Energinga ir lieknesnė iki vestuvių? Misija įmanoma.


VESTUVIŲ IDĖJOS: O, RAMUNĖLE!

 
Tikrai tikrai taip! Šiandien kuriame ramunėlių tema vestuves – paprasta, bet ne prasta. Labai lietuviška, apdainuota, numyluota liaudyje, tačiau dabar dažnai pamirštama. Visa, kas sena – gera. Taigi, jei jūsų šventė birželio–liepos mėnesiais (tada pačios gražiausios ramunės) ir vyks kokioje nors gražioje sodyboje arba pajūryje, o jums visai mielas natūralus, šiek tiek provincinis stilius, tuomet peržiūrėję nuotraukas ir idėjas, apsvarstykite galimybę pasirinkti kaip tik ramunes savo šventės gėle arba net simboliu. Visi labai purtosi lietuviško žodžio „kaimiškas“, nes jis labiau turi neigiamą prasmę arba suprastina idėją, tai jo ir nenaudosiu, nes aš ne apie kaimo stilių, o apie mados fotografų dėmesio vertą skoningą ir savo vietoje dekorą bei detales. Nereikės ieškoti, kaip paslėpti balkius ar dangstyti senovinius vežimo ratus, kas tiesiog dar labiau sugadina dekorą. Jei tai yra pirkia, tegul ir būna pirkia su visais etnografiniais motyvais ir šiaudais. Ramunių vainikėliai ir puokštės, sumerktos į skoningus kibirėlius, labai gražiai derės.
Ramunės ypač dera su medžiu, beržo motyvais – labai labai madinga šią vasarą! Taip pat nėriniuotomis servetėlėmis, dailiais senoviškais indais ir puodeliais... Leiskite savo fantazijai skristi.
Beje, ramunės – lietuviškos sezoninės gėlės, tad aktualu ir tiems, kas nori sutaupyti. Gėlės nebus brangios, todėl galėsite sau leisti brangesnių floristų paslaugas, kurie moka daryti itin skoningas puokštes.

Dalinamės idėjomis Facebook albume

Daugiau Editos straipsnių skaitykite jos EKSPERTO SKILTYJE
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2013-04-29 20:53
Rasele
Geri cia eksperte pas jus. internete pasikapsto ir jau eksperte. uzsienietiskus straipsnius patys randam.
2013-04-20 18:47
Vejune
o ramunes kada LT zydi?
2013-04-20 18:11
Ramune
man pagal varda labai tiktu si tema :) kai tekesiu bus ideja