„Mūsų vestuvės 2016“: ką verta įsidėmėti iš vykusių seminarų?


SALDAUS STALO PUOŠIMAS

 
Meilė yra saldi. Tad kuo įvairesnis saldaus stalo turinys, įmantrus dekoras bei gausa yra būtina vestuvių šventės dalis (kitaip meilė nebus saldi). Smaližiams desertų stalas tikra puota tiek akytėms, tiek pilvukams. Kaip būti originaliems? Siūlyti galima tiek įmantrų meniu, tiek įmantrų dekorą.
Galima desertų stalą daryti tik tam tikros vienos spalvos, pavyzdžiui, žalios. Įsivaizduokite, kaip smagu, kai viskas nuo indo iki kiekvieno ant jo atsidūrusio saldėsio ar vaisiaus yra tam tikros vienos spalvos! Morenginiai sausainiai (macaronai), pyragaičiai, zefyriukai, sausainiai, guminukai, karamelės... Viskas!
Taip pat jei norite originalesnio meniu, galima daryti tik sausainukų barą – tiesiog įmantriausi, įvairiausi sausainiai ir... pieno buteliukai su linksmais šiaudeliais...
Galima siūlyti svečiams smaguriauti įvairiausių karamelių ir guminukų.
Jei jūsų puota itin ekologiškų temų įkvėpta, esate žaliavalgiai, galima daryti žaliavalgišką skanių natūralių saldėsių nukrautą stalą.
Pasiūlykite ką nors ypatingai įmantraus. Galima pasirinkti tam tikros šalies virtuvę ir savo svečius nuskraidinti skoniais į jūsų pamėgtą, o gal niekada neragautą saldumynų šalį... Ant saldaus stalo dėkite tik tos šalies saldumynus, dekoruokite tautiniais motyvais. Aš labai norėčiau dalyvauti kaip svetys šventėje, kurioje vaišintų graikiškais saldumynais... ☺

Idėjų albumas (Facebook'e)

Dar daugiau liksmų ir gerų idėjų vysnios@vysnios.com
Daugiau Editos idėjų jos eksperto skiltyje 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2013-08-20 14:02
Viktorija
laba diena, gal galetumete patarti, kas Vilniuje gali paruosti toki grozi?
2013-08-01 23:23
Edita
Dekoratoriai viska pagal uzsakovu galimybes nuomoja, turi prikaupe, skolina...:)
2013-07-24 07:45
vesta
grazu bet kazin ar dekoratoriai atvaziuoja su visais rakandais? nes jei dar viska supirkt tai kainele ohoho