Ar senelių žiedai tinka mums?


GROŽIO VADOVAS TOBULAI NUOTAKAI

 
Fotografas Eigirdas Scinskas www.e-s.lt
Gėlės užsakytos, pamergėms suknelės pasiūtos, žiedai stalčiuje, tortas paragautas, muzikantai ir vakaro vedėjai žino, ką ir kuriuo momentu groti, jaunikis atsarginius marškinius ir kaklaraištį turi... Suplanavai ir patikrinai viską! Tačiau ar tikrai VISKĄ?

Apie odą

Pats gražiausias nuotakos aksesuaras vestuvių dieną yra ne suknelė ir tobula puokštė, o švytinti ir graži oda!
Besijaudindamos prieš vestuves (ypač jei visais organizaciniais vestuvių dienos rūpesčiais rūpinasi pačios) nuotakos pamiršta tinkamai valgyti, gerai išsimiegoti, padaugina saulės vonių, alkoholio ir saldumynų... O kelias paskutines dienas lekia tiesiog pas bet ką ir išbando daugybę iki tol nebandytos kosmetikos!
Iš patirties teko daugybę nuotakų matyti, kurios besirūpindamos organizaciniais reikalais tik likus paskutinėms kelioms dienoms suvokia, kad pamiršo apie grožio procedūras kūnui ir odai palepinti, drėkinti ir gražinti... Puola strimgalviais skambinti visoms draugėms, kad šios rekomenduotų savo specialistes, stengiasi paskutines kelias ar vieną dieną atlikti daugybę grožio procedūrų, kad atrodytų dailiau. Deja, neretai sulaukia priešingo rezultato.

Apie mitybą

Statistiškai dauguma nuotakų pradeda ruoštis vestuvėms mažiausiai prieš 6 mėnesius. Jei planuoji atsikratyti keleto nereikalingų kilogramiukų iki vestuvių, labai rekomenduoju nedelsiant pradėti rūpintis mityba ir užsirašyti į sporto klubą, o ne palikti viską keletui savaičių likus iki svarbiosios datos. Badavimas ir nereguliari mityba gali turėti ilgalaikių neigiamų pasekmių visam ateinančiam gyvenimui.
Jei liko mažai laiko, nerekomenduoju pradėti laikytis ir kokios nors ekstramalios dietos, kurios iki tol nesi bandžiusi, nes niekada nežinai, kaip reaguos organizmas.

Grožio specialistai

Rekomenduoju kuo anksčiau užsirašyti pas norimus grožio specialistus ir apsilankyti pas juos bent kelis kartus. Jie pamasažuos, uždės kaukes odai ir atliks kitas procedūras, išbandysi jų naudojamą kosmetiką. Negalima pasikliauti vien tik draugių patarimais ir palikti grožio procedūrų eksperimentus paskutinei savaitei, nes net ir prabangiausia ar natūraliausia kosmetika gali tau netikti, sukelti netikėtus bėrimus ar alergines reakcijas, kurių užmaskuoti jau bus neįmanoma. Todėl labai rekomenduoju viską, ko įprastai nesi bandžiusi ir neatlieki, išbandyti likus daugiau nei keliems mėnesiams iki vestuvių.
Per dvi paras tikrai nepavyks išgauti gražios, spindinčios, medaus ir persikų atspalvio odos nei pačiai, nei pas specialistą. Visos esame patyrusios, kad lengvas stresas pasėja bėrimus ant odos, nepavalgiusios apsivalgome šokolado, kuris taip pat beria, o vakare atskuba pamergės pagalbininkės su šampanu, dienos sėkmių ir nesėkmių aptarti... Alkoholis išvargusiai ir išalkusiai (ne viena badmiriauja prieš vestuves) būsimai nuotakai taip pat nepadeda išlaikyti švytinčios odos...
Didžiausi gražios odos priešai:
  • Vestuvių dienos rūpesčiai ir stresas;
  • Netinkama ir labai ribota mityba;
  • Miego trūkumas;
  • Šokoladas;
  • Alkoholis ir cigaretės;
  • Saulė;
  • Neišbandytos grožio procedūros.
Tad, kad būtum stulbinanti TU, o ne tik tavo suknelė, valgyk gerą ir kokybišką maistą, venk neišbandytų grožio procedūrų, gerai išsimiegok, sportuok ir vaikščiok gryname ore, venk naktinių pasisėdėjimų prie vyno ar šampano taurės bent paskutinę savaitę iki vestuvių ir jokiais būdais naktį prieš vestuves.
Linkiu švytinčios odos ir tobulų vestuvių!
Daugiau Editos tekstų skaitykite jos ekspertų skiltyje
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2013-06-06 12:34
Ieva
Panelės, o Jūs darėtės prieš vestuves kokį veido valymą ar kažką tokio, kad oda būtų labai švari? O gal kažką kitką?
Mano vestuvės už mėnesio :)) ir gal dar kokių patarimų turėtumėt?
2013-05-22 17:47
Coliuke
panos valgykit nes jei nevalgysit vestuviu diena bus bloga. as nualpau per savo svente nes marinau savo pusiau badu menesi iki vestuviu
2013-05-22 17:43
Fausta
nerukykit panos - mano viena drauge vestuviu diena rukydama uzsidege savo suknele