Kaip išsirinkti batelius nuotakai


2013 M. RUDENS VESTUVIŲ TENDENCIJOS

 
 Fotografas Eigirdas Scinskas www.e-s.lt
Jau įsibėgėjo vasaros vestuvių sezonas ir visas dėmesys telkiamas į šviesias spalvas, sezonines gėles, lietuviškas uogas ir kas dieną stebimas orų prognozes. Na, o aš nepaliksiu nuošaly porų, kurios savo gyvenimus sujungs 2013 metų rudenį. Štai, kokios tendencijos atsispindi 2013 m. rudens vestuvėse.

Jaunųjų apranga

Šį rudenį ryški tendencija nuotakos garderobe – pūsta suknelė. Didžioji dalis dizainerių darbų turi pūstas apačias, o ypač išryškėja trys tipai: pūsta nuo krūtinės, pūsta nuo klubų ir undinėlės tipo apačioje pūsta suknelė. Suknelės ilgio naujienos – ant bangos suknelės, besibaigiančios žemiau kelių, tačiau aukščiau kulkšnies. Spalvos labai įvairios, tačiau būtent rudenį akinančiai baltų atspalvių sunku rasti dizainerių kolekcijose. Populiaresnės šampano, smėlio ir rusvų atspalvių suknutės. Siūloma rinktis ir šaltesnių žemės spalvų šviesius atspalvius. Nuo šalčio 2013 m. rudenį madingos nuotakos saugosis stambiai megztais megztiniais, skraistėmis. Jaunikiai raginami ieškoti įdomesnių spalvų, juoda lieka klasika, tačiau pilki, tamsiai mėlyni ir tamsiai žali kostiumai užsienyje garantuotai muš rekordus. Taip pat iš mados traukiasi vienspalviai kostiumai, siūlomi languoti, dryžuoti, taškuoti. Išsiskirti mėgstantys jaunikiai drąsiai gali rinktis skirtingų spalvų švarką ir kelnes, mat dizaineriai šių metų rudeniui ant podiumo leido daug būtent taip aprengtų modelių. Spalvas paliekant skonio reikalui eikime prie kostiumo modelio. Štai čia dizaineriai 2013 m. rudens jaunikaičiams palieka mažesnę galimybę rinktis. Ryškiausi bruožai – būtinai dvi eilės sagų ir mažiau nei įprasta gili švarko iškirptė.

Spalvos, gėlės ir dekoras

2013 m. rudenį vestuvių dekore itin madingi kontrastai. Kontrastuoja tiek spalvos, tiek tekstūros. Madingų to laiko vestuvių koloritą sudaro viena labai šviesi pastelinė spalva (labai populiarios: persikinė, šviesiai rožinė, mėtinė, gaivi žydra ir šviesi koralų) ir kita tamsi spalva (ant bangos tamsiai mėlyna, tamsiai žalia, tamsiai pilki atspalviai, juoda ir smaragdinė). Neretai siūloma pasirinkti vieną matinę spalvą, o kitą žėrinčią ar bent kiek blizgią. Gėlės – vienareikšmiškai stambiažiedės. Ypač populiarios saulėgrąžos, hortenzijos, gerberos ir lietuviško rudens puošmena – jurginai. Madingos dekoro detalės – plunksnos, ypač povo, senovinės segės, atlaso kaspinai ir dramblio kaulo spalvos nėriniai, kurie siūlomi naudoti visur nuo nuotakos puokštės koto iki nėriniuotų staltiesių. Jei 2012 metais tipinės rudens vestuvės buvo natūralistinės, šiltų spalvų, kaimiškos, gamtos prieglobstyje, kaimo turizmo sodyboje ar net daržinėje , tai 2013 m. tipinės rudens vestuvės stilingos, prabangios, su žėrinčiais audiniais, įvairiomis tekstūromis, kontrastingomis spalvomis ir vintažo detalėmis.

Tendencijų panaudojimas

Asmeniškai man atrodo, kad tendencijas verta žinoti, bet tik tam, kad nusižiūrėtum vieną kitą madingą smulkmeną: detalę ar spalvą. Tačiau aklai sekti jomis nereikėtų, juk mados taip greitai ir taip kardinaliai keičiasi, o be to, tikiu, kad kūrybingos nuotakos yra priešaky visų tendencijų ir jas kuria.
Būkite kūrybingi ir gražios šventės
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai