Vestuvių šventės puošyba: kuo natūraliau, tuo gražiau?


IŠVENKITE 10 KLAIDŲ PER VESTUVES

Nuotrauka A photo www.a-photo.lt

Stresas, patiriamas planuojant vestuves, yra vienas didžiausių, bet vėliau su džiaugsmu galėsite ištarti: „Man pavyko!“ Kad ir kokios puikios buvo vestuvių iškilmės, daug nuotakų vėliau papuola į klaidų per vestuves apmąstymų spąstus. Kad taip nenutiktų, norime dėl kai kurių galimų klaidų perspėti tas, kurios netrukus žengs prie altoriaus. Į patarimus žvelkite ir jais naudokitės protingai ir su humoru.
1. Bėda tarsi iš dangaus nukrito. Floristo (ar kito nenaudėlio tiekėjo) sąskaita staiga dvigubai išaugo per naktį ir Tu susiduri su padidėjusiomis kainomis. Problema tarsi iš dangaus nukrito ir Tu nedelsdama (tuojau pat, o ne vėliau) turi aptarti šį galvos skausmą su floristu (ar kitu tiekėju).
2. Naujas neįprastas makiažas. Jei nenori eiti prie altoriaus nubėgusio tušo išmargintu veidu, neleisk tėčiui, mamai ir kitiems artimiesiems reikšti savo pačių giliausių jausmų. Emocinės audros Tau šiandien nereikalingos. Kita vertus, nepamiršk, kad nuoširdūs žodžiai ar šiltas apkabinimas per vestuves yra labai reikšmingi.
3. Kaip pasikeis santykiai po vestuvių, kalbėk iki vestuvių. Suk sau galvą dėl santykių su mylimuoju. Su mama, tėčiu ir geriausiomis draugėmis iki vestuvių kalbėkis, kaip pasikeis Tavo ir mylimojo santykiai po vestuvių. Visos nerimastingos mintys emocionaliai iškils į paviršių vestuvių dieną, jei nebūsi jų prieš tai išsprendusi.
4. Nereikalingas galvos skausmas. Jo išvengsi, jei viską detaliai ir iki galo aptarsi su tiekėjais ir gausi iš jų raštiškas sutartis. Tiksliai pasakyk, ko tu nori, ir dar aiškiau – ko tikrai nenori (būk kieta, nenusileisk nė per nago juodymą), ir vėliau Tau neskaudės galvos dėl smulkmenų.
5. Užduotys. Nepamiršk svarbių užduočių pavesti kitiems atsakingiems žmonėms. Jie yra tam, kad Tau padėtų ir Tu justum kuo mažiau įtampos vestuvių dieną.
6. Koordinatorius. Nepamiršk nusisamdyti vestuvių koordinatoriaus (jo imk ieškoti anksčiau nei dieną prieš vestuves), jei nori išvengti streso dėl paskutinę minutę kylančių smulkmenų ar planų keitimosi. Koordinatoriaus darbo nepavesk mamai ar pamergėms, nes jos turi kitų rimtų įsipareigojimų.
7. Tušti pilvai. Dar kartą įsitikink, kad netrūks užkandžių po ceremonijos ar maisto per vakarienę ir kad viskas bus pristatyta laiku. Viską taip kruopščiai planavusi nenori vakare pasigesti vestuvinio torto.
8. Neperduok vadžių anytai. Kartais apima noras nuleisti rankas ir viską patikėti kitiems (kad ir anytai). Žinoma, darbus paskirstyti yra puiku, tik tai daryk protingai: kai kuriuos reikalus – kad ir kokius nuobodžius – turi tvarkyti Tu su savo sutuoktiniu.
9. Pragariškai priekabi nuotaka. Būk ypatingai reikli, juk nebus kitos tokios šventės kaip vestuvės. Yra nemažai nuotakų, teigiančių, kad tiesiog leis dienoms plaukti ir ramiai lauks vestuvių, užuot jaudinusios dėl smulkmenų. Nuostabu, bet nepamiršk, kad kas nors vis tiek turės viskuo pasirūpinti. (Puiku, jei pavyks suderinti 5 ir 8 punktus.)
10. Pamiršk, ką perskaitei. Atsiribok nuo visų patarimų ir prisimink, kad: vestuvės bus idealios, jei nepamirši jų esmės – tai visą gyvenimą truksiančio įsipareigojimo kitam asmeniui pradžia. Vestuvinė ceremonija – tik įsipareigojimų patvirtinimas, esmė – vėlesnis gyvenimas kartu. Jei vestuvės vyksta ne visai taip kaip buvo suplanuotos, tai nereiškia, kad santuoka pasmerkta. Tai reiškia, kad per ateinančius metus daug daug juoksitės (o kartais ir paašarosite)... tik judu abu. 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2013-09-02 04:49
Beata
didziausia klaida - blolgas jaunikis :)
2013-08-23 22:56
Fainulka
joaaa foto gera :) as panasiai atrodysiu jau rytoj :DDD
2013-08-23 22:46
Toma
klausykit fotke ziauriai gerai atspindi pavadinima :DDD juokiausi pamacius bet manau kad ir man taip bus :D