„Toma Accessories“ apie nuotakų papuošalus


„MADAM PAREIS VĖLIAU“ 2013 KOLEKCIJA

Fotografas Martynas Sirusas http://www.adfoto.lt/Martynas/
Liutauras Salasevičius pirmadienį pristatė jau penktąją savo sukurto prekinio ženklo „Madam pareis vėliau“ kolekciją. ApieVestuves.lt komanda stebėjo užburiantį muzikos, gražių moterų ir nuostabių suknelių šou. Šįkart dizaineris pristatė didelę kolekciją trumpų ir ilgų vakarinių suknelių, spindinčių kaip laiminga moteris. Dizanerio kurtas sukneles pirmadienio vakarą pristatė jaunos dailios manekenės ir būrys žymių moterų – K. Ivanova, A. Štukytė, M. Štakėnaitė, V. Česnavičienė.

Suknelės pabrėžia moteriškumą

„Mane įkvepia pats gyvenimas, nuolatinis mokymasis ir netobulos, bet todėl ir nuostabios moterys“, – prieš pristatymą sakė dizaineris L. Salasevičius. Per pristatymą pamatėme, kad jo kurtos suknelės itin pabrėžia moteriškas linijas: atviros gundančios nugaros, ploni palei kūno linijas vilnijantys audiniai, daug vakariniams drabužiams būdingo blizgesio. 
Šįkart dizaineris publiką nustebino ypatingais modelių makiažais, primenančiais puolusius angelus arba Svynio Todo miuziklo vizažą, ir įspūdingais galvos apdangalais. Visi modeliai buvo papuošti dekoruotais, akį traukiančiais turbanais, iš po kurių kyšojo ugningi arba žili plaukai, ausyse žėrėjo masyvūs auskarai. 
Šis dizaineris nekuria neaiškių linijų ir siluetų, jo išskirtinis bruožas – klasikinis siluetas. L. Salasevičiaus kūryba primena 6 dešimtmečio mados vėjus, papuoštus gotikiniais elementais. Kolekciją sudarė trys dalys: tunikos, trumpos ir ilgos suknelės. Vyravo tamsiai mėlyna, juoda, balta, aukso, pelenų pilkumo, kūno spalvos. Suknelių audiniai lengvučiai tarsi voratinklis, todėl visos moteriškos grožybės puikiai išryškėja. Dizaineris naudoja prabangias medžiagas – aksomą, gipiūrą, šilką. Medžiagas dabina blizgučiais ir nėriniais.
Šios kolekcijos suknelės alsuoja prabanga, moteriškumu ir vakaro elegancija. Ji skirta save mylinčiai ir į save dėmesį atkreipti mėgstančiai moteriai. Šioje kolekcijoje suknelę rastų ir drąsi bei savimi itin pasitikinti nuotaka.
Už nuotraukų galeriją dėkojame fotografuo Martynui Sirusui.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai