Idėja vestuvių meniu: „Dîner en Noir“


APIEVESTUVES.LT – JAU KETVERI (ATSISIŲSKITE DOVANAS)

 
Vasario 14-oji – kasmet mums ypatinga diena. Visiems švenčiant meilės dieną mes tyliai džiaugiamės, kad mūsų „kūdikiui“ vis daugiau metų – šiemet ApieVestuves.lt švenčia ketvirtąjį gimtadienį. Gerdami karštą šokoladą su zefyrais sveikiname ir Jus, mielieji.
Kasmet tinklalapis jaunavedžiams auga ir stiprėja, kasmet jį skaito vis daugiau žmonių. Straipsnių, temų, pokalbių, susitikimų ir kavos bei arbatos gėrimų vis daugiau. Džiaugiamės, kad tinklalapis – tai ta vieta, kur susitinka būsimi jaunavedžiai, idėjos, kaip planuoti vestuves, ir su vestuvėmis dirbantys žmonės.

Ketvirtieji gyvenimo metai buvo ypatingi

Šiemet sutikome labai daug įdomių žmonių, pradėjusių kurti būsimiems jaunavedžiams, kalbamės su jais, dalinamės jų idėjomis su Jumis, iš naujo atradome savo partnerius, kartu kuriame projektus Jums, sutikome labai daug jaunavedžių, kurie planavo savo šventes, gavome tonas el. laiškų su klausimais, prašymais patarti, su Jūsų gražiais atradimais, nuotraukomis ir, svarbiausia, gražiais žodžiais mums. Labai svarbu jausti, kad tai, ką darai, teikia naudos kitiems. Šiemet ypatingai jaučiame tai – ačiū Jums.
Penktieji metai kitąmet bus pažymėti jubiliejiniu tortu, bet iki tol turime daug laiko gražias idėjas ir svajones paversti realybe. Ruošiame Jums daug gražių staigmenų, naudingų įrankių, tinklalapis pakeis savo veidą, o svarbiausia, nenustos būti Jums rožinis ir pūkuotas vestuvių planavimo draugas. Laukia ir naujas mūsų „kūdikis“, bet apie tai jau artėjant naujam vestuvių sezonui.
Šiandien mūsų gimtadienis, o dovanų turime Jums:
Atsisiųskite nemokamą SVEČIŲ SUSODINIMO PLANĄ
Atsisiųskite nemokamą NUOTAKOS DIENOTVARKĘ
Atsisiųskite nemokamą VESTUVIŲ PLANAVIMO GIDĄ
 
Visad su meile ir apie meilę,
Simona
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2013-02-14 13:16
Su gimtadieniu
Su gimtadieniu :) jus mano biblija :) skaitau viska kasdien ir labai idomu viskas :) nerealiai fainai
2013-02-13 22:20
Gabuks
aciu kad esat mums smagu kasdien rasti nauju dalyku
2013-02-13 22:19
Ineta
Sveikinam