Laiškas jaunavedžiams: o kas bus po vestuvių?


FOTODROBĖS – VESTUVIŲ AKCENTAS IR PUIKI DOVANA

 
Nuotrauka iš Zoombook archyvo
Ruošiantis vestuvėms, daugelį neramina mintis, kaip šventę paversti įsimintina ir nepakartojama diena ne tik jauniesiems, bet ir svečiams. Keliais kūrybingais patarimais dalinasi jau eilę metų kūrybos srityje dirbanti, tikra savo amato meistrė, ZOOMBOOK dizainerė Inga. Dar prieš pokalbį ji pažadėjo papasakoti net tik kaip sukurti išskirtinius pakvietimus ar dekoracijas panaudojant nuotraukas, bet ir kaip šiuos stebuklus pritaikyti namuose.
Pokalbį pradedame įsitaisę jaukioje senamiesčio kavinukėje su garuojančiu kavos puodeliu.

Inga, papasakok kaip nuotraukas panaudoti pakvietimams.

Jei norite sukurti originalų pakvietimą, spausdinkite jį ant fotodrobės. Panaudokite savo ir antrosios pusės nuotrauką ir užrašykite vestuvių datą. Galite pridėti ir mielą žinutę, pavyzdžiui, užrašykite, jog greitai sukursite šeimą arba „Ji pasakė TAIP!“ Toks pakvietimas tikrai nudžiugintų jaunųjų tėvus ir rastų vietą jų namuose ilgam.
Nuotrauka iš Zoombook archyvo

O ką patartum ieškantiems įdomių šventinių dekoracijų?

Be daugybės tradicinių papuošimų galima sukurti ir šį tą ypatingo. Erdvėje, kurioje vyksta šventė, pakabinkite daugybę įvairaus dydžio fotodrobių su smagiausiomis poros gyvenimo akimirkomis.
Labai gražiai atrodytų ir mažutės fotodrobės. Jose galima parodyti geriausius meilės istorijos arba priešvestuvinės fotosesijos kadrus. Fotoistorijos šventei suteiks ypatingą nuotaiką. Nebūtina drobių kabinti. Pabandykite statyti jas ant molbertų, kėdžių, langų arba tiesiog išdėlioti ant žemės ar atremti į sieną skirtingose vietose. Vėliau tokie paveikslai taps nuostabiu namų papuošimu arba dovana artimiesiems. Drobes galima sukabinti ir ant virvės, panašiai kaip džiauname skalbinius.

Nuostabu! Dekoracija tampa dovana. Ar esi gavusi panašių dovanų?

Neseniai padėjau organizuoti draugų vestuves. Tokią fotodrobių ekspoziciją dėliojome pievelėje šalia stalų. Vieną drobę gavau atminimui ir dabar ji puošia mano namus.
Svarbu nepamiršti ir šventės kadrų. Juk gaila juos tiesiog palikti kompiuteryje, geriau papuošti savo namus arba padovanoti fotodrobes artimiausiems žmonėms, kad jie ilgai atsimintų gražiausias jūsų vestuvių akimirkas.

Turbūt tavo namuose fotodrobių daugybė. Kaip randi joms vietos?

Ant sienos kabo bent po vieną nuotrauką iš kiekvienos šventės ar įdomaus kelionės. Vietos visuomet galima surasti, svarbiausia nepersistengti.
Pavyzdžiui, aš labiau linkusi kabinti keletą mažesnių drobių nei vieną labai didelę. Bandau derinti ir skirtingus formatus. Laikytis tobulos tvarkos ir viską kabinti simetriškai tikrai nebūtina. Kartais drobes tiesiog atremiu į sieną, tačiau nepamirštu ir pačių populiariausių kabinimo būdų. 
Nuotrauka iš Zoombook archyvo

Kokie yra populiariausi drobių kabinimo būdai?

Pats lengviausias būdas pakabinti drobę ant sienos - su vienu tvirtinimo tašku. Fotodrobę kabinkite taip, kad tvirtinimo taškas, pavyzdžiui, vinis būtų ties viršutinio fotodrobės krašto viduriu. Taip patarčiau kabinti mažesnes drobes.
Didesnio formato drobes geriau kabinti su dviem tvirtinimo taškais. Jie vienas tarp kito turi sudaryti horizontalią liniją. Fotodrobę kabinkite taip, kad tvirtinimo taškai nuo vidinio fotodrobės krašto būtų nutolę vienodu atstumu.
Dar vienas būdas pakabinti drobę – ant galinės fotodrobės pusės rėmo ištempti ir pritvirtinti virvelę. Fotodrobę ant sienos reiktų kabinti taip, kad tvirtinimo taškas eitų per virvelės vidurį.

Kaip patartum panaudoti nuotraukas ir į programą įtraukti svečius?

Svarbiausia, kad pramoga įtrauktų svečius ir būtų įdomi šventės kaltininkams. O kadangi kalbame apie nuotraukas, siūlau visiems matomoje, vestuvių šventės vietoje, pastatyti fotodrobę su subtilia jaunavedžių nuotrauka. Joje turėtų būti laisvos vietos ką nors užrašyti. Tegul visi vestuvių dalyviai ant drobės rašo savo linkėjimus. Toks paveikslas taps ne tik puikia pramoga svečiams, bet ir gražia dovana jauniesiems.

Koks paprasčiausias būdas sukurti fotodrobę?

Tereikia prisijungti prie programos internete, įkelti nuotrauką, pasirinkti formatą, ir truputį pastumdyti nuotrauką, kad ji būtų atspausta taip, kaip norite. Galite pasirinkti norimus porėmio kraštus. Tai penkių minučių darbas, o atspausdinta fotodrobė atkeliaus tiesiai į jūsų namus.
Dėkojame Ingai už pokalbį ir idėjas. Jei turite originalių minčių, kaip vestuvėse panaudoti fotodrobes, pasidalinkite jomis ZOOMBOOK Facebook profilyje: facebook.com/zoombook.
Dėkojame Ingai už pokalbį
Nuotrauka iš Zoombook archyvo. Inga
Daugiau idėjų kaip panaudoti nuotraukas savo vestuvėse rasite ČIA.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2013-06-28 23:03
julija
as tai savo vaiko atsispaudziau. padariau mazu drobeliu koliaza. labai gerai atrodo. o kai mazos pigiau, tai galvoju papildysiu karts nuo karto siena.
2013-06-21 12:31
Gabbux
faina ta moteris :) grazios mintysbet man viskas labai brangu pas juos
2013-06-19 10:50
Fausta
mes irgi turejome foto drobe su linkejimais dabar namu puosmen ir dukrytes krikstynoms padareme labai fainas reikalas vualia
2013-06-18 23:41
Mingaile
mes gavome dovanu drobe su musu foto ir visi sveciai rase ten linkejimus buvo faina o dbr namie turime paveiksla kuris primena apie musu svente