Kaip sukurti vestuvių albumą


BAŽNYTINĖS SANTUOKOS PRIESAIKOS ŽODŽIAI

 

Fotografai A-photo www.a-photo.lt

Dalinamės tradicinės priesaikos žodžiais. Linkime, kad kiekvienas juos tariantis, mokėtų mintinai ir prisimintų ne tik tądien, o ir visą gyvenimą.

Jaunikis:

Aš, Vardas Pavardė, imu Tave, Vardas Pavardė, savo žmona ir prisiekiu būti tau ištikimas. Kai laimė lydės ar vargs suspaus, kai sveikata tvers ar ligos suims. Visą gyvenimą Tave mylėsiu ir gerbsiu. Tepadeda man Dievas.

Jaunoji:

Aš, Vardas Pavardė, imu Tave, Vardas Pavardė, savo vyru ir prisiekiu visada būti tau ištikima. Kai laimė lydės ar vargas suspaus, kai sveikata tvers ar ligos suims. Visą gyvenimą Tave mylėsiu ir gerbsiu. Tepadeda man Dievas.

Kai maunamas žiedas sakoma:

Vardas Pavardė, imk šį žiedą, kaip mano meilės ir ištikimybės tau ženklą. Vardan Dievo Tėvo ir Sūnaus, ir Šventosios dvasios.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2013-09-23 20:56
Asta
Abu su vyru viską kartojom mintinai :) viskas buvo tobula :) ir dabar dar moku tuos žodžius :) tik pavardės bažnyčioj tikrai niekas nesako, dar nesu taip girdėjus :) priesaika pažodžiui dar būtų gražu, kai jaunieji kartoja priesaiką sakiniais, bet yra tokių kunigų kur priesaiką skaito po vieną žodį ir liepia kartot, tada tai tikrai skamba kraupiai, jausmas lyg darželinukus mokintų ailėraštukų.
2013-09-20 03:46
Vaivencija
nu joa as tai mokejau mintinai ir MB mokejo bet per ta jauduli pamirsom... zodziu gerai moketi bet... nereikia gedytis ir kartoti paskui kuniga