(Ne)atrasta auksarankė dekoratorė Roberta Drasutė


IDĖJOS VESTUVĖMS IR MERGVAKARIAMS: „NAMŲ MADAM” PRIJUOSTĖS

Nuotrauka iš asm. archyvo
Prijuostė vėl grįžta į madą ir kiekviena jauna šeimininkė savo virtuvėje privalo turėti specialiai jai pasiūtą prijuostę. Žinoma, prekybos centrai pilni pasiūlos, tačiau rankų darbo ir specialiai tau pasiūta yra išskirtinė ir gali būti perduodama iš kartos į kartą. O jei dar dizaineriu modeliuotoju gali būti pats? Prijuostė ir vestuvės – kaip čia viskas dera? Apie viską iš pradžių. 

Dovanoti prijuostę sena lietuvių tradicija

Mūsų senoliai dovanojo per vestuves staltieses ir prijuostes kaip namų šilumos simbolį. Dažniausiai tai buvo lininiai natūralių spalvų gaminiai. Gaila, tačiau rankų darbo dovanas pakeitė grojančios, šviečiančios, plastikinės dovanėlės be išliekamosios vertės. „Namų madam” kviečia pasvarstyti apie šios senos tradicijos atgaivinimą ir pagalvoti apie prijuostę kaip dovaną jaunamartei, mylimai mamai ir anytai, o gal net ir pačiam brangiajam vyrui.
Šiandien merginos šiuolaikiškesnės ir vertina išskirtinį dizainą, turi mėgstamas spalvas ir savo stilių, todėl prijuostės tapo modernesnės ir spalvingesnės. „Namų madam” siūlo platų spalvų ir dizaino pasirinkimą. Neradusiems savo norimos formos ar spalvos, medžiagos siūloma pačiam sumodeliuoti savo prijuostę, o jau patyrusios siuvėjos įgyvendins visas jūsų svajones.
Brangiausioms judviejų mamytėms dovanų idealiai tiks prijuostė. Sumodeliuokite jas skirtingas, pagal mamų mėgstamas spalvas. Mylimai mamytei padovanokite kepimo indą, vaikystės pyrago receptą ir pažadėkite kitą savaitgalį praleisti kartu su ja. Prijuostė, maža dovanėlė ir laiškutis su pažadu kartu kepti pyragą sugraudins mamą ir ji labai džiaugsis.
Galvojate, kaip gi dera prijuostė ir vyras? Padovanokite savo išrinktajam prijuostę, aštrų padažą ir gerus iešmus šašlykams ar gerą peilių rinkinį. Tikrai nustebinsite savo mylimąjį, o dar labiau pati nustebsite, kai brangiausiasis jus pamalonins skania vakariene žvakių šviesoje. Šeimos tradicijos prasideda nuo smulkmenų.
Puoškite prijuostes, siuvinėkite užrašus, vardus, pravardes, apklijuokite paveikslėliais ir kitaip gražinkite prijuostes. Personalizuota dovana visada rodo, kad jūs labai stengėtės dėl asmens, kuriam ši dovana teikiama. Jei pritrūks minčių, „Namų madam” fėja Ilma jums tikrai patars ir pasidalins savo idėjomis.

Mergvakario idėjos su prijuostėmis

Šiuo metu itin madingi maisto gaminimo vakarėliai namuose ar profesionaliai įrengtuose loftuose. Jūs esate būtent tos, kurios galite sugriauti daugiau mitų nei Alfas, Ali ir Martynas? Kodėl gi to nepadarius madingai pasipuošus?
Nuotrauka iš asm. archyvo 
Mergvakario idėjos. Surenkite „Nenusivylusių namų šeimininkių“ puotą pasipuošusios „Namų madam“ prijuostėmis. Padovanokite būsimai jaunajai prijuostę su derančia receptų knygele, kurioje surašysite linksmus meilės receptus nuo kiekvienos draugės ar pamergės. Pakvieskite fotografą ir pozuokite į sveikatą. Jei pačios negaminsite maisto, pakvieskite virtuvės šefą, kuris jūsų virtuvėje surengs jums tikrą maisto meilės fiestą. Išsirinkite meniu – japonų, kinų, afrozodiakų, desertų ar...
Fotosesijos idėjos. Puodai, šluotos ir kočėlai – juk draugė nenori tokios ateities, tad pamergių pareiga ją atkalbėti nuo būsimo „geros žmonos“ gyvenimo. Galima surengti ir kontrastų fotosesiją – aukštakulniai, mini suknelės, ryškus makiažas ir prijuostė. Nusimetusi prijuostę mergina tampa tikra miesto diva. Čia jau kiekvienai pagal vaizduotę.
Ant prijuostės „Namų madam“ siuvėjos gali išsiuvinėti netgi visą priesaiką. Gali apsiūti visą mergvakario dalyvių pulką vienodomis arba skirtingomis prijuostėmis su vardais arba mergvakario šūkiais.
Ne viskas auksas, kas auksu žiba, todėl atsigęžkime į senas gražias tradicijas ir jas prikelkime naujam gyvenimui.
Daugiau idėjų rasite: http://www.namumadam.lt
Tel.  +370 612 42009
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
16
Komentarai
2016-10-30 21:00
irina
Labas vakaras,noreciau suzinoti kiek kainuotu prijuostes''Ponas''ir ''ponia''?
2013-04-11 21:55
Feja
man tai fainas reikalas mergvakariui bet ne vestuvese dovanai. skaiciau kad is staltieses jaunamartei dovanoti reikia bet jau senai nesvenciam vestuviu su motuliu apdarais tai gal ir vestuvems nereikia visu tu tradiciju, na cia tik mano nuomone vienos
2013-04-10 16:27
Madam
2013-04-09 20:46
Inesa
mes galvojame abiems jaunavedziams padovanoti. Gal kur matet pvz?
2013-04-09 17:14
Toma
Grazi ideja mergvakariui
2013-04-08 15:54
Madam
Zinoma nuolaida pritaikysime - DIDELE :)
2013-04-08 11:02
Betrice
o dideliems uzsakymams gal taikoma nuolaida? na pvz jei mes siutume daugiau nei 30 prijuosciu?
2013-04-05 10:25
Madam
Žinoma pasiūsime komplektuką, tokius siuvame, štai čia nuotraukėlės: http://www.namumadam.lt/27-seimyniniai-komplektai
2013-04-05 09:14
nijole
O gal pasiutumet dukrytei, mamytei ir mociutei? Vienodas.
2013-04-05 09:13
Coliuke
oba faiinas reikalas