Personalizuotos detalės vestuvėse


PASIDARYK PATI PAVASARIŠKUS KVIETIMUS

Gintarė Lukšytės nuotrauka
Norėtųsi greičiau prišaukti pavasarį, todėl pamėginkime kartu pasigaminti šiluma dvelkiančius kvietimus. Tam mums prireiks kelių pastelinių spalvų popieriaus lapų, o grožį padės atskleisti dekoratyviniai skylamušio išmušti drugeliai ir gėlės. Yra šimtai įvairiausių formų tokių aparačiukų, todėl galima pasigaminti tikrai unikalius darbelius.

Ko mums prireiks?

Svarbiausia, ko mums prireiks, tai gražaus, geros kokybės popieriaus, kurio ieškoti siūlau specializuotose dailininkų arba rankdarbių reikmenų parduotuvėse. 
Naudosime dviejų kontrastingų spalvų popierių pagrindui ir keletą skirtingų tarpusavyje derančių spalvų lapelių smulkioms detalėms karpyti.
Aš pasirinkau tamsiai violetinę ir pilkai rausvą spalvas, o smulkioms detalėms – žalsvą, melsvą, rausvą ir gelsvą. Iškirpau 11 x 21 cm violetinį lapelį ir 10 x 20,5 cm rausvą taip, kad sudėjus vieną ant kito, viršus lygiuotų, o šonuose ir apačioje liktų 0,5 cm juostelė. Iš karto galima viršuje su skylamušiu padaryti dvi skylutes kaspinėliui.

Kaip dekoruoti? 

Dekoravimui naudojam smulkias drugelių ir gėlyčių detales, kurias specialiais skylamušiais išmušame iš skirtingų spalvų popieriaus, paruošiame savotišką konfeti. 
Dabar pasitelkdami fantaziją klijuojame detales norima forma, patartina bent jau dviem sluoksniais, kad forma įgautų apimties. Šiuo atveju aš suformavau apskritimą, prie jo nupiešiau siūlelį ir išėjo stilizuotas balionas, tačiau lygiai taip pat galima sukurti gėlių puokštę arba medelį, bet ką, kas jums primintų pavasarį.

Kai gražiai užbaigti?

Ant apatinio lapo užrašome kvietimo tekstą, tada uždengiame dekoruotu lapeliu ir perrišame juos abu kaspinėliu. Kompoziciškai man pasirodė, kad trūksta svorio apačiai, todėl dar iškirpau eilę drugelių taip, kad per juos matytųsi apatinis sluoksnis. Vietoje to dar galima užrašyti žodį „Kvietimas“ ar sutuoktinių vardus.
Sėkmės kūryboje
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
9
Komentarai
2015-05-02 14:13
Kristina
Tokių skilamušių tikrai galite rasti Tiger parduotuvėje, ar kad ir knygyne. Šiandien buvau mieste ir paprastame knygyne radau šių skylamušių: žvaigždutė, drugelis, meškiukas, pėdutė, dobilas, širdelės ir daug kitų. Keik mačiau viename pake yra vienas didelis ir vienas mažas, tai kainuoja virš 2 eurų.
2013-05-30 08:00
Ieva
Tiger parduotuvėje 5 lt
2013-05-30 07:59
Ieva
Mačiau skylamušių Tiger parduotuvėje, ten yra sirdutė, žvaigždutė, keturlapis dobilas, mergaitė.
2013-02-26 21:31
Gintare
Vidutiniskai jie kainuoja apie 10 lt, o del nuomos, tai vargu ar pasiteisintu, nes jie devisi, atsimpa geleste :-)
2013-02-26 09:21
Erika
O niekam neteko susidurti su tokių skylamušių nuoma? Realiai jų reikėtų tik vienam kartui, pasidaryti pakvietimus ir viskas?
2013-02-25 21:50
Živilė
Labai labai gražu ir originalu. Kažin kiek kainuoja tokie skylamušiai?
2013-02-25 10:26
Gintare
Ju galima rasti beveik visose kanceliariniu prekiu arba dailes reikmenu parduotuvese :-)
2013-02-25 09:50
Ineta
o kur pirkti situ geliamusiu?
2013-02-25 09:23
Violeta
eina sau kokie grazus :) mes buvom uzsisakyt kvietimu bendra suma 600 lt + PVM vos neapsiverkiau - nusprendziau darysim patys arba video kvietima