Vestuvių planuotojoms – degustacija neoninėje šviesoje


ĮSPŪDINGĄ ŠVENTĖS VIETOS DEKORĄ KURIAME ORIGINALIAIS AKCENTAIS

Fotografas Eigirdas Scinskas www.e-s.lt
Tas nepakartojamas jausmas įėjus į išpuoštą šventės salę, kol dar nėra svečių. Visi stalai atrodo tobulai, kėdės ir jų dekoras, šviežių gėlių kvapas, kruopščiai rinkti akcentai puošia stalus, žvakių šviesa skleidžia ypatingą nuotaiką... Šis jausmas – mano mėgstamiausias! Gaila, kad trunka taip trumpai, tačiau išlieka amžinai atminty ir nuotraukose. Tuoj suguža svečiai, „nuspalvindami“ įvairiausiomis spalvomis salę, netrukus patiekiami valgiai ir prasideda pati linksmiausia vakaro dalis – šventimas!
Tad kaip sukurti tą nepakartojamą šventinę nuotaiką, kaip išpuošti stalus, kėdes, į ką atkreipti dėmesį.

Kėdės

Kėdės dažnai ignoruojamos, „aprengiamos“ neutraliai arba tiesiog pamirštamos, tačiau kaip tik jos gali tapti labai svarbiu šventiniu dekoro elementu. Kartais net nereikia jų apvilkti įvairiais apdangalais, įvertinkite natūralų kėdžių grožį. Nekalbu apie išimtinius atvejus ar konferencines kėdes, tuomet jas būtina „rengti“. Labai gražu senovinės, antikvarinės kėdės (jos net gali būti nevienodos!), ant kurių galima uždėti jūsų šventės spalvą atitinkančias pagalvėles ar įmantriai užrišti kaspinus, sukursite nepakartojamą įspūdį. Vakarų šalyse ypač įprasta naudoti kėdes be užvalkalų, tartum iš lengvo bambuko suręstas. Pas mus vis dar nelengva jas išsinuomoti. Jei vakarienė vyks lauke, gal jums prie temos tiktų didžiuliai šieno kubai, ritiniai, apkloti mikštais pledais?..
Taip pat kėdes dar galima išnaudoti ir gėlėms pakabinti, dovanoms padėti, vietoms sužymėti.

Staltiesės

Baltos, kreminės, raudonos, juodos ilgos staltiesės. Taip, tokių visur matome dažnai ir gausiai. Būtų labai įdomu puošti stalą popieriumi. Žinoma, tai nelabai tiks, jei jūsų šventės stilius elegantiškas, prabangus. Tačiau kitais atvejais – kaimo, hipiškos ar tiesiog ekologijos įkvėptos temos, viską gražiai suderinus – labai originalus dekoro sprendimas.
O nertos servetėlės ir megztos staltiesės provanso stiliaus kaimo sodyboje – tiesiog šventės siela! Natūralu ir jauku kaip iš senovinių nuotraukų.
O jei stalas gražus, visai netieskite staltiesės, o tiesiog atskleiskite seno stalo unikalumą. Galite pakloti samanų kilimėlį ar lino servetėles... Kiek originalių sprendimų, jei tik trokštate išskirtinumo!

Gėlės

Gėlių puokštės visuomet kuria nepakartojamą nuotaiką, tiesiog pagalvokite apie daugiau nei vieną tradicinę puokštę ant stalo. Daugybė mažyčių skirtingo dydžio ir spalvų vazelių su įvairiausiomis gėlėmis nuspalvins šventinius stalus.
O gal vietoje gėlių norėtumėte pamėginti dekoruoti uogų ir vaisių taurėmis?
Labai suasmenina dekorą ir gražiai atrodo šventės temą atitinkantys akcentai: nuotraukos, saldumynų kompozicijos, mėgstamos knygos, jus siejantys daiktai (kompasai, fotoaparatai, kelionių ar gyvenimo nuotraukos rėmeliuose, dovanoti žaislai, kartu rinktos kolekcijos, suvenyrai…).

Dalinamės idėjų albumu Facebook'e

Sekmės kuriant ir gražių rezultatų!
Daugiau Editos straipsnių skaitykite jos Eksperto skiltyje
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2013-06-21 12:17
Edita
Visada madingos sezoninės gėlės, kurios dera prie jūsų šventės vietos, spalvų bei temos :) gal tik spalvų paletė, akcentai varijuoja...
2013-06-14 16:30
Vilija
o kokios geles siemet ala madingos? kokias rinktis? musu vestuves liepos pab