Stalo puošmena su bijūnais


DEKORO KOLORITAS 2013/14 M. RUDENS/ŽIEMOS VESTUVĖMS

Fotografai A photo www.a-photo.lt

Beprasidedančiam rudens–žiemos vestuvių sezonui šiemet tinka apibūdinimas „kontrastai“. Be visada nuostabiai šaltajam metui tinkančių sidabrinių, šviesių melsvų, kakavinių, rausvų tonų, gamtos motyvų (vyno, rudens lapų bei gėrybių spalvų) šį rudenį ir žiemą karaliaus mėlyna. Ir ne bet kokia mėlyna, o sodri, turtinga, turinti žalsvų, violetinių pustonių. Derinkite šiuos mėlynus atspalvius su raudona, alyvine, rausva, violetine, turkio žalia ir, žinoma, sidabrine – būkite drąsūs!

Nebijokite stebinti

Nepabijokite savo svečius nustebinti netikėtais dekoracijų deriniais. Pavyzdžiui, staltiesėms rinkitės tamsius mėlynus atspalvius, o gėlių žiedams – baltus, raudonus, vyno. Šias spalvas naudokite ir smulkioms dekoro detalėms – servetėlėms, žvakėms, svečių dovanėlėms, torto puošyboje. Arba atvirkščiai, pavyzdžiui, staltiesę rinkitės drąsios fuksijos spalvos, o kėdžių dekorui – tamsią mėlyną.

Žiemos šventėms visada tinka spindesys

Subtilus ir elegantiškas sidabro, metalo atspalvių spindėjimas arba drąsesnis – auksinis. Galima likti prie šviesios paletės kalbant apie sidabro efektą – naudoti tik baltus, pilkus tonus, o galite ir čia sužaisti kontrastais ir įvesti minėtus sodrius mėlynus atspalvius. Auksinę galite derinti su turtingais vyno ar gyvesniais alyviniais, fuksijos atspalviais.
Bet kokiu atveju rinkdamiesi savo šventės spalvą ar jų derinius pagalvokite, ar tiks jūsų norimas derinys šventės vietai, ar ten jau nėra dominuojančių spalvų. Šviesioms, šaltesnių atspalvių patalpoms drąsiai galėsite rinktis kontrastuojančius derinius (pavyzdžiui, mėlyna su raudona), o šiltų spalvų patalpoms labiau tiks ramūs deriniai (pavyzdžiui, solidi vyno su auksinėm detalėm).
Dalinamės idėjų albumu Facebook paskyroje:
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2013-09-19 22:47
Lina
Prie raudonos tik visi šilti atspalviai - paletė nuo geltonos iki rudos, taip pat galima derinti kontrasto principu - su balta ar juoda, pagyvinti mėlynais akcentais.
2013-09-19 05:53
Gabrieliux
sakykit o kokios spalvos tiktu prie raudonos?
2013-09-08 20:53
Lina
Taip, juoda/balta derinys - viena iš ateinančių metų tendencijų ;)
2013-09-07 01:55
Feja
man tai spalvu kontrastai nesamone. kazkur skaiciau juoda balta madinga - ar tiesa?