Floristikos tendencijos 2013 m.


„ŠVENČIŲ MIESTAS“ – GERIAUSIAS PAGALBININKAS ORGANIZUOJANT VESTUVES

Nuotrauka iš Švenčių miestas archyvo
Originalioms vestuvėms originalaus scenarijaus nepakanka, reikalinga ir originali aplinka. Šventinę ir netradicinę vestuvių aplinką padeda sukurti įvairi vestuvių atributika, kuria prekiauja švenčių atributikos prekybos lyderiai Lietuvoje – parduotuvės „Švenčių miestas“ ir „Balionų šalis“. Kodėl būtent ši parduotuvė gali Jums padėti? Todėl, kad visas reikalingas vestuvių smulkmenas turi vienoje vietoje. Taip pat prekiauja jomis ir internetu. Jei žinote, ko Jūsų šventei tiksliai reikia, galite sutaupyti ir laiko, ir pinigų apsipirkdami internetu. Jei sprendžiate, kaip padaryti, kad vestuvės būtų originalios ir įspūdingos, galite užsukti į parduotuvę, kur pakalbėsite su patyrusiais konsultantais, kurie parodys visą vestuvių atributiką, duos naudingų patarimų...
„Švenčių Miestas“ prekiauja vestuvių atributika, stalo ir patalpų dekoracijomis, kvietimais ir net vestuvinių žaidimų reikmenimis. Čia apsipirkti ateina ir jaunieji, ir vestuvių organizatoriai, ir piršliai, ir pabroliai bei pamergės. Labai patogu, nes viskas yra vienoje vietoje – tai pagrindinis „Švenčių Miesto“ privalumas.
„Švenčių Miestas“ iš tikrųjų gali pasigirti šventės renginių atributikos gausa. Tai nedidelės smulkmenos, kurios vestuvėms yra labai svarbios:
• Įvairūs vestuvių diplomai, pažymėjimai, atestatai, priesaikos, jaunųjų pasai, išpirkos sutartis ir kiti svarbūs „dokumentai“, kurie naudojami per tradicines vestuves.
• Vestuvių pinigai, nuotaikingi ženkliukai, švilpukai, apdovanojimai ir kita atributika, kuri paprastai naudojama piršlių organizuojamose atrakcijose.
• Kitos smulkmenos žaidimams ir atrakcijoms, pavyzdžiui, muilo burbulai, vandenį laistanti kūdikio statulėlė, saldainiai su staigmena, etiketės gėrimui „Piršlio kraujas“ ir t. t.
Šia atributika rūpinasi piršliai ir renginio vedėjai. Jauniesiems kartu su vestuvių organizatoriais reikės pasirūpinti dekoracijomis ir stalo papuošimais, taip pat ir tokiomis originaliomis detalėmis, kaip automobilių papuošimas, specialus dovanų (ir vokelių) šulinys. Pastaraisiais metais populiarėja graži tradicija kiekvienam svečiui palikti mažą dovanėlę ant stalo stilingoje dėžutėje – saldainį ar kitokią smulkmeną, kaip padėką, kad atvyko ir dalyvauja vestuvėse.
Kokios vestuvės be palinkėjimų knygos? Taip pat „Švenčių Mieste“ galima įsigyti ir pirotechnikos gaminių, fejerverkų, šaltųjų ugnelių ir, žinoma, dangaus žibintų, kurie padaro šventę įspūdingą ir nepakartojamą – jaunieji paprastai leidžia į dangų širdies formos didelį balioną; kartu su kitais svečiais. Šis reginys yra viena iš gražiausių šventės akimirkų.
Jei vestuves organizuojate patys, maloniai kviečiame apsilankyti „Švenčių Mieste“. Neabejojame, kad konsultantai pasiūlys nemažai atributikos ir dekoravimo priemonių, apie kurias net nebuvote pagalvoję, bet su kuriais šventė bus nepakartojama ir įsimins visam gyvenimui absoliučiai visiems jos dalyviams.
Laukiame Jūsų „Švenčių Mieste“ jau rytoj!
Daugiau informacijos www.svenciumiestas.lt
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2013-05-22 17:45
Nilka
mes is ju balionus imem - viskas puikiai