10 PATARIMŲ APIE MEDAUS DOVANAS VESTUVIŲ SVEČIAMS


LAIMINGOS POROS SKRYDIS G. JANKAUSKO AKIMIS

Fotografas Giedrius Jankauskas www.gj-vestuviufotografas.lt
ApieVestuves.lt ir fotografas Giedrius Jankauskas rengė konkursą būsimiems jaunavedžiams dar gūdžią žiemą, o šiandien dalinamės laimėtos fotosesijos rezultatais. Didelė nuotraukų galerija ir laimingos poros įspūdžiai.

1. Kokie įspūdžiai po fotosesijos? Trumpai pasidalinkite emocijomis.

1. Apskritai nesitikėjom laimėti, gal skamba kaip tikrų nusivylusių lietuvių žodžiai, bet dažnu atveju aš maniau, kad tokius konkursus laimi draugai, pažįstami, giminės. Buvo didžiulė staigmena. Pati fotosesija buvo labai šauni – laikas, aplinka, žmonės. Aišku, aš pakeičiau nuomonę apie pozavimą, maniau, tai vieni juokai, visgi tai darbas – didelis ir kartais sunkus, bet su gera nuotaika – viskas buvo super, net vėliau atėjęs nuovargis buvo malonus. Prie to prisidėjo ir fotografas, ir vizažistė Vaiva. Jie – puikus duetas, ačiū jiems už nuostabų laiką.

2. Kaip sekėsi planuoti fotosesiją? Kas pasiūlė temą? Kaip rinkotės rekvizitus ir kt. detales derinote? Kas darė įtaką tokiai temai? Kodėl?

2. Planuot pradėjom iškart po laimėjimo. Sutarėm, kad fotografuosimės atšilus orams, taip sulaukėm gegužės. Tema liko ta pati – mūsų „Love story“, kuri ir padėjo mums laimėti. Tiesiog fotografas pats rinko ir derino vietą, padėjo Eimantui dėl aprangos – mums tuo rūpintis nereikėjo. Detales, makiažą, kitus atributus derinom su Vaiva. Klausėte, kodėl pasirinkom tokią temą – aprašyme nuskambėjo atsakymas – nes iki sužadėtuvių mes taip ir bendravom, su pakilimais ir nusileidimais skirtinguose oro uostuose. Mus skyrė tiek laikas, tiek tūkstančiai kilometrų, todėl ir pasirinkom temą pavadinimu „Skrydis“. Tokia buvo mūsų istorija, tokią ją įprasminom fotosesijoje.

3. Kas buvo sunkiausia per fotosesiją? Kas buvo maloniausia?

3. Sunkiausia buvo atsipalaiduoti, nes fotografavomės pirmąkart. Ypač sunku buvo tais atvejais, kai sako – atsipalaiduok, būk natūrali, tada susikaustai dar labiau; ir kojos kliūva, ir žvilgsnis bėgioja. Bet tokia būsena trunka pirmą pusvalandį, paskui nė nepajunti, kad natūralumas ateina savaime ir fotografo nebematai. Maloniausia – apskritai tokia patirtis labai įdomi ir linksma. Nesitikėjom, kad mus sutiks tokia šauni kompanija – linksmi, paprasti, lengvai bendraujantys žmonės. Tai labai palengvino mūsų fotosesiją. Eimantui pozuoti sekėsi kur kas lengviau, jis labai ramus, laisvas. Aš taip nemoku, manau, fotografas turėjo pavargti. Malonu, kad fotografas pasirūpino ne tik mūsų gera nuotaika, bet ir kitais buitiniais dalykais, grįžom naktį, bet puikios nuotaikos, laimingi, kad viskas pavyko geriau nei galėjom tikėtis.

4. Kaip vertinate fotografo darbą?

4. Manau, jau atsakiau į šį klausimą – savo srities profesionalas ir lengvai bendraujantis žmogus.

5. Jūsų asmeniniai patarimai būsimiems jaunavedžiams, planuojantiems „Love story“ fotosesijas.

5. Svarbiausia atrasti savo temą, kurioje tikrai save įsivaizduojate. Nesistengti priblokšti ar nustebinti ko nors, nes gali būti sunku įgyvendinti, jausis dirbtinumas. Manau, esmė, kad tema atitiktų jus pačius, jūsų „Love story“, jūsų kelią. Šiaip atributai tik pagražina aplinką, bet esmė vis tiek išlieka ta pati – akys, šypsenos, nuotaika. Nuotraukose tai svarbiausia. Aš esu labai patenkinta šiomis nuotraukomis, nes mūsų idėja buvo išpildyta. 

Fotografo Giedriaus Jankausko linkėjimas šių metų jaunavedžiams

Ko norėčiau palinkėti būsimoms poroms? Mylėti ir būti mylimiem vienas kito, kurstyti ugnį net ir tuomet, kai ji dar dega, kad neužgestų aistra, kuri metam bėgant bandys silpnėti ir, kas svarbiausia, nepamiršti ir suprasti, kad santuoka – tai darbas, juodas darbas dviejų žmonių. Linkiu nepatekti į Lietuvos statistiką: 50% porų išsituokia, nes per daug lengvabūdiškai žiuri į santuoką. Štai toks mano palinkėjimas būtų.

Šios fotosesijos kūrybinė grupė

Makiažas: Vaiva Make UP - www.fb.com/VaivaProfessionalMakeUp
Vestuvių Fotografas: Giedrius Jankauskas – www.gj-vestuviufotografas.lt
Modeliai: jaunieji Renata ir Eimantas (apie poros fotosesijos svajones galite paskaityti čia)
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2013-06-21 12:30
Xxx
mes lb norejom laimeti sio fotografo fotosesija !!!!! gaila kad pasiseke ne mums bet ka gali zinoti gal kita karta... dievinu G J fotografija ypac kareivelio fotosesija
2013-06-20 20:00
Greta
ziauriai mieli zmones