Paroda „Mūsų vestuvės’14“ ir vėl atvers duris


VESTUVIŲ IDĖJOS: PERLŲ ĮKVĖPTOS VESTUVĖS

Pavasaris už lango dar neprasidėjo, tačiau vasarą jau jaučiu – intensyviai prasideda pasiruošimas vestuvėms. Šįkart ruošiuosi vestuvėms, kurių tema – perlai. Man asmeniškai labai gražu ir džiaugiuosi jas kurdama, todėl nusprendžiau pasidalinti gražiomis idėjomis ir su jumis. Gal kam pravers, beieškant savosios temos vestuvėms! Gal pasaulyje jau yra daugybę kartų keltos vestuvės perlų tema, tačiau Lietuvoje, tai tikrai kol kas ne taip populiaru ar banalu.

Kodėl perlai?

Perlus nuo seno priimta dovanoti nuotakoms ir jie, šiaip ar taip, yra neatsiejami nuo vestuvių. Daugybė nuotakų renkasi būtent perlais dabintis svarbiausią gyvenimo dieną. Todėl vestuvėse jų simbolika labai graži ir lengvai panaudojama. Ypač tinka pajūryje vykstančioms vestuvėms. Be to, perlai turi daugybę atspalvių, tikrai ne tik balti. Tad puikiai tinka pasirinkusioms pastelines ir šviesias spalvas. Jei norite daugiau spalvų dekore, tai irgi yra įmanoma: rausvi, pilki, gelsvi, burgundiško vyno... Kad ir kokie jie būtų – tobulai tinka vestuvėms ir jų atspalviai dera tarpusavyje, tad galite visus juos maišyti.
Pasirinkus tokią temą, dekore labai lengvai ir įdomiai galima panaudoti „perlus“. Juk viskas, kas yra apvalu ir balta arba pastelinės spalvos tartum simbolizuoja perlus: ir karoliukai, kuriais dabinsite kvietimus; ir taurės; ir vėriniai, kuriuos galite dovanoti svečiams; apvalūs žibintai, kurie nušvies pokylio vietą; keksiukai ir tortas dekoruoti valgomais perlais; svečių papuošalai; gėlės, puoštos perliukais... Daugybė variantų!
Žodžiu, apvalius, šviesius kamuoliukus galima naudoti visur, kur tik pakužda fantazija ir tai bus Jūsų vestuvės perlų tema : ) Reikia tikėtis, Jūsų santuoka tęsis ilgiau ir sulauksite ne tik Perlinių vestuvių po 30 metų! Man jau dabar knieti įgyvendinti šią temą.
Daugiau Editos idėjų ir straipsnių rasite: EDITOS EKSPERTO SKILTIS 

Daugiau idėjų apie perlus Jūsų vestuvėse Facebook albume

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2013-04-11 22:09
Beata
man tai grazu perlai - mano suzadetuviu ziedas su perlu kai ji gavau mociute apsiverke kad asaras reiskia bet as netikiu tokiom nesamonem kartu jau esam treji metai ir sau puikiai vestuves svesim uz dvieju men
2013-03-28 11:16
Edita
Na, perlai gali reikšti ašaras tik Lietuvoje... :) kaip ir daugelis kitų dalykų reiškia ašaras. Juk ir santuoka pagal senovės Lietuvių išmintį, apysakas, sakmes, dainas yra baisiausia nelaimė moteriai, vergija, laimingo ir nerūpestingo gyvenimo baigtis... ir vargų pradžia... Prisiminkime Žemaitės "Marti"...:))) net neabejoju, jei tokie varguoliai būtų radę deimantų ar perlų, jie vis tiek būtų reiškę ašaras... O ką kitą gali reikšti bet kuris akmuo, gėlė ir t.t., kai tokiomis sąlygomis ir supratimu žmonės gyveno..? Manau, kad jau XXI a. ir laikas pamiršti kaip ir kokiais būdais senovėje Lietuvaitės tekėjo, nes dabar viskas kitaip: merginos renkasi ir kuria pačios savo šventę ir tai net vadina savo "Svajonių diena"! : ) O šiaip jau perlai visose kitose kultūrose reiškia skaistybę, tyrumą, laimę ir taiką, ir būtent perlų vėriniais puošiasi su džiaugsmu visos nuotakos. Daugelyje kultūrų net priimta nuotakai gauti iš tėvo, būsimo vyro vestuvių dieną... Daugiau optimizmo!
2013-03-27 22:58
Ana
grazu man perlai as segsiuos auskarus ir verini
2013-03-27 22:38
Dzeska
as skaiciau kad perlai - asaros ir puostis jais per vestuves nereiketu