Simo ir Agnės jaukios vestuvės


K. IVANOVA „RAUDONOS LŪPOS – PRIVALOMOS“

Fotografė G. Skaraitienė Žmonės.lt 
Buvusi dainininkė, o dabar grožio studijos „Kristina“ savininkė Kristina Ivanova gali konsultuoti ne tik muzikiniais bei vadybos klausimais. Jauna moteris gali pažerti nemažai patarimų, kaip turi atrodyti profesionalus ir pagal naujausias tendencijas sukurtas makiažas.
Kristina, kaip svarbiausią pavasarinio makiažo akcentą, paminėjo raudonas lūpas. „O tiksliau, tinka visa spalvų gama nuo oranžinės iki ryškiai raudonos. Raudonos lūpos – privalomos“, – Žmonės.lt skaitytojoms patarė K.Ivanova.
Kalbant apie akių makiažą, Kristina moteris ragino nebijoti jų paryškinti. Juk ne be reikalo sakoma, kad akys – sielos veidrodis.
„Blakstienos turi būti sulipintos, o akys apvestos ryškiu pieštuku. Reikia nepamiršti apvesti ir akių apatinių vokų. Galima naudoti netgi žalią spalvą“, – sakė pašnekovė, tačiau dar kartą pabrėžė gerai žinomą makiažo taisyklę – jei jūsų lūpos ryškios, akių makiažas turi būti švelnesnis. Ir atvirkščiai.
K.Ivanova taip pat atskleidė naujausią šukuosenų tendenciją, kurią išbandė ir pati (žiūrėkite nuotraukoje). Tai – atgal sušukuoti plaukai. Tokie dabar ypač ant bangos.
Paklausta, kur sužino apie naujausias makiažo madas, buvusi projekto „ŠarkA“ narė neslėpė, kad jomis tenka domėtis tikrai nemažai. Padeda užsienio mados portaluose ir spaudoje publikuojami straipsniai.
„Juk turiu grožio studiją, privalau domėtis profesionaliai. Ir nors pati galiu pasidaryti makiažą, vis dažniau kreipiuosi į profesionalus“, – patikino K.Ivanova. 
Skaitykite daugiau: Žmonės.lt
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai