Elgantiški gėlių burbulai


VESTUVIŲ CEREMONIJOS REPETICIJA

 
 

Nuotrauka A photo www.a-photo.lt

Vakarų šalyse labai populiaru vestuvių išvakarėse ar kelias dienas prieš surepetuoti vestuvių ceremoniją. Ir, matyt, ne veltui, juk vestuvėse antro dublio nebus, o taip norisi, kad viskas būtų tobula.

Kada ir kodėl verta surengti vestuvių ceremonijos repeticiją

Bent jau minimalus pasirepetavimas reikalingas, kai vestuvėse dalyvauja pamergės ir pabroliai. Tuomet reikėtų sugalvoti, aptarti ir surepetuoti įėjimą į bažnyčią ar civilinės santuokos vietą, taip pat sustojimą/susėdimą įėjus. Juk yra daugybė variantų, kaip tai padaryti, kartais visa svita eina iš paskos jaunųjų, kartais drauge su jaunuoju laukia nuotakos sustoję puslankiu, kartais tiesiog susėda pirmuose suoluose ir dar daug įvairių variantų, o tai aptarinėti prieš pat žengiant prie altoriaus būtų neprotinga, geriau žinoti iš anksto. Nors ir atrodo, kad užtenka aptarti žodžiu, kartais geriau išbandyti praktiškai, kad vestuvių dieną būtumėte garantuoti ir jaustumėtės užtikrintai. Patikėkite, jaudulys daro savo.
Taip pat prieš vestuves bažnyčioje būtų gerai persiskaityti pamaldų eigą, kad nebūtų sutrikimo. Tai ypač galioja, kai Biblijos skaitinius skaito kas nors iš svečių, jiems patiems bus daug jaukiau, jeigu žinos, kada turi pakilti, kur atsistoti, nusilenkti ir t. t.
Bažnytinėje vestuvių ceremonijoje gausu klausimų. Pagrindinius mes puikiai žinome ir jau laukiame drąsaus sutikimo TAIP, tačiau priesaikos žodžius gražu būtų išmokti mintinai, kad nereikėtų kartoti paskui kunigą, taip pat galima susitarti, kaip atsakysite į kunigo klausimus apie pasižadėjimus, nes vieni sako TAIP, kiti PASIŽADU, treti PASIŽADAME, o kadangi atsakymus sako abu jaunavedžiai kartu, būna, kad vienas sako vienaip, o kitas kitaip, tai nėra blogai, tačiau daug užtikrinčiau jaučiasi jaunieji, žinantys, kad pasižadės kartu ir vienodai. 

Ko daryti nepatartina

Nepatarčiau repetuoti dalykų, kurie savo stiprią emocinę galią įgyja tada, kada yra ištariami ar atliekami pirmą ir vienintelį kartą gyvenime. T. y. geriausiai, kad vestuvinę priesaiką vienas kitam ištartumėte tik vestuvių dieną per ceremoniją, tai galioja ir tariant tradicinę priesaiką ir juo labiau pačių kurtą. Taip pat pirmą kartą vestuvinius žiedus siūlau užmauti kaip tik per ceremoniją, tai ypatinga ceremonija, kuri turėtų kelti jaudulį. Nepatartina ir į vestuvių ceremonijos repeticiją kviesti pernelyg daug žmonių. Judu, liudininkai ir svita, tai visi žmonės, reikalingi repeticijai, nes tai jie turi žinoti, kur ir kada atsidurti, ką padaryti ar pasakyti, o visi kiti neturėtų apie tai galvoti. Nėra būtina vestuvių ceremonijos repeticiją surengti būtent ceremonijos vietoje. Puikia repeticijos vieta gali virsti namai, sodas ar netgi vieša erdvė.
Na ir, žinoma, jokiais būdais nekritikuokite nei savo būsimo vyro/ žmonos, nei liudininkų, nei porų. Nesipykite ir nesiginčykite. Nepamirškite, kad ceremonijos repeticija reikalinga tik tam, kad patys jaustumėtės jaukiai ir užtikrintai, o ne tam, kad idealiai atliktumėte savo rolę. Paverskite tai malonumu ir naudinga atrakcija.
Daugiau vestuvių idėjų rasite PLANAVIMAS
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2013-09-03 03:33
Ineta
man tai nereikia jokiu repeticiju lai viskas buna organiska ir paprasta juk net menkiausias nesusipratimas bus mielas as uz paprsstuma
2013-09-02 08:51
Gretux
man tai reikia repeticijos nes kitaip as nemiegosiu nakti ramiai
reikia kad visi zinotu kur ir kas ir kaip nes pamergiu pas mus poru net 10 taigi minia suvaldys tik repeticija. dar mazuliai su ziedais ojeee tikiuosi viskas bus ok
2013-09-02 04:48
Coliuke
o tikra manau kad reikai repeticijos tik didelems teatraliskoms vestuvems arba tvarkos maniakams:) bet let it be
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS