Kaip atrodo vestuvių planuotojų darbo vieta užsienyje


DIDŽIAUSIA ŠVENTINĖ PARODA „MŪSŲ VESTUVĖS’14“ IR VĖL ATVERS DURIS!

Juk žinai, ką reiškia ta diena, kai mylimasis dovanoja savo širdį ir… žiedą!
 
Nori pajusti vestuvinę atmosferą, paganyti akis į gražiausias vestuvines sukneles, pamatyti floristikos stebuklus, pasimatuoti žiedą, o gal tiesiog susirinkti reikalingus kontaktus, susipažinti su paslaugu tiekėjais, kurie Jūsų svajonių šventę pavers realybe? Tada privalai nepraleisti didžiausios šventės vasario 8-9 dienomis, paroda vyks konferencijų ir renginių centre „Radisson Blu Hotel Lietuva”
Jau šeštus metus iš eilės organizuojamoje parodoje „Mūsų vestuvės“ bus pristatytos naujausios vestuvių ir švenčių organizavimo tendencijos. Parodos svečiai turės progą susipažinti su geriausiomis vestuvių ir kitų šventinių renginių organizavimo paslaugas teikiančiomis kompanijomis bei pradėti ruoštis asmeninėms šventėms. Parodos dalyviai ir organizatoriai svečiams pasiūlys ne tik stilingų naujovių, bet ir įvairių nuolaidų bei siurprizų! 
Parodos „Mūsų vestuvės’14“ organizatoriai taip pat maloniai praneša, jog jau vykdoma dalyvių registracija, todėl visi specialistai, teikiantys įvairias su vestuvių ir kitų šventinių renginių organizavimu susijusias paslaugas, kviečiami prisijungti! Parodoje ne tik turėsite puikią progą susitikti su daugybe potencialių klientų ir gauti išankstinių užsakymų, bet ir užmegzti naujus partnerystės ryšius, įvertinti savo bei konkurentų teikiamus pasiūlymus.
Paversime šventės planavimą stebuklu! Iki susitikimo „Mūsų vestuvės’14“ parodoje!
Paroda vyks vasario 8-9 dienomis konferencijų ir renginių centre „Radisson Blu Hotel Lietuva“ (Konstitucijos pr. 20, Vilnius).
Visą reikalingą informaciją apie dalyvių registraciją rasite interneto svetainėje www.mūsųvestuvės.lt/informacija-dalyviams arba tel.: (8 5) 205 4611
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2013-09-19 05:52
Xebriuks
na ir mes siemet eisim su statusu :D tikiuosi kad siemet bus paroda irgi tokia didele kaip pernai
2013-09-18 09:25
Vejune
oj laukiam parodos laukiam...pernai drauge lydejau siemet paciai jau reikia
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS