Lietuvos jaunavedžiai prioritetą teikia piniginėms vestuvių dovanoms


VESTUVINIO MANIKIŪRO TENDENCIJOS

Fotografas Eigirdas Scinskas www.e-s.lt
Vestuvių dieną nuotaka atrodo nuostabiai. Svajonių suknelė, dailūs bateliai, šukuosena ir makiažas – visa tai paverčia merginą tikra princese. Tačiau ypatingai daug aplinkinių dėmesio ir fotoaparato blyksčių sulaukia nuotakos rankos. Juk jas vestuvių dieną papuošia meilės ir ištikimybės simbolis – sutuoktuvių žiedas. Tad šį kartą apie nuotakos manikiūrą.

Nagų forma ir ilgis

2013-ieji metai į vestuvinio manikiūro tendencijas įnešė paprastumo. Patys madingiausi – trumpi ovalios formos nagai. Atsisakoma priklijuojamų, priauginamų nagų, siaurėjančių, platėjančių ar griežtai kvadratinių formų.

Spalvos

Žinoma, prancūziškas manikiūras, kai nago galiukas yra nulakuojamas baltai, yra vestuvių klasika ir iš vestuvinės mados trauktis neketina, tačiau jau kelerius metus ryški vestuvinio manikiūro tendencija yra vienspalvis lakavimas. T. y. nepaisant baltos it sniegas suknelės, nagai lakuojami ryškia spalva. Dažniausiai pasirenkama vestuvėse ir jų dekore pasikartojanti spalva.

Dailė ir puošyba

Šį sezoną itin madinga abiejų rankų bevardžių pirštų nagus dekoruoti ypatingai. Visi nagai yra nulakuojami vientisa spalva arba jiems padaromas prancūziškas manikiūras. Bevardžių pirštų nagai yra puošiami įvairiomis technologijomis. Nagų dailė – viena technologijų, kai pačiais ploniausiais teptukais ir specialiais instrumentais ant nago laku sukuriami įvairūs piešiniai. Taip pat minėtieji nagai puošiami blizgučiais, swarovskio kristalais ar specialiomis kniedėmis. Populiarėja iškilioji dailė – piešiniai ant nagų tampa pusiau erdviniais.

Gelinis lakavimas

Šiais metais mados viršūnę pasiekė gelinis lakavimas. Technika, leidžianti nepriekaištingu manikiūru džiaugtis ne apie savaitę, kaip yra nagus lakuojant įprastu laku, o apie mėnesį. Gelinis lakavimas yra itin populiarus nuotakų tarpe pirmiausiai dėl savo patvarumo – toks manikiūras nesilups ne tik vestuvių dieną, bet ir visą medaus mėnesį. Be to, gelinis lakavimas suteikia nagams daugiau blizgesio nei įprastinis. Nagai atrodo storesni ir sveikesni.
Daugiau apie nuotakos grožį skaitykite: NUOTAKOS GROŽIS
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2013-05-18 17:10
Vile
man faina sita nuotaka