Teki vasarą? Privalai tai žinoti


VESTUVIŲ PLANAVIMO KONSULTACIJA – KAS TAI?

Fotografas Eigirdas Scinskas www.e-s.lt
Mielieji, sulaukiame labai daug Jūsų laiškų ir skambučių su klausimais: kas gi yra vestuvių planavimo konsultacija, kiek ji kainuoja, kokia iš jos nauda ir kt. Šiandien atsakysime į visus Jūsų klausimus.

VESTUVIŲ PLANAVIMO KONSULTACIJA

Kas tai?

2–3 val. šilto, bet konstruktyvaus pokalbio su mūsų specialistais apie Jūsų šventę, rekomendacijos, patarimai, atsakymai į visus rūpimus klausimus. Konsultacija vyksta tik pradėjus planuoti vestuves, įpusėjus planavimui ir net artėjant balčiausiai dienai. Nesvarbu, kiek laiko liko iki vestuvių: dveji metai, metai, mėnuo ar diena – visi Jūsų klausimai yra svarbūs ir negali būti neatsakyti.

Kaip viskas vyksta?

Mes susitinkame Jums patogiu laiku ir kalbamės apie Jūsų šventę, planavimą, problemas, džiaugsmus, norus ir kt. Mūsų darbuotojai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus, patars, nuo ko pradėti organizuoti savo vestuves, jei jau pradėjote – padės sudėlioti prioritetus, patars, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį, kur kreiptis reikiamų paslaugų ar prekių. Pasidalins savo idėjomis apie galimą Jūsų šventės pobūdį, temą, nukreips tolesniems darbams.

Kodėl Jums reikalinga tokia paslauga?

Pradėjus planuoti vestuves, Google ir draugų suteikiama informacija yra gausi ir skirtinga. Ką rinktis? Kada ir ką daryti? Ką samdyti vestuvėms? Kur ir kaip švęsti? Kokią sutartį pasirašyti? Klausimų gali kilti labai daug, o atsakymus į juos sistemingai ir nuoširdžiai galime pateikti mes. Po ApieVestuves.lt konsultacijos jūs žinosite:
• Kada ir ką daryti planuojant vestuves, nuo ko pradėti, kokius dokumentus ir kur tvarkyti, ką ir iki kada reikia būtinai padaryti.
• Turėsite rekomendacijas, kaip ir kokių didžėjų, vedėjų ir fotografų ar kitų specialistų ieškoti vestuvėms, pasiūlysime savo srities profesionalus, pasidalysime kontaktais.
• Pasidalysime patarimais, kaip rinktis šventės vietą, kur siūloma daryti fotosesiją, pateiksime naujas ir gražias vestuvių idėjas, pasistengsime padaryti taip, kad vestuvių planavimas būtų malonus ir neliktų neatsakytų klausimų.
• Svarbiausias šios konsultacijos tikslas – sklandus jūsų vestuvių planavimas.

Kiek tai kainuoja?

Vestuvių planavimo konsultacija – 60 Eurų (trukmė – 2–3 valandos).
Jei nusprendėte, kad Jums reikalinga tokia konsultacija, susisiekite:
Tel. nr. 8 618 01 806
Vestuvių planavimo konsultacija gali vykti ir Skype programa, jei gyvenate užsienyje, prieš tai iš anksto suderinus telefonu arba el. laiškais.
Jei viską suplanavote patys ir norite, kad per vestuves už jus viskuo rūpintųsi VESTUVIŲ KOORDINATORIAI skaitykite ŠĮ STRAIPSNĮ.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
14
Komentarai
2014-09-17 13:54
Egle ir MAtas
gyvename Norway ir mums labai padejo Simona per skype. susideliojau viska ko nezinojau ir rekomendaciju kruva gavome. Labai patiko patarimai - aiskiai ir konkreciai viskas. ACIU
2013-07-26 21:30
Gabriele
Sveiki, turime ir kuratorius
2013-04-11 21:50
Gabriele vel
gal galit parekomenduoti dienos kuratoriu?
2013-04-11 21:35
Gabriele
o jus tie kurie daretes konsultacija ar turit dienos kuratorius?
2013-04-07 21:49
Agne ir Darius
Dekojame Simonai uz konsultacija, pasitvirtino visu 100%! Gavome atsakymus i visus rupimus klausimus susijusius su vestuviu planavimu. Pukiai sudeliojo vestuviu eiga nuo svarbiausiu punktu iki ne ka maziau svarbesniu detaliu, apie kurias mes net nebuvome pagalvoje. :)
2013-04-04 18:03
Greta$Lukas
labai esame dekingi mes uz tai kad susitikote su mumis kaune ir praleidote kelias valandas. Jusu patarimai verti aukso skrynios. Aciu Simonai
2013-03-27 18:55
Laura$Rytis
aciu uz jusu mintis ir idejas, aciu kad musu idejas ir mintis sudeliojote i plana. Su planu keliauti toliau labai lengva. Konsultacija turejome pries pora sav bet per jas padareme viska. Dabar pas mus visur pliusai ir ne vieno neatsakyto klausimo. AxiuSimonai
2013-03-27 15:03
Toma&Pavel
Aciu uz konsultacija. Nors gyvenam Uk ir labai sunkiai sekasi planuoti vestuves po sio pokalbio mums viskas tapo aiskiau. Aciu Simonai uz patarimus ir atsakymus i klausimus. Iki pokalbio skraideme ore ir bijojome artejcios savo sventes bet dabar mes ramiai laukiam savo sventes ir zinom kas ir su kuo valgoma. Rekomenduoju labai sia konsultacija
2013-03-12 21:43
INESA
MES SKYPE TUREJOM KONSULTACIJA IR LABAI ESAM PATENKINTI. ACIU SIMONAI

GALVA PRASVIESEJO NUO VISKO O KAI GAVOM VISKA SUSISTEMINTA TAI PAGAL TEN IR DAORM VISKA :) PLIUSUKUS TIK DEDAM
2013-03-12 21:42
Greta
Dekoju Simonai uz nerealius patarimus ir labai silta bendravima. Mums labai buvo naudingi patarimai. Aciu dar karta