buvo nuostabios, patys nesitikėjome, kad taip gražiai kartu atrodom. Visgi laimingi žmonės atrodo pasakiškai, kai gali džiaugtis vienas kitu, negalvoti apie tai, kaip jie atrodo, o tiesiog gyventi, būti laimingi. Nors prabėgo beveik metai nuo fotosesijos, tačiau dar labai dažnai pasižiūrim į mūsų nuotraukas, pasidžiaugiam ta diena, prisimenam, kokie linksmi, laimingi tada buvom.

Koks Jūsų linkėjimas visiems jaunavedžiams ir įsimylėjusiems?

Visiems įsimylėjusiems norėtume palinkėti daug gražių akimirkų kartu, svajonių išsipildymo ir nepamirštamų nuotykių. Nebijokit elgtis kaip norit, nesvarbu, ką apie jus galvos kiti, svarbu, kad jūs tuo metu esat patys laimingiausi žemėje. :)
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2013-02-06 09:23
Coliuke
man tai fotografo cia nematyti - nei foto kompozicijos nieko... matyt kazkoks pradedantis fotkino, o pora tai lb grazi jauna mtylinti - valio
2013-02-06 09:22
Svaja
grazus zmones bet fotografas tai nieko gero - nei fokuso, nei idejos, nei temos... paprastos fotkes ir draugas gali taip pafotkint
2013-02-06 09:21
Gegute
Fainuciai mergaites plauku spalva lb grozu