Privaloma perskaityti pradedančiam planuoti vestuves


KĄ MESTI VIETOJ NUOTAKOS PUOKŠTĖS?

Fotografas Eigirdas Scinskas www.e-s.lt
Vis daugiau jaunavedžių galvoja apie įdomias pramogas ne tik sau, bet ir savo svečiams. Todėl tokias jau tradiciniais vestuvių elementais tapusias pramogas kaip puokštės metimas apgalvoja iš anksto. Įprasta mesti puokštę netekėjusioms merginoms, o nevedusiems vaikinams – kas? Šiandien dalinamės idėjomis, ką mesti merginoms ir vaikinams iš jaunavedžių rankų.

Nuotakos puokštės metimas kitaip

Nuotakos puokštę suskaidykite į kelias mažesnes ir mesdamos nudžiuginsite mažiausiai tris merginas. Floristės paprašykite, kad padarytų jūsų puokštę iš trijų mažesnių, perjuostų viena juostele. Prieš mesdama atriškite ir meskite.
Sustatykite merginas ratu, paprašykite, kad jums užrištų akis ir merginos išsiskirstytų. Sukitės ratu ir įteikite puokštę kuriai nors iš jų.

Ką mesti nuotakai?

Paruoškite didelę dėžę su vestuvių planavimo atributika, kurią naudojote pati, perriškite dideliu kaspinu ir įteikite ją vienai iš merginų kaip kraitį, kuris padės planuoti jos vestuves. Rekomenduojame dėžės nemesti, o ją tiesiog įteikti užrištomis akimis. 

Ką meta jaunikiai? 

Keliaraištis sena ir jau nebeįdomi idėja, todėl siūlome pasinaudoti įdomesniais pasiūlymais:
  • Kaklaraištis: jaunikis gali pasirausti savo spintoje ir mesti seną kaklaraištį.
  • Futbolo arba krepšinio kamuolys: nupirkite kamuolį, ant jo parašykite „Tu –kitas” arba kitą žaismingą frazę ir meskite jį į nevedusių vaikinų būrį. 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2013-03-27 12:31
Feja
grazios idejos