Lietuvaitės pasimatavo garsiausių pasaulio nuotakų vestuvinius įvaizdžius


KASMETINĖJE PARODOJE „MŪSŲ VESTUVĖS’13“ STAIGMENA DAR VIENAI LAIMINGAI PORAI

 
Fotografas Vilmantas Žilinskas
Vasario 9-10 dienomis Vilniuje duris ir vėl buvo atvėrusi kasmetinė vestuvių organizatorių paroda „Mūsų vestuvės’ 13“, kurioje jau penktus metus iš eilės buvo organizuojamos ne tik viešos tuoktuvės, bet ir pristatyta daug siurprizų.
Jau pirmąją parodos dieną aukcione buvo pasiūlyta įsigyti Ramunės Piekautaitės kurtą suknelę, kurią vestuvių dieną vilkėjo krepšininko Arvydo Macijausko žmona, nors parodos metu suknelė naujo šeimininko nesurado, organizatoriai el. paštu gavo net du laiškus dėl suknelės įsigijimo, greitai turėtų paaiškėti jos savininkas. 
Kaip ir kasmet, parodoje įvyko viešos tuoktuvės. Šiemet žiedus sumainė Auksė Aleknaitė ir Rimvydas Bendorius. Drąsi įsimylėjėlių porelė susižadėjusi jau po mėnesio draugystės, nusprendė nenustoti stebinti vienas kito ir sudalyvauti parodos organizatorių rengiamame konkurse, kuriame pavyko nugalėti! Į konferencijų ir renginių centrą „Radisson Blu Hotel Lietuva“, kuriame vyko vieša ceremonija, po santuokos Bažnyčioje, jaunieji atvyko linksmai išpuoštais „Smart“ automobiliais, kuriuos pasitiko ne tik draugai bei artimieji, bet ir kiti parodos dalyviai, atvykę kartu pasidžiaugti laimingos poros vestuvių akimirkomis. Pora nustebino ir originaliu jaunųjų šokiu su visa palyda, jiems tai padėjo paruošti klubas Šokiai.lt.
Už padovanotą stilingą ir originalią šventę jaunieji dėkojo ir parodos organizatoriams, rėmėjams, o tuoktuvių ceremonija bei puikiomis vestuvių fotografijomis galėjo pasigrožėti ir atvykti negalėję žmonės. „Mūsų vestuvės‘ 13“ organizatoriai šiemet pasirūpino ir tiesioginėmis transliacijomis internetu (tv.vestuviu.lt), kuriose užfiksuotos gražiausios akimirkos.
Vykusioje parodoje buvo pristatytos ir V. Jakučinskaitės, E. Rainio bei A. Videikos šventinės kolekcijos. Savo darbus pristatė ir aksesuarų kūrėja S. Brazdžionytė, Jolanta Dumbliauskienė. Dalyvavo „Ventukų“ lyderis Juozas Butnorius su savo renginių vedėjų komanda, tačiau didžiausiu siurprizu tapo dar vienos poros viešos tuoktuvės!
Organizatorių teigimu, viešų tuoktuvių konkurso dalyvių skaičius per penkerius metus išaugo net iki 89, todėl šiemet buvo nuspręsta sutuokti net dvi įsimylėjėlių poras.
Antroji laimingoji porelė Dalia ir Povilas renginio metu taip pat gavo puikų vestuvių dovanų paketą. Žiedus jauniesiems dovanojo „OG rings“, vyrišku kostiumu pasirūpino „Doriano“, suknele ir stiliumi „Style&fashion“ salonas. Jaunajai batelius padovanojo salonas „Laiminga“, atstovai. Norinčių prisidėti prie gražios šventės atsirado ir daugiau Dangaus pupos padovanojo šokolado picą, Selevi putojantis gėrimas įteikė dovanų kuponą, Artiq spaudai už foto drobes. Jaunųjų transportu pasirūpino „Limolux“ firma, gražią puokštę padovanojo floristė Inesa, pokylių salę jauniesiems pasiūlė viešbutis „E-guesthouse“, o priešvestuvinę fotosesiją atliko fotografas Andžej Davydenka viešbutyje Ramada.
Kaip ir kasmet parodoje dalyvavo vestuvinių rūbų salonai, vestuvinių žiedų bei kitų aksesuarų gamintojai bei pardavėjai, floristikos ir švenčių dekoravimo specialistai, įvairių konditerijos gaminių meistrai, restoranų, viešbučių, kaimo turizmo sodybų, automobilių nuomos įmonių atstovai, fotografai, vestuvių organizatoriai ir vedėjai, tad kiekvienam apsilankiusiajam tikrai buvo į ką akis paganyti.
Dalyvių stendai žavėjo prabanga ir originalumu, o kiekvienas norintis galėjo tiesiogiai susitikti su įvairių kompanijų atstovais ir išsirinkti savo šventei viską, ko gali prireikti, ką sėkmingai ir padarė antroji viešai susituokusi pora.
Parodos organizatoriai dėkoja visiems, apsilankiusiems parodoje, o abejoms jaunųjų poroms linki kantrybės, džiaugsmo ir neblėstančio entuziazmo visada dėl savo meilės elgtis drąsiai!
Daugiau informacijos apie parodą parodos rubrikoje 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai